0 oy
218 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Selam her kese.Kizlar ben 22 Haziran doğum yapdim .Bebeğim evə gəldikdən sonra sarılık oldu .Anne sütü veriyorum Dr 12 kes besle dedi .Yetmezse mama ver dedi öyle de yapıyorum .Gece bile uyanmasa bile mama veriyorum .Ama sarilik geçmiyor .Aklım çıkacak Bedeninde ,ayaklarında flan yok ama yüzünün yanak ve göz kısmında var .Çok korkuyorum bebeğimin beynine zarar verir diye .Sarılık ileri girmemişse kötü bir zararı olmaz dimi ? Bu durumu yaşayanlar yardım edin lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kaç ki değeri 
(60 puan) tarafından
12 cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canm sariligin tek caresi 

Bol bol saate bakmayark yarim saate bi emzircen sutun yetmyosa emzirdktn sonra da mama 

Anca oyle topalrnr

(60 puan) tarafından
Veriyorum canım inşallah geçer çok çaresiz hiss ediyorum kendimi .Allah hiç kimseye evladının zor anını, üzüntüsünü,hastalığını göstermesin
0 oy
tarafından
Bebeğim benimkiler kirk günlük elli gunluktu yüzü açıldı merak etme acilir
(60 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İnşallah açılır canım gözünün içinin sarışını gördükçe dahada kötü oluyorum çok sağ olun yorumunuz için ❤️
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Şimdi linç çiler gelicek biliyorum amma kan şekeri düştüğü için sarılık oluyor ben iki kızımda da yaşamadım sarılık çünkü günde bir çay kaşığı şekerli su verdim sende istersen dene istersen yapma banada bir kadın doğum doktoru önerdi ikisinde de yaptım ucungu gebelikgim yine yapicam 
(3,573 puan) tarafından
Benim de göğüs ucum çıkmamıştı. Kaynanam hemen şekerli su vermişti. Bana kalsa bebeği sarılık yapardım zaten de, kaynanam kurtarmıştı sağolsun.
(2,366 puan) tarafından
Aynen öyle banada doktorum önerdi benim ikinci kız kendinden sarışın ebeler sarılık var dedi dktra götürdük kan tahlili aldı 12 buçuk çıktı riskli dedi sonra doktorumun dediği geldi aklıma hemn günde Bi çay kaşığı verdim bir hafta sonra tkrr gitik doktor sarılık yok dedi bnm sütünde hiç yaramaz kilo aldırmaz çocuklara ve azdı tek gohsum vardı şükür ikisinde de yaşamadım bnc arkadaşta denesin büyükler biliyor valla bu isi
(60 puan) tarafından
Verdim kuzum bende Allah yardımcınız olsun çok sağ olsun inşallah ise yarar kim linç yapacaksa yapsın .Çaresiz olanlar anlar . İnşallah geçer sarılık
(2,366 puan) tarafından
Allahın izniyle geçer inşallah kan şekeri düşüyor bebeğin ondan sarılık oluyor malesef
0 oy
(3,296 puan) tarafından
3 sene önce doğum yaptım ve 4

Gün 19 da çıktı sarılık derecesi saatte bır emziriyordum hatta ondan sonra yarım saatte bir emziriyordum yetmediğim.yerde mama veriyordum geçmiş olsun inşallah hemen geçer 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Benim oğlan da eve geldik iki gün sonra sarılıktan hastaneye aldilar bir hafta yattı ben elimden geldiğince hastanede bekledim uyandıkca emzirdim mama verdim sen yeni doğum yapmışsın stres yapma iyi olacak de bol bol süt yapan şeyler ye dinlen sütun olsun ki toparlamsin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çok ilerlerse fototerapi alır korkma canım

Kaç cc kaç saatte bir veriyorsn
(60 puan) tarafından
60 CC  mama veriyorum.Anne sütünü de sagipda veriyorum ki kolay emsin
(7,768 puan) tarafından
Anne sütü ve mamayı peşpeşe mi veriyosun canım
0 oy
(341 puan) tarafından
Canim benim yegenimde öyleydi hastanede tedavi bile ise yaramadi bir yakinimiz dedi bir ipe 7 tane sarimsak igne ile gecir ve cocugun omzuna as emzik gibi yengem 1 hafta falan birakti cocuk ilk gün gözünü acti . Dene 
(60 puan) tarafından
Deneyeceğim kuzum çok sağ ol yorumun için teşekkürler ❤️
(341 puan) tarafından
Rica ederim canim ne demek Allah acil sifalar versin insallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Lotus26 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy