0 oy
2,143 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Gerçekten çok sinirliyim artık patlamak üzereyim 24 haftaligim eşim sürekli anne ve babasına para veriyor onların durumu iyi ikisininde maaşı var emeklilik bir tane ogullarida çalışıyor iki maas alıyor bir kulağında sorun var diye ama eşim asgari ücretle çalışıyor evi ben çeviriyorum ama artık olmuyor bebeğimizin o kadar eksiği kaynanam geçen gün bana parfüm al demiş kuaföre gidecem bana para ver diyor sürekli bizi sömürmeye çalışıyor gerçekten bıktım artık esime söz geciremiyorum parasını bana veriyor ama sürekli anneme şunu Alaçam ver diyor vermeyince de kızıyor 

18 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından

O adam değişmez canım haklısın ama yapacak bişe yok gibi:ermm:

(64 puan) tarafından
Ne yapayım bilmiyorum kadın demiyor gelinim hamile hele birşey alayım sürekli bizden alıyor o vereceğine onlar yüzünden bir birikim yapamıyorum
(1,329 puan) tarafından
Eşinle konuştun mu canim dinlemiyor mu seni. Zaten onların düşünmesi lazım hani ihtiyaçları da yokmuş. Gereksiz istekler çok ayıp.
(64 puan) tarafından
Evet hep gereksiz şeyler için istiyor ama öyle böyle değil bebeğimize birşey alamıyoruz onun yüzünden masrafı bitmiyor kayinbabami somurmus zaten adam bir ev alamadı onun yüzünden şimdide bizi rahat bırakmıyor eşim annesine çok düşkün vallahi böyle olacağını bilseydim asla evlenmezdim sonradan böyle oldu
-Reklam-
+1 oy
(6,823 puan) tarafından
Degismez canim malesef ki 
(64 puan) tarafından
Hiç mi şans yok bir taktik falan da mı yok niye böyleleri evleniyor gerçekten anlamıyorum keşke annesinin dizinin dibinden ayrilmasaydi o zaman sinirlerim tavan oldu artik
(6,823 puan) tarafından
Emin ol hic sans yok canim erkeek milleti  gercekleri gorse bile asla anam babam soyle boyle demezde dedirtmezde
+1 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla istediği kadar kızsın verme.Anasina para yedirseymis niye evlenmis?Durumu yok desen anlarım da durumu da var
(64 puan) tarafından
Kız valla durumu olmasa zaten ben asla ağzımı acmazdim ama istifci resmen kadın aşırı derecede para harcıyor 10 koca maaşı yetmez ona bize sarmış şimdide demiyor bebekleri olaacak ben birşey alayım kendisi bizden alıyor onun yüzünden bebeğimize birşey alamıyoruz eşimde aşırı düşkün annesine kiyamiyor ama bize kiyiyor
+1 oy
tarafından
Madem sana veriyor evin eksiklerini faturalarını öde kalanına git bebeğin ihtiyaçlarını al böyle adama böyle muamele 
tarafından
Kuzum sen eşine vermeden git direk al bebeğine istediğini sonra içinde kalır ya da kaynanamın yanında Ay çocuğun şusu yok busu yok almak laızm yavaştan iyice ağırlaşınca çıkamam bu ay kocam maaş alsın şunu alcam bunu alcam tarzı konuş zaten mesaj yerine ulaşsın eşine ne desen boş çünkü en azından kaynanaya bunları söyle ki para istemesin
(64 puan) tarafından
Ne desem yine ister oğluna borç al birinden ver diyecek ama bende dediğin gibi yapacam maaşı verir vermez gidip bebeğime herşeyi alicam az birşey birakicam oda ev için onuda alacak değil ya vallahi onuda almaya kalkarsa evden kovarim annesi baksin artık madem öyle
tarafından
Ben bu ailelerin açgözlülüğünü anlamıyorum benim kaynanam hiç öyle değil ama kayınbabam çok fena Allah yardımcın olsun canım
(64 puan) tarafından
Seninde yardımcın olsun Allah evet çok aç gözlüler keşke benim ailem gibi olsalardı ah kimse insanın anne babası gibi olamıyor
tarafından
Aynen öyle canım benim eşim babasıyla görüşmüyor rahatız
