0 oy
989 göst.
Aile kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar 21 yaşındayım 2 çocuğum var küçükler bugün eşimin telefonunun şifresini şans eseri buldum girdim ki ne yazışmalar görüntülü uygulamalar varya ondan indirmiş kızlara geliyim seni alıyım falan yazmış bide beni sahile götürmüştü arkadaşına yazmiski keşke tek gelseydim birsuru kız var diye çıldırmak üzereyim bu dakika gider bosanirdim ama kiradayim çocuklarım çok küçük yapamam diye korkuyorum nolur linclemeyin şuan kendimi öldürmek bile istiyorum o adamdan soğudum bidaha hayatta birlikte bile olamam napicam ben 

31 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Sabret bekle bı kendine gel telaş yapma yanlış bişi yapma, önce kendinle yüzleş sonra eşinle ailen umarım destekcindir
(288 puan) tarafından
Ailem destekcim degil ve çocuklarım çok küçük sabahtan beri ağlamaktan bayilcak hale geldim bebeğimi kucağıma alamıyorum ellerim titriyor ne yapıcam bilmiyorum rabbim yardimcim olsun isallah
(4,961 puan) tarafından
Canım elini yüzünü yıka, bence eşin düşünsün bundan sonrasını nasıl hesap vereceğini uzaklaş aynı evde çocukların için kaldığını belirt size bakmak zorunda zaten gerisini ne halt yerde yesin
(288 puan) tarafından
Aynen öyle yapıcam canım çok sağol
(4,961 puan) tarafından
Her yokuşun çıkışı vardır sabırlı ol canım rabbim yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Çocukları annene bırak çalış. Şerefsizle yaşamaktansa şerefinle çalış bak çocuklara diyecem de çalışmak zor sineye çekip evde yan gelip yatmak daha kolay 
(288 puan) tarafından
Ailemle görüşmuyorum canım bebeğim daha dört aylık kızım iki buçuk yaşında çalışmak zor değil evdede yan gelip yatmiyorum çocuklara kim bakicak tek düşüncem o kimseye veremem bakicak kimsede yok çalışmam lazım kira ev zaten ne yapıcam bilmiyorum
0 oy
(788 puan) tarafından
En azından bi gözünü korkut bikac gün çocuklarını al yakının kim varsa ona git bosanicam de mahkemeye görüntüleri göstericem herşeyini alicam de sakın ağlama güçlü görün. Boşanmasan bile onun gözünü korkut pişman olsun bari. Baktın ki gerçekten hatasını anladı dönersin ama tabi hemen normale donme baya bi süründür. 
(288 puan) tarafından
Şuan tek yapabildiğim şey ağlamak saatlerdir çocuklarıma bakip ağlıyorum
0 oy
(237 puan) tarafından
Korkma canım benim haddini bildir eğer  madem gitme şansım yok diyorsun onun gözünü korkutacaksım bu evden gidicem bu Cocuklarida sana bırakıp gidicem bakalım ne yapacaksın iki çocukla bende hayatımı yaşıycam bende bu evde kimsenin kölesi değilim diyeceksin yani o senin çocukları bile bırakio gidecek kadar gözünün karardigini düşünecek düşünceli anne konuşmaları yaparsan o da senin bu özelliğinden çok güzel faydalanır nasıl olsa çocuklara çok düşkün onlarida bırakamaz diye düşünür ama sen ona birakabilirmissin durum o raddeye gelince çocukları bile silermissin gibi konuş kendine bul o zaman birini gelsin otursun baksin bu çocuklara de ama susma o yine yaoacagini yapar sende kendini yediğinle kalırsın mahvet onu 
(288 puan) tarafından
Haklısın canım ama bildiğimi bilmiyor şuan bilse yarın oburgun daha fazlasını yapar diye korkuyorum şifresini öğrendim nasıl olsa uzaktan takip edicem bakalım ne yapicak heosini ekran görüntüsü alır kanıtlar boşanma davası açarım
(237 puan) tarafından
Bence canım şimdi tam vakti birdaha yine yapacak zaten nasıl olsa yakalanmiyorum kafasında her haltı yer yine sen onu çocuklarla tehdit et tek başıma ben naoarim bu çocuklarla diye o düşünsün sen değil
(288 puan) tarafından
Haklısın canım sağol
0 oy
(48,735 puan) tarafından
sakiz olmus agziniza kendimi öldürürüm demek kendi gururun icin iki ufak çocuğunu ömür boyu surundurmek mi istiyosun ölmek size bayilmak gibi geliyo heralde 

yasadigin olayda kötü bir durum gercekten ailen arkandaysa bosanmasanda gidip süründür bir süre 
(288 puan) tarafından
Ailem arkamda değil zaten çocuklarım için yasiyorum
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Yani bosanmam diyorsun ne yapmayi planlıyorsun bu sekilde bile bile devam etmek de zor. Namus avasi acarsan guzel bi tazminat alırsın aslinda 
0 oy
(986 puan) tarafından
Kocana gördüğünü deme.madem bisanmiyorsun.
0 oy
tarafından
Ya çocukta çocuk arkadaş herkes aynı şeyi söylüyor sığınma evine git ailenden destek al bu sapığın yanında nasıl çocuk buyutucen her gün kavga olucak belkide sen bunlaei asla unutmiycaksij ne olursa olsun affetsen bile ona eskisi gibi olamiycaksin sağlıklı bir evlilik olmiycak sağlıklı çocuk nasıl buyutucekain onun psikolojisi ne olacak birazda bu yönde düşünün lütfen 
(288 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(309 puan) tarafından
Canım benim ya ağlama o pis kocan aglasin.ailen anlayoslo insanlarsa toparlan eşine hicbirsey deme annenlwrin yanına git zaten elinde mesajlaeda varmış dava açar nafakani alirsin
(288 puan) tarafından
Ailem arkamda değil canım yoksa bı saniye durmam
(309 puan) tarafından
Hiç mi kimse yok sana destek olsun kayinvalidenler filan nasillar
(288 puan) tarafından
Onlarda aynı ne kadar iyi olsada iş boşanmaya gelince herkes birbirine düşman oluyo bugüne kadar en ufak faydaları olmadı bize dahada olmaz zaten
0 oy
(25 puan) tarafından
Çok zor bi durum rabbim yardımcın olsun
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam bırakırdım bi sekilde ayakta durman gerek o adamin suratina nasil bakicanki nereye kadar hizmet ediceksin ona aldatildigini bile bile

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 2801 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (923 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,410,141 cevap

34,947 kullanıcı

...