0 oy
148 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (497 puan) tarafından
Kizlar kaynanamin sag göğüsü bi anda şişti panik atagi var zorla hastaneye götürdük 2 tane kist varmis doktor bu yeni bisey degil kötü huylu olanilir dedi parca aldilar bekliyoruz kaynanam aşırı derecede takıyor cok kötü oldu korkuyor nasil bi süreç bizi bekliyor biraz fikir verebikir misin bildiginiz bisey varsa 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende 6 tane.var canim kötü huylu değiller Allahin izniyle kontörlü altında bakıyorlar sadece iyi düşünün inşallah kötü degildir
(497 puan) tarafından
Özelde ki doktor hemen alalim dedi ameliyat icin gün bile verdi kötü galiba ama bekliyoruz kesin sonucu
tarafından
Bendekiler küçük bi tanesi buyuktu Rabbım sağlık versin inşallah
(497 puan) tarafından
Bundakiler de küçük 2 tane varmis ikisi toplam 2 cm ya var ya yok
(497 puan) tarafından
Pardon ya kitleymis canım karıştırdım
-Reklam-
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Benim annemin de eline gwlmisti bikac ay annem umursamamis meger o lanet hastalikmmis sag gogsu sekil degistirdi morardi buyudu ayrica koltuk altinda lenf bezleri var ordada varmis ve annnemin umursamaiyisi pahaliya mal oldu kemiklerine yayilmis. 2019 dan beri kemoterapi goruyor kemiklerindeki biturlu yok olmuyor gogsu eski haline döndu ama kemkterapi ilk baslarda annemi cok kotu yapti cay kasigiyla yemek yedi icti butun kasi saci dokuldu ve agrilardan inliyodu :( doktor akilli ilaca gecirdi bir senedir akilli ilac aliyo saclari bayaa uzadi omuzlarinda butun tuy kil yeniden cikti ve hic yanetkisi yok agrisi yok ama dedigim gbi kemiklerindekiler biturlu yok olmuyo daha nekdar kemoterapi gorucek bilmiyoruz ama suan sukur iyi rabbimm annemin kanser hastaligini yendi demeyi bize nasip eyledin butun kanser hastalarina baska hastaliklari olanlara safi ismiyle sifa versin guzel rabbim 
(2,186 puan) tarafından
Bide doktor demistiki agrisiz olan kistten kork demisti.ve butun kadinlarin en az 6 ayda bikere mamografi cektirmesi lazim her dustya ber ay kendi kendine elle muayene etmesi lazimm
(497 puan) tarafından
Amin canım geçmiş olsun kaynanamin da ağırısı yok bakalim ya insAllah kötü bisey yoktur
(497 puan) tarafından
0 oy
(5,220 puan) tarafından
benim sağ göğüsüstten aşağı kadar irili ufaklı birsürü kist var doktor zararsız fibroadenom kist dedi 6ayda bi ultrasonla kontrol dedi. inşallah kötü değildir kaynvaldenizdeki. çok geçmiş olsn
(497 puan) tarafından
InsAllah canim allah razı olsun
(497 puan) tarafından
(5,220 puan) tarafından
kitle farklı mı kistten acaba
(497 puan) tarafından
Bilmiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
14 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esina11 (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

376,734 soru

11,274,606 cevap

34,661 kullanıcı

...