0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Su google olayini fazlami abartiniz ya :D soyle bi olay var kimse sizi gormesin istemiyorsaniz zaten burada paylasmasiniz ondan ziyade facebookta intgramda paylastginiz fotolari zaten herkes goruyor kimin aklina gelirki google ye girip hamileler grupunda gorsellere tiklayip millete bakmak :D hayir yani actigimiz postunun basligini yazinca googlde gozukuyor ve  ayrica googleye girince direk bizim paylastigimiz fotolar gozukmuyor  cok taktiniz benim fikrimce  

4 Cevaplar

0 oy
(2,768 puan) tarafından

Hahahahah katılıyoreee:D

tarafından
:D haksizmiyim ama canim
(2,768 puan) tarafından
Haklisin canim valla
-Reklam-
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Vuuuhuuuu dogru tespit 
tarafından
Simdi dogru soyleyeni dokuz koyden kovarlar izle :D
0 oy
(12,500 puan) tarafından

Yani haklısın ben mesela hiç bilgim yoktu progestan ilacını araştırırken rast gele gördüm  :) Kadınlar kulübü kızlar soruyor gibi siteler  olsa neyse orası biliniyor:)

tarafından
Sonucta kimse burada abuk sabuk fotografini paylasmiyor ki googlde fotolarini goruyorlarsa sokakta da canli olrak goruluyor abarti buluyorum
(12,500 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor koyan kişi zaten burada aktif takılan Kişiler ve bilgisi var çoğu kişinin bilerek koyuluyor
Eşi sorun yapmadığı sürece herkes koyabilir :)
tarafından
Yani bencede :)
0 oy
(468 puan) tarafından
onlar daha çok resimli olup kocasını kayinvalidesini elti görümceden dert yananlar
tarafından
Nasil yani anlamadm canm ne yazacgmi bilemedm
(468 puan) tarafından
deşifre olmaktan korkuyorlar canım tanıdığa denk gelirse diye
tarafından
Eger oyle bi korkulari varsa hic atmasinlar ne geregi var ki o zaman haksizmiyim  fotograf atma gibi bi zorunluluk yok atayim siliyim diye belki sen attgn anda o tandign akraba gorecek  belki
(468 puan) tarafından
profil resmi koymaktan vazgeçmiyorlar ama haklısın

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 513 göst.
9 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Busraalmila (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 356 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...