0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kaynanamdan ayrılalı 40 gün oldu kendi evime geldim geleli temizlik yapıyorum bayram için büyük temizlik yapmadım ev temizdi ama bazlama ekmeği yaptık onun dışında perdeleri örtüleri makineye attım bugün dip köşe makine atıp cam kapı mobilya yer mutfak dolapları heryeri silicem yarın da bahçe temizliği yapicaz ev işi nankör bacım biter mi:))))))

15 Cevaplar

0 oy
(1,740 puan) tarafından
Yok yok bitmez cnm bende dün mutfak dolaplarini mutfağı elden geçirdim yatak odası çocuk odası cami silmiştim bugün de salon cam ve balkon kapılarını sileceğim sonra sarma saracagim yarın da  şu böreği yapacağım arkasına da bi süpürür silerim tamam suanlik planım bunlar 21 aylık oğlumla gücümün yettiği kadar yapıyorum şükür 
(1,618 puan) tarafından
Maşallah ne güzel canım:)
-Reklam-
0 oy
tarafından

kolay gelsin canım . dün anneme pencere sildim:)

(1,618 puan) tarafından
Eline sağlık canım iyi yapmışsın haklarını odeyemeyiz
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Dun kadın geldi temizledi, ben bugun halilari serip soyle bi ortaligi toplarim, yarin ikramlik yapacagimz borek ,sarma ,tatli :)
(1,618 puan) tarafından
Oh misss
0 oy
(129 puan) tarafından

Evet işi bitmez annemin yazlığındayım bugün temizliycez inş 

Asıl benim düşündüğüm İstanbul'daki evimin ne halde olduğu :'( Kocam acaba evi ne durumda bırakıp buraya gelecek 

(1,618 puan) tarafından
Dimi ya insanın aklı kalıyor. Geçenlerde annemlere gittim girmeden önce evi dip köşe temizledim öyle gittim geldiğimde aynıydı eşim hiçbir yeri pisletmemişti tebrik ettim:)
0 oy
tarafından
Hususi olarak bayram temizliği yapmafm evim temiz zaten dün bi süpürdüm sildim toz aldm hastaym zaten kolum kalkmıyo
(1,618 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım neyin var
0 oy
tarafından
Mutfak ve terasta oda gibi bir yer kaldı temizlenecek insallh onlarida bugün yaparim dört tanede  hali var yıkanacak hayırlısıyla bugün biter işler :) 
(1,618 puan) tarafından
Sen mi yikiyorsun canım canına yazık ver yikamaya
tarafından
Yıkamaya gönderecektim temizlik için havaların isinmasini bekledim havalarda geç ısındi şimdi gordersem çok yoğunluktan alap şalap yiakayip gönderecekler en iyisi bu seferde kendim yikayim dedim :)
0 oy
(4,275 puan) tarafından

Camları sildim dip  köşe heryeri elimle silerek çıktım banyo tuvaletkeri domestosa yatırdım :Dbugünde mutfağa temizleyecem inşallah :angel:

(1,618 puan) tarafından
Bende bugün heryeri sildim yarın banyo tuvalet ve mutfağı yapacam inşallah:)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Dün eşimle yaptık zaten fazla pisde değildi hallettik bugün son kalan tuvalet banyoyu yıkarım yarında ikramlıklar tamamdır herkese şimdiden hayırlı bayramlar dilerim 
(1,618 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar :)
0 oy
tarafından

Pazartesı oglum sunnet oldu 4 gundur yuzeyse topluyorum temizliyorum boyle olacagını bıldıgımden pazar gunu camları kapıları halılar mutfak dolabını sıldım beyaz esyalar cekıp arkalarını sıldım heryerı elimle sıldım heryer rın tozunu aldım dunde kardesım yanımdaydı o ogluma bakarken balkonları wc banyo falan detaylıca yıkadım ozonla

yapragı sarıp difriz atmıstım onu yarın pişirim bıde oglum sutlac sevıyor onu yaparım tatlıyı da hazır alıcam bu bayram :)

(1,618 puan) tarafından
Oh hamarat kadin:)
tarafından
napalım kuzu nöbetteyiz pazartesıden berı :D aksam bıraz uyudu heryerı bı tur daha elden gecırdım yeter pırıl pırıl ev :D
0 oy
(245 puan) tarafından
Bu hamile halimle yaptım iki gün oldu bitireli belimin ağrısından duramıyorum kaynana evindeyim Allah onu kahretsin
(1,618 puan) tarafından
Ah canım allah kurtarsin ne diyim. Bende iki yıla yakın durdum her Allah'ın günü temizlik bikmistim artik
(245 puan) tarafından
amin inşallah canım
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Hiç bişey yapmadım zaten evde değilim evimde çok kirli degl temiz dün sadece mutfak dolaplarıni sildim bitek perderm kaldı onu da bayramdan sonra yıkamayı düşünüyorum çünkü koltuklarimi dosemeciye gonderdm ondn
(1,618 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
(1,547 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(7,236 puan) tarafından
Bitirdim sükür bi banyom kaldi. Yarinda bi supurecem evleri tekrar. Evde olmuyacaz buyuk ihtimalle o yuzden yiyrcek olarak biseyde yapmıyacam
(1,618 puan) tarafından
Eline sağlık:)
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ben yaptım ama kızlarimla yanlız olucak gidecek kimse yok 
(1,618 puan) tarafından
Biz Kalabalik aileyiz gidip geliyoruz iyi oluyor
0 oy
tarafından
ben bayramdan sonra yapcam sunnet dugunu var gelen guden olur diye
(1,618 puan) tarafından
İyi düşünmüşsün canım
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Yapmaya çalışıyom yoruldum valla bugünde kapıları sildim halıyı sildim oturma odasindakini bittim:(
(1,618 puan) tarafından
Ah kiyamam:)))

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 277 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Ela1306 (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 204 göst.
0 oy