0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yada korkunca neler yapıyorsunuz ben korkuyorum hep kötü rüyalar görünce etkisinde kalıyorum aklıma geliyor hep 

30 Cevaplar

0 oy
(2,278 puan) tarafından
Önceden çok korkuyodum ama şimdi alıştım televizyonu açıyorum ses olsun diye o kadar 
tarafından
Bende öyle yapicam
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Okurum hemen ne dua biliyorsam hepsini okurup sağıma soluma üflerim evde yek kalınca pek korkmam da korkarsam da kafamı dağıtacak şeyler buluyorum el işi yaparım kitap falan okurum 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Normalde korkmuyorum eşim bir hafta gececi bir hafta gündüzcü ama dün akşam korktum romanlar kapının önünde silah attılar kavga çıktı bide daha önce hırsız girmeye çalıştı o yüzden dün korktum 
tarafından
Senin evine mi hirsiz girmeye çalıştı
(7,376 puan) tarafından
Evet canım balkonun kilidini zorlamış gece komşum bağırınca kaçmışlar
0 oy
(7,675 puan) tarafından
Hiç korkmam zifiri karanlıkta evde dolanirim benim yatak odamda siyah perde var hic ışık olmaz ben uyurken kafami koyduğum gibi uyurum esim 12 24 çalışıyor 2 gunde 1 gece evde olmuyor 
0 oy
(3,662 puan) tarafından
Korkmuyorum yalnız kalmayı da çok severim. Vesvese bunlar. Ayetel kürsi, nas, felak okuduktan sonra hiç birşey olmaz, korkudan da emin olunuyor zaten. 
0 oy
tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor. Gece yalnız kalıyorum hiç korkmuyorum canım. Oku üfle güzel kapını kilitle korkma 
0 oy
(1,314 puan) tarafından
5 yıla yakın evliyim eşim gece vardiyasında çalışır tek kalirim hamile iken bile tek başımaydım eşim gece vardiyasında idi simdi 22 aylik kizim var ve hersene yılık izinde anasına gider memleketine biz tekiz evde bu yil da suanda da annesine gitti memlekete 22 gün yok ben kizim tekiz evde 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok korkarım lambayı kapatmam hiç 
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Yok 7 ayetel kürsi okuyorum hiç korkmuyorum 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bazen korkmuyo degilim valla ayetel kürsi okuyup Rabbime emanet ediuorum kendimizi
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Bunu gormustum burda bir postta kaydettim okuyorum bol bol korkmam ama bir gerilirim bol bol dua et Rabbim hep bizimle 

image

0 oy
tarafından
Korkuyorum kalamiykrum kaynanamda kaliyorum
0 oy
(9 puan) tarafından
Çok korkarım eşim 2 gündür çok geç geliyor ister istemez korkuyorum uyuyamıyorum 
tarafından
Benimde öyle ya
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bildiğin tüm duaları oku canım sonra eşinin bi tişortunu yada başka bişey olsun giy şimdi bende onceden çok korkardım bi yaşlı adam bana böyle dedi kara basan falan gelmezmiş bende 3 günde bi gün yanlız kalıyorum ve benim tarlamda bi türbe var çok rahatlık veriyo
0 oy
tarafından
6 sene tek başına yaşayan ben :D
0 oy
(7,379 puan) tarafından
yok korkmam ruya görürsem okur suyumu icer yeniden uyurum
0 oy
tarafından
Önceden annem üzerimi ortmeyince uyuyamazdım korkardım evlendikten sonra eşimle 10 gün kadar beraber kaldık sonra tek kalmaya başladım işi bazen gece bazen gündüz oluyordu bazen 2  gün falan gelmiyordu alıştım artık simdi 15 gün falan gidiyor yine de korkmuyorum☺
0 oy
tarafından
Hayır şuan tekim gece boyu
0 oy
tarafından
Valla evde bütün kapılar kilitli olsada yinede korkarım. O yüzden hiç tek kalmadım daha
0 oy
tarafından
Korkacak vaktim olmuyor genelde önce bebeğimi uyutuyorum sonra büyük oğlumu uyuturken ben de uyumuş oluyorum. Çok yorgun oluyorum çünkü 

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 138 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 296 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 351 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 536 göst.