0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (469 puan) tarafından
Günaydın hanımlar. Ayrem korse tayt alıcaktım da kararsız kaldım. Yamuna mı yoksa Ayrem mi sizce? Siz hangisini kullandınız? Ve faydasını gördünüz mü? Diyet yapıyorum destek olması için alıcam :) 

7 Cevaplar

0 oy
(4,039 puan) tarafından
Yamuna çok duydum
(469 puan) tarafından
Ben de. İkisi arasında kaldım
-Reklam-
0 oy
(4,084 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yamunanin korsesi ten rengi olan ben mmnunum seviyorum.  Dogumdan uc ay sinra sanirim burda
(4,084 puan) tarafından
Digumdan sinra 12. Gun kotlarima rahat girdim ama  zamanla saldi vucudum spor etkisi gecince
(9,503 puan) tarafından
Kız burda hamile misin son 26 gün yazan benim hamile kalmadan önceki halim :) ayrıca bacak yokki sende ya böyle olsam şükür ederim maşallah
(2,049 puan) tarafından
Casperiye abla nasilsin diyet nasıl gidiyor napiyorsun
(2,587 puan) tarafından
Evet canım yatıyorum bacaklarımı kırıp oraya top koyup bastiriyorum.  Gün içinde her fırsatta yapıyorum gece yapıyorum.  Kotlarimin orası hep yırtılır benim de ama faydası var baya
(4,084 puan) tarafından
Aynn gozde hamileyim orda iste 34 hafta sanirim:)))

İyidir canim sagol diyet sekteye ugradi ogladi memeden kestim dostinex diye bi ilac ictim sut uterimim  kesilsin agri yapmasin diyecunku yumru yumru oldu giguslerim sut doldu ccgu kuvaga alamadim bile agridan falan . Nyse ilac asiri odem ve kabizlