+1 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (1,214 puan) tarafından

Eşim bu gece evde yok. 22 aylık kuzumla evde tekiz. Tek kalmayi bende sevmiyorum oğluşumda öyle, sıkılıyor çocuk. :(

Eşimle de zaten bi on gündür falan limoniyiz :getlost:

Offf her şey üstüme geldi şuan yazarken de bi bunaldım anneler :unsure:

28 Cevaplar

+1 oy
(7,307 puan) tarafından
Keşke hep tek olsam en güzeli de çocuklar uyuduktan sonra sessiz sakin ortamda kahve içmek oluyor ☺
(175 puan) tarafından
+1 kesinlikle :D
-Reklam-
+1 oy
(7,067 puan) tarafından
Sen eşini seviyon belli aranız limonu de olsa yokluğu üzmüş seni maşallah size ufak tefek şeyleri hiç büyütmeyin bak nasıl seviyosun başlığa gelince vala benim eşim vardiyalı calisiyo kapımı penceremi kiltleyip oh çekiyorum ne yalan soyleyim hele çocuk uyuduysa ve işlerim yoksa benden iyisi yok alıyorum çayımı ya kuran okurum ya mızraklı çalışırım ya bi kitap okurum hiç olmadı yorgana sarılır dizi izlerim bugün eşim evdediy mesela geceden geldi 3 e kadar uyudu yemek yaptım dsginikligimi toparladım sadece başka bişey yapamadım temizlik yapilmiyo uyanık olsa çayı kshvesi bitmiyo e o evdeyken de başka biseyle uğraşmak istemiyorum ilgisiz bırakmış gibi hissediyorum 
0 oy
tarafından
Allah'tan başka hicbirsey den korkmuyorum zifiri karanlıktada dururum tek te dururum hiç sorun değil 
0 oy
(184 puan) tarafından
Kız inan sen şuan tek degilsin korkucak ne var annesin biraz cesaretli ol 
(1,214 puan) tarafından
Ne bilim ya korkuyorum her yeri kitledim falan
(184 puan) tarafından
Yok yok bişey inan insan tek kalınca vesvese gelir oyuzden korkuyor sun inşirah süresi oku
(184 puan) tarafından
Bu arada sen iki üç tane daha bebe getir ne eşinin yokluğunu hisedersin nede korkarsın kalabalık olursunuz:-D:-D
(1,214 puan) tarafından
Ayy yok bunu zor buyuttum :D
(184 puan) tarafından
Allah bağışlasın sana cnm hayırlı evlat olur inşallah
0 oy
(175 puan) tarafından

Evde erkek olmayınca çok daha rahat , neyden korkacağım:D

tarafından
Sen : ben haha :)
(175 puan) tarafından
:))))
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Yol cumartesi günleri hep tekim geç geliyor hatta hafta içi çoğu günde geç gelir. Şimdi çayımı koydum kızımada mısır patlatacam keyif yapacaz 
0 oy
tarafından
Biz çok kalıyoruz sorun yapmıyorum kızıma sarılır misler gibi uyurum 
(1,214 puan) tarafından
Bende bu gece ogluma sarilcam ❤️
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Eşim güvenlik görevlisi ve bugün nöbetçi. Valla şimdi kızımı uyutuyorum sonrada keyif yapıcam tek başıma. Tabiki evde olsa güzel olurdu ama yapacak bir şey yok
0 oy
(10,048 puan) tarafından

Senenin hemen hemen 6ayi cocukla yanliz kalan ben :angel:

(1,214 puan) tarafından
Neden ki?
(10,048 puan) tarafından
Eşim gemici :))
0 oy
(927 puan) tarafından
İnden cinden değil de nasıl vakşt geçiricez nasıl oyalanacak vs şeklinde geriliyorum
(1,214 puan) tarafından
Bndeeeee
0 oy
(12,683 puan) tarafından

Gölge etmesin yeter:D

Şaka bir yana kormam canim iki oldu uşaklar 

0 oy
(13,169 puan) tarafından
Eşim vardiyalı çalışıyor ilk evlendiğimiz zamanlar tedirgin oluyordum ama alıştım tek kalmamak içinde çocuk yaptım :) oğluşumla keyif yapıyoruz babasının olmadığı günler 
0 oy
(2,750 puan) tarafından
Yok kız ne korkcam çok da güzel oluyor sakinlik oluyor evde kafa dinliyorum
0 oy
(1,695 puan) tarafından

Çok fazla tek kaldım hiç korkmadım en son yapadik ama eşim bizi yanına aldı 

0 oy
(1,974 puan) tarafından
Aylardır yıllardır ayrıyız. Genelde görevde. Alıştım ben Rabbim yokluğunu göstermesin. 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Esimle limoniyken evde olmamasi beni aşiri rahatlatiyor. Bisi olmaz korkma canim bebisi uyut cayi demle ac tv izle kendinle ilgilen
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle yapcam. Birazdan uyur zaten oynadik baya yordum.
(3,101 puan) tarafından
Dinlen oh mis
0 oy
(3,328 puan) tarafından
1 haftadir gece vardiyasinda ben seviyorum bu vardiyasinu. Evde olmadigi aklima bile gelmiyor. Sabah kalktigimizda da evde olunca cok iyi geliyor. Sende içine kotu düşünce sokjma canim 
(1,214 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,754 puan) tarafından
Tam tersine ben eskiden korkardım tek kalmaya ama şimdi kızımla tek kalmak çok güzel geliyor. Hiç korkmuyorum çok şükür. 
0 oy
(569 puan) tarafından
Ayda 20 gün oğlumla tekiz 10 gün gece yok eşim 10 gün akşam.. Kalan 10 gün tek gündüz çalışıyor. 3 buçuk senedir evliyim tekken daha çok sıkılıyordum uyuyamıyordum vakit geçmiyordu. Ama bebeğim olduktan biraz da büyümeye başladıktan sonra daha iyi oluyor ona daha çok vakit ayırmış oluyorum. Bence korkma oyunlar oyna bebeğinle etkinlik yap hikaye oku gece olunca da yanına al beraber uyuyun. Hiçbir şey olmaz inşallah canım 
(1,214 puan) tarafından
Oyle yaptim canim legolariyla oynadik biraz gece mamasini yedircem sonra uyutcam ☺️
(569 puan) tarafından
İyi uykuları olsun canım. Ben de tekim bu hafta 11 de gitti eşim sabah gelecek. Ben de hala uyuyamadım ama zamanla alışıyorsun
0 oy
(1,412 puan) tarafından
Ben korkmuyorum da sıkılıyorum oğlumla oynuyoruz sonra yatıyoruz zaten bende 1 saat sonra göndericem eşimi sonra yatarım bende 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 328 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 351 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 452 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 423 göst.