0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından
Eşimin ailesinin yanına gıtcem birkaç hediyeler aldım eşime gösteriyorum çok basit buluyo o şöyle şeyler giyer bu söyle giyer diyip duruyor onlarda bi çöp almazlar hep yok derler içimden bile gelmıyo almak eşim çok düşkün ailesine biraz benden cekinmese varını yogunu verir ailesi bısey almayınca içimden bile gelmiyor almak benımde cocugum var esime dedim açıkça seslenmıyor siz olsanız napardınız bisey almasam gidince magazaya girmek istiyorlar öyle daha fazla masraf oluyor esimde ***** gibi herseye susuyor sinirlerım bozuluyor resmen

1 cevap

0 oy
(1,377 puan) tarafından
Anlamadigim magazaya girince herseyin oarasini esin mi veriyor ayrica sana birsey almayana sen niye aliyorsun ki o seni dusunmuyor sen niye dusunuyorsun 
(24 puan) tarafından
Evet eşim ödüyor senede birkere degılmi diyo onlar bisey yapmıyor zoruma gıdıyor artık sence napmalıyım burdan almasam orda basıma belalar
(1,377 puan) tarafından
Bence bosver hic alma aldigini da begenmezler zaten onlar carsiya gidecegi zman sende git sende eşine aldir bi kac birsey madem zoruna gitmiyor kocanin sana da almak zorunda
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 2,144 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Melekannem (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Irmakbskrt (255 puan) tarafından soruldu
0 oy