0 oy
273 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (471 puan) tarafından
Kizlar korse tayt almayi dusunuyorum zayiflatiyormuş giyen memnun kalan var mi  

Bide alan varsa hangi marka almiş

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayrem korse lohusa korsesı aldım s beden doğum sonrası 58 kiloydum takamadım sıcak kaşindıryo 

Atlet ustunden deneyeceğim artık fayda edermi bilmiyorum 46 gün oldu doğuma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben trendyoldan alt üst takım halde aldım..sürekli giymeyeceksin en fazla 4-5 saat kalacak..spor yaparken ev işi yaparken giyersen acayip terletiyor..ben markete giderken giydim bir kere çoraba kadar ter aktı..bir de boğazı tutmak lazım.1 haftadır dikkat ederim spor programlari indirdim onu uyguluyorum o bile fark etti.tartılmadım ama aynada fark ediyor
(471 puan) tarafından
Markasi ne acaba
tarafından
Ekran resmi atamıyorum cnm tuş bozuk..link de kontrolden sonra onaylanacak diyor..özelden yazayım.ordaki yorumları da okır..100 tl falandı
(1,331 puan) tarafından
Merak ettim bende bakiyorum.boyle bir tayt gercekten  faydali gibi duruyor bana da yazabilir misin rica etsem
(1,103 puan) tarafından
Bende almayı düşünüyorum babada link atar mısınız
tarafından
Kızlar yorumda link atamıyorum özelden yazayım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Görümcem bir tane almış resmen karnını dümdüz etmiş trendyoldan almış 
(471 puan) tarafından
Sorarmisin markasi ne link falan at bana
(7,376 puan) tarafından
Valla canım tam bilmiyorum ki şuan konuşmuyorum da ancak yarın sorarım öğreneyim link atarım
(471 puan) tarafından
Teşekkürler canim bekliyorum haber senden
(3,728 puan) tarafından
E bende burda bekleyim :)
(7,376 puan) tarafından
https://ty.gl/qvghh27pb4

Onun ki buymuş canım sürekli kullanıyor
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ben polo dan aldım hiç işe yaramadı ancak haşur huşur ses etti
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Benim ablam aldi ilk gün den pişman di her oturul kalkmadan eğilmede filan toplaniyor assagi doğru dedi ,şimdi kullanmıyor bile ben doğumdan sonra korse kullanmaya başladım bir ara biraktim şimdi tekrar kullanmaya başladım kilo vermeye çalışıyorum diye https://ty.gl/sj4xksom0y

bu korse den kullaniyorum İlgili sorular
0 oy
(839 puan) tarafından
Ben aldim faydasini gordum canim
0 oy
(8 puan) tarafından
merhaba hayatım, sıcaktan darlatıp pişik ediyor hep, zayıflamak için düzenli sporu öneririm, 10 kilo verdim , kocamla cinsel hayatıma da renk geldi .
(1,862 puan) tarafından
Sjsjsjahsjdg

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 165 göst.
0 oy
1 cevap 154 göst.
18 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,988 cevap

34,814 kullanıcı

...