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Aynı eşimin ailesini anlatmissin onca konuştum yine aynı sırf bu yüzden kaç defa ayrılma aşamasına geldik artık bıktım bende ne hali varsa görsün 
(64 puan) tarafından
Valla ya en sonunda çekecek gidecem bende tak etti artık benimde canıma ne yapicam bilmiyorum
(3,739 puan) tarafından
Canım bı tane kek istedi en fazla 2_3 TL dir almiyo ama ailesinin durumu bizden kat kat daha iyi onlara benim onlarda hakkım var diye 2 milyar para veriyor
(64 puan) tarafından
Seninki daha çok veriyormuş zaten eşim asgari ücretle çalışıyor iyi ki zengin değil kim bilir o zaman ne yapacaktı vallahi şans yok
0 oy
tarafından
Kaynananı ara 4 maaş giriyor evinize bizim eve 1 maaş geliyor bizden para istemeyin bize zor yetiyor de yada sıkıştığın yerde git para iste paramız bitti ona buna harcamaktan de lafı sok arada 
(64 puan) tarafından
En son öyle yapacak gerçekten bıktım kadına para dayanmıyor borç harç içinde evlendik zaten oğluna hicbirsey yapmamış hiç birikim falan yapmamış hep birlikte ödedik yeni bitti şimdi borç bitti nede olsa diyor utanmadan para istiyor hep boş şeylere harcıyor kuaförden çıktığı yok sinirden agliycam artık
tarafından
Dediğimi yap yoksa bu öyle devam eder ya ay sonuna yakın yetmediği yerde para iste laf sok yada ara bizden para isteme de
(64 puan) tarafından
Öyle yapicam hatta ben artık isteyecem madem o utanmıyor ben neden utanayim haklısın
tarafından
Bence de utanma iste bebeğin şusu eksik busu eksik de hep al para
tarafından
Bende aynen öyleyim 2 senedir evliyim kuaför yüzü görmedim. Kadının kızının keratini manekür pedikürleri bitmiyor
0 oy
tarafından
Ihtiyac icin istese anlarm da kuafor parfum ne evinin ihtiyacini gidersin artik evi ayri bunun bilincinde olsun yani
(64 puan) tarafından
Aynen insanın o zoruna gidiyor durumunda iyi
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ne yapsan değişmez canım yaşamış biri olarak diyorum bırak versin yeri gelince onlar afedersin ama poplarini donucek esin anliycak buna emin ol bırak naparsa yapsın sende habire biseyler işte eşinden onlara fırsat verme lazım yada değil iste mecbur alacak
(64 puan) tarafından
Öyle yapacam artık başka çare kalmadı
0 oy
tarafından
Bence git direk kaynananın yüzüne söyle. Ne kadar bencilsin utanmıyor musun böyle yapmaya de. küserse küssün onun ayıbı. Bebegin var sonucta o mu önemli kaynananın süsü mü. Sen üzüleceğine o üzülsün. Bida da gelip bişi isteyemez 
(64 puan) tarafından
Soyliycem ve asla izin vermiyorum artık bende bıktım gerçekten
0 oy
tarafından
One be parfum kuafor icin de para istenmez ya yuh ara et agzina kaynananın 
(64 puan) tarafından
Artık ona müsade etmiycem eşimden hep ben istiycem gerekirse yine arar yuzunede söylerim
0 oy
tarafından
Benim kayın babam da memur emeklisi 6000 TL kadar maaş alıyor artı kaynıma da ev aldığı için kaynımdan da her ay 3000 TL maaş alıyor evin borcu bittiği için. ve hala eşim ona kaynanama para veriyor görümcemin kuaför masraflarına telefon masraflarını eşim ödüyor. Bizde kiradayız düğün yaptık yaptığı yardımların parasınıda eşim bizden kısıp her ay onlara ödedi. Kaynanamın 2 daire evi. Yazlık kışlık var. 200 bin tl lik araba altlarında var. Hamileydim çok aşerdim ama alamadım. Haftalık pazar param 20 lirayı geçmedi. Ben bebeğime bi çorap almadım. Her şey içimde kaldı. Kaynanam 2 zıbın takımı aldı başımın gözümün sadakası olsun dedi. Herşeyi ailem aldı hala da onların aldıklarıyla evladımı giydiriyorum. Daha neler neler. Hala da sömürüyolar. 
(64 puan) tarafından
Oha gerçekten seninkiler daha zengin mis halada eşinden alıyorlar yazık bu Kaynanalar gerçekten çok aç gözlü bide oğul evlendirdim diye hava atıyorlar Allah yardımcın olsun seninkine daha çok üzüldüm
tarafından
Amin canım. Zenginde gelinler sürünüyor. Oğlumun parası deyip kimsenin bişey almasına izin vermiyorlar. Doğum yaptım ailem doğumda hastane paramı ödemedi diye yapmadıklarını bırakmadılar.
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Aynı babam ve babannem. Yıllardır çekeriz fitne kadını 
(64 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Canım yangına korukle gıtmıs gıbı olacak ama guzel bır kavga etmeden bu sorun duzelmez. Ya eşin yokken onlara soyleyeceksın artık bızden para ıstemeyın bız asgarı ucretle gecınıyoruz bebegımı eksıklerı var bızde evde acken hala istiyorsun dıye kızcaksın yada onların kulagına gıdecek sekılde esıne kesın tavrını koycaksın bırdaha para vermeyecegim diye. Yada bir buyugun ıle konusacaksın evde ev ıhtıyacı varken aılesıne para veremez ha duskun olsalar zaten sende ses etmezsın ama insafsızlık yapılmaz. 
(64 puan) tarafından
Evet haklısın konuşmak gerek bende bunu yapicam
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn olsam verdiği parayla gider bebegin eksiklerini aldirdim..parayi istedgnde de bebegn eksiklerini aldm derdim o da avucunu yalardi artik:)
(64 puan) tarafından
Öyle yapicam mecbur
(3,901 puan) tarafından
Al tabi cnm kaynananin kuaförüne gitcegine bebegine gitsin..
0 oy
(620 puan) tarafından
Erkekler genelde ailelerine çok düşkün oluyorlar canım. Eşlerinden ön planda tutuyorlar. Evli arkadaşlarımla sohbet ettigimde hepsi bundan dert yanıyor. Benim eşimin babası ablası var sadece, ne olursa olsun bi şey dedirtmez. Kendisine yanlış gelen şeye bile tamam diyor. Garipler malesef değişmez bence de. 

Kaynananın yanında de bari geçinmek çok zor bebeğe şunlar lazim para birikmiyor hiç diye laf çarp
(64 puan) tarafından
Çok söylüyorum ama artık güzel dille soylemiycem kötü ben olacam yine ama artık ağzıma geleni soyliycem ne olursa olsun
(620 puan) tarafından
Öyle yapma olan sana olur. Laf vur sürekli alamiyoruz yetismiyor para de. Ya da sen de parayi harca git kuafore, elbise al, kozmetik seylee al doldur istedigini. Esinede söyle şunları aldim diye heveslice. Bakalım sana ne diycek. Harcama boşuna derse annen de harcıyor boşa dersin
0 oy
(307 puan) tarafından
Ben kuaföre gidemiyorum  bi parfümü kac yıl kullanıyorum etimden tirnagimdan kısıp bide ona kuaför parfüm parasi mi yetircem erzak parasi filan istese neyse ama kusura bakmasin yani vermem ota b.ka harcicak para hemde evladimin rizkindan kısıpta hic veremem guzelce anlat bence eşine canım bunla ilgili dini videolar filan da var nurettin yıldız hocanın onlari dinlet
0 oy
(518 puan) tarafından
Ahhh ahhh aynı benim kocam,evlendik ilk kez çıkacağız dışarı,bir baktim bluz bakıyor adam,diyorum acaba kim için girdi 5 bluz aldı 11 sene önce tanesi 10 TL den,beni mağazaya bile sokmadı salagim tabi kaldim öylece,adam anasına almış,biraz ilerde mağaza önünde eşarplar gördüm tanesi 5 TL bir tane aldim siyah bir tane daha bakayim dediğimde esim ikinciyi ne yapacan dedi kalakaldım,yapmam gereken o an bosanma davası açmakmis neden dersen o adam hiç değişmedi ben sinir hastası oldum
0 oy
(43 puan) tarafından
O anne babaya da yazıklar olsun o haldeki çocuğunun parasını yiyebilşyosa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 188 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde kalici (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 353 göst.