0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
9 eylülde doğum yaptım bebeğim yoğun bakımda fototerapi görüyor kaç gün kalır bilgisi olan var mı acaba birde dua edebilir misiniz şimdiden Allah razı olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(4,665 puan) tarafından
Bilgim yok canım geçmiş olsun hayırlı olsun yavrun.
(1 puan) tarafından
Çok sağ ol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Rabbim. Şifa v ersın bacım bnm kızmda olmuştu bol bol emzimştm 
(1 puan) tarafından
Verseler yapacağım ama günde 1 kere izin veriyorlar sağıp götürüyorum Allah razı olsun
(1,753 puan) tarafından
Çok zor dur bilirim bacım umarım bı an önce duzelir emzirmeye başlarsın Rabbim tum bebeklere şifa versin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim oğlum 2 gün kalmıştı
(1 puan) tarafından
Allah size bağışlasın bizim 3. Günümüz inşallah taburcu ederler iyi olsun da yanımda olsun istiyorum
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Birgün kaldık ama odada kaldık yani iki saate bir hep emzirdim cokmu yuksek çıktı degeri
(449 puan) tarafından
Benim oglumunda öyleydi devlet hastaneleri direkt yatış veriyor sağlık bakanlığı o şekilde yonlendirmis sanırım. Ben özelde imza vermiştim kendim evde emzirmistim çok yüksek değil diye. İleride meme reddi yaşamaktan korktum zaten Bi hafta sürmedi gecti. Bugün çıkar bebegin evde bol bol emzir canim
(1 puan) tarafından
İnşallah değeri düşmüştür kavuşurum bebeğime
(1 puan) tarafından
Evet ama ilk gün ölçümü bu olduğu için aldılar
(449 puan) tarafından
Korkma canım bisey olmaz çoğu bebekte oluyo biliyorsun. Kavuşursun stres yapma ki sağdigin süt yarasın bebeğine
(1 puan) tarafından
Çok şükür düşmüş değeri Allah razı olsun
0 oy
(3,895 puan) tarafından
10.5 çok yüksek degil hatta normal.Benim kızımı 18 buçuk degeriyle yatırdılar.12 değer ile taburcu oldu.Birkaç aya tamamen geçti.Benim bildiğim 22 üstü olunca beyin etkileniyor.
(1 puan) tarafından
1. Gün değeri yüksek çıktığı için yatırdılar ama bugün düşöüş çok şükür
(3,895 puan) tarafından
Allahin vergisi o gece hastane dönüşü çok yorgundum gece kalkamadım.Kayinvalidem ve eşim yanımdaydı ama onlarda kalkamadilar her şey Allahtan bunda da bir hayir vardir dünya da alacağı nefes varsa yaşarlar yoksa sen naparsan yap kurtaramazsın şükür iyiler sağlıklı lar yanımızdalar. :)
(1 puan) tarafından
Aynrn öyle bende haatanedeyken bebek çok ağlıyor diye ebeye götürdüm aç değil emzirdiysen uyur 3 saat dedi emzirmedim sarılık oldu işte olacağı varsa oluyor Allah bütün evlatlara şifa versin çok zormuş
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Değeri epey azalmış bol emzirmeyle bugün çıkar inşallah. Sütünüz çok olsa bile bazen mama tavsiye ediyorlar alıp verin bir an önce atlatsin minik yavru..
(1 puan) tarafından
Çok şükür değer düşmüş beslenmesi de iyi 2 güne kavuşacağız Allah razı olsun
0 oy
(4,651 puan) tarafından
5 gün kadar biz de yoğun bakımda kalmıştık.iyileşiyor kuzu üzme kendini daha iyi bakılıyor çabuk toparlıyor.adı üstünde yoğun bakım.dua et.edelim.
(1 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun düşmüş değeri

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
7 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Moonsun (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (740 puan) tarafından soruldu