0 oy
988 göst.
Aile kategorisinde (288 puan) tarafından
Kızlar 21 yaşındayım 2 çocuğum var küçükler bugün eşimin telefonunun şifresini şans eseri buldum girdim ki ne yazışmalar görüntülü uygulamalar varya ondan indirmiş kızlara geliyim seni alıyım falan yazmış bide beni sahile götürmüştü arkadaşına yazmiski keşke tek gelseydim birsuru kız var diye çıldırmak üzereyim bu dakika gider bosanirdim ama kiradayim çocuklarım çok küçük yapamam diye korkuyorum nolur linclemeyin şuan kendimi öldürmek bile istiyorum o adamdan soğudum bidaha hayatta birlikte bile olamam napicam ben 

31 Cevaplar

+5 oy
(3,730 puan) tarafından
Valla yorumlardan okuduğum kadarıyla senin boşanmaya niyetin yok sakın kocana gördüklerini söyleme arsızlaşır gördü zaten boşanamıyor diye her boku yer 
(288 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(3,730 puan) tarafından
Edacım ben bu meselenin geçim derdi olduğunu düşünmüyorum. Çoğu mesleği olan parası pulu olan kadın da aldatıldğı zaman eşinden boşanmıyor ben buraya üye olduktan sonra çok fazla okudum böyle şeyler. Çocuk para aile hepsi bahane canım boşanmak için gereken tek şey cesaret ve özgüven. Umarım Rabbim sana hayırlı kapılar açar mutlu olursun
(288 puan) tarafından
Haklısın ama benim için şuan tek şey maddiyat gerisi hiç gözümde değil
(3,730 puan) tarafından
Oda garip işte demekki zaten seninde eşine karşı bi hissin duygun yok tek düşündüğün e ben nasıl geçincem e benim param yok. Neyse canım dicek birşey yok Allah gönlüne göre versin inşallah
(288 puan) tarafından
Evet yok bana bu kadar igrencligi yapan adama bide duygummu olsun
-Reklam-
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Önce o gördüklerini kendi telefonuna aktar sonra bi banane ile o evden ananın evine tatile git sonra bas boşanma davası vs vs 
(288 puan) tarafından
Dediğin gibi yaptım mesajlari attım kendime ama bosansam ne yapıcam iki küçük çocuk kiradayim kimse destek olmaz çalışsam calisamam çocuklarımıza veremme onlara
(1,862 puan) tarafından
O elindeki mesajları mahkemeye sunacaksın tazminat alacaksın nakata vs yardımlar eder devlet korkma korkarsan oturdugunla kalırsın dişli ol kocan bile değiştirmek istiyorsan kocanı dişli olacaksın korkmayacaksın
(288 puan) tarafından
Sabahtan beri tek yaptığım şey ağlamak nasıl söylesem ona ne desem hiç bilmiyorum
0 oy
tarafından
Ah be canım 21 yas 2 çocuk rabbim yardimcin olsun ne diyelim
(288 puan) tarafından
Allah razı olsun
(9,247 puan) tarafından
Eşin kac yasında
(288 puan) tarafından
26 bende 21
0 oy
(881 puan) tarafından
Allah ıslah etsin onu o evde kalsan da vazgeçmez o huyundan niye korkuyosun
(288 puan) tarafından
Korkmuyorum 2 çocukla kirada ne yaparım tel düşündüğüm o onları bırakıp calisamam da
(881 puan) tarafından
Vallahi kuzum benim de iki çocuğum var Ben de aynı şekilde Ayrılmayı Düşünüyorum devlet belediyeler çok yardım yapıyor öyle çalışamam edemem diye düşünme o adamla da bir ömür geçiremezsin yani seni sürekli üzüp duracak bu şekilde nereye kadar gidecek
(288 puan) tarafından
Haklısın zaten bugünden sonra kesinlikle odamida ayiricam karı koca hayatım bitti onunla sadece biraz çocuğuklaeim büyüsün kendimi topliyim bı saniye durmam bosanirdim
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sen naptın da kendini öldürmeyi düşünüyorsun ne......

Ortalığı ayağa kaldırır bence gereken dersinde ver 
(288 puan) tarafından
Ben hayatta en son bekliycegim şey aldatilmakti
0 oy
tarafından
canım çok üzüldüm .Malesef erkeklerin çoğu böyle kadir kiymet bilmez. Nasıl hakkını ödeyecekler acaba. Çoçuklarını düşün. Önce çoçuklarını ve kendini garantiye almaya çalış. Sonra boşanma konusunu aç. Şimdi bu üzüntü kederle açsan tartışma çıkarsan malesef sonu şiddete kadar gide bilir.
(288 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(737 puan) tarafından
O öldürsün kendini bu karektersizlikle yaşanmaz çünkü ver dersini kesinlikle 
(288 puan) tarafından
Ne yapıcam bilmiyorum sabahtan beri tek yaptığım şey ağlamak
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm pislik herif 
(288 puan) tarafından
Sabahtan beri çocuklarıma bakıp ağlıyorum
(2,522 puan) tarafından
Üzme kendini sakinckalmaya çalış çocukların var onlar icin
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Sakın susma sen niye kendini olduruyosun o pislik öldürsün senin anlin açık 

Karaktersiz utanmaz 
(288 puan) tarafından
Çok üzgünüm sabahtan beri ağlıyorum çocuklarıma bakarak
0 oy
(2,142 puan) tarafından
Ş*erefsiz işte..ağlamaya değmez öyle biri için sakin ol düşünmen gereken çocukların var.

Ve ailen arkandaysa 1 dk daha durma o evde
(288 puan) tarafından
Değil malesef ben kaçarak evlendim daha 17 yaşındaydım ailem istemedi çok pişmanım ama cahillik
0 oy
tarafından
Allah yardımcn olsn canm
(288 puan) tarafından
Allah razı olsun çok kötüyüm çocuklarıma bakıp bakıp ağlıyorum
0 oy
(563 puan) tarafından
Zaten boşanamayacan hazmetmen lazım ozaman
(288 puan) tarafından
Neden ki çocuklarım biraz büyüsün küçüğü daha 4 aylık bı saniye durmam boşarim odamida ayiricam kendi ayaklarimin üstünde durucam
(563 puan) tarafından
Bari bu yaşta 2 cocuk yapmasaydın Bi kadının dogurganlık özelliği var diye habire dogurmasını hiç anlamıyorum
(288 puan) tarafından
Zaten üzgünüm bide böyle seylwr yazarak neden insani daha çok üzüyorsunuz nerden bilirdim başıma bunların gelicegini ilkini isteyerek oldu ama ikinci kazayla oldu olduktan sonrada aldırmaya kıyamadım
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Muhtemelen boşanmayacaksin canım sana Bosan yada boşanma demek zaten haddimize değil hayat senin hayatın ama bu çok geçerli bir ayrılık sebebi bunu bilmelisin boşanmayacaksin gibi duruyor o yüzden bir süre ayrı kal bari için soğusun sonra yine dönersin eve şimdi bu öfkeyle evdeki 2 çocuğa yazık onlara çok yansır huzursuzluk
(288 puan) tarafından
Çocuklarım olmasa bı an düşünmem bisanirim zaten bugünden sonra ondan migden bulandı sevgi hicbisey kalmadı
0 oy
(7,930 puan) tarafından
Kaç yaşında çocukların :/
(288 puan) tarafından
Biri 2 buçuk biri 4 aylik
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kaçarak evlendiğini tahmin etmiştim postu okurken ahh be ne diyim hiçmi ailene gitme şansın yok sildilermi semi. Çocuklar küçük sende kalır büyüyünce velayet kavgası çıkar yine boşabmazsin
(288 puan) tarafından
Napicagimi bilmiyorum çocuklar elimi kolumu bağlıyor yoksa bugün gider bosarim
0 oy
tarafından
Canım kuzum bak eşinin yaptığı ahlaksızlığın bedelini kendini üzerek kendine piskolojik şiddet uygulayarak kendine ödetemezsin herkes ne yaptıysa cezasını çekecek bu kadar çekingen olma o pisliği yaparken bir halt olmuyor da sen haklı iken tepki gösterince mi suçlu olacağını düşünüyorsun hiç çekinme sıç ağzına. Ayrıca o evde durup onun yemek çamaşır gibi ihtiyaçlarını giderme o bu evde durduğuna göre her şeyi kesin bitirmemiş ben istediğim haltı yaparım o da susup kabul eder ailesi de arkasında değil diye düşünür. Ailen kızsın tepki göstersin al çocuklarını ve git o evden 
(288 puan) tarafından
Kaçarak evlendim ailem arkamda değil
tarafından
O evde durmaktansa o pisliğin yaptığını kabullenmektense ne tepki verirlerse versinler sen onların evlatlarının. başına ne gelirse gelsin onlardan destek alman lazım onlara danışıp durumu anlatmadan yaptığın her hamle yanlış olur canım aklı selim düşün. Ne kadar kızacaklarını düşünsen de ne kadar çekinsen de gitmen gereken yer orası canım yanlış düşünüyorsun eğer gittiğinde eve almayıp kapıdışarı ederler ise çare düşüneceksin eğer eşine bunları gördüğünü söyleyip o evde kalırsan o pisliğin sana yapmadığı kalmaz. Kendini topla üzülme ve gayet cool bir şekilde çık ve o pisliği de en ufak bir şekilde üzüldüğünü belli etme hiç bir taviz verme güçlü ol.
(288 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Ah kuzum benim 

Zaten çocuklar degl mi insanın elini ayağını baglayan
(288 puan) tarafından
Sabahtan beri çocuklarıma bakıp ağlıyorum söylemiycem ama söylesem biliyor sussuyor diye daha çok yapar
(1,547 puan) tarafından
Öyle değil burnundan geetir eve alma gerekirse ailesine şöyle bilsin susma sen sustukça daha seni ezer
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım:(
(288 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
(426 puan) tarafından
Hep erkekler mi aynı b*k olur ya. Hiç mi güvenemicez, nedir bu dışarda arayışlar. Kendilerine güvenmiyorsalar, koca olamıcaksalar bizlerinde başını yakmasınlar ya. Herkes mutlu, huzurlu yuva kurayım istiyor. Uçkuruna s*çtıklarım. :( kusura bakma canım içimi boşalttım. 
(288 puan) tarafından
O kadar haklısın ki canım gerçekten bu zamanda kimsede ahlak kalmamış adam olsalar helalinden başkasına bakmazlar zaten hayır cirkinde değilim eşim çok çirkin gören sen nasıl beğendin bunu diyor bu a rağmen bana yaptığına bakarmisin
(426 puan) tarafından
Yok canım bunun güzellikle, çirkinlikle de alakası yok bence. Nice güzeller var ama aldatılıyorlar. Bence bu karakter meselesi gibi. Bir arayış içindeler.
(288 puan) tarafından
Haklsiin canım karakterszler evde helalin gül gibi karın varken dışarı niye
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Cümle.aleme rezil ederim çatır çatır da boşarım zina kanıtlarıyla altında ki b.klu donuna kadar alırım ağla ağla sus topla kendini nasıl bir yol izleyeceginin planını çıkar 
(288 puan) tarafından
Zina davası olurmu kıza geliyim seni alıyım mi aç telefonu yazmış birinde bikere yüzünü göreyim yazmış ben internetten baktım boşanma davasında sanal aldatma tazminat falan alamiyormuş cinsel ilişki olduğunu ispatlamak lazımmış bilmiyor şifresini bildiğimi biraz daha gözlemleyip buluşursa buluşmaya dair mesajlasinca onları ekran alır mahkemeye sunarım
(4,426 puan) tarafından
Bu evli adamların az.ginligi beni  delirtiyo artık al eline merdaneyi ensesinin köküne köküne çal zopayi iyice kanıt topla ondan sonra da hiç beklemediği bir anda vur tekmeyi k.cina

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde 2801 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
26 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
14 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,594 cevap

34,838 kullanıcı

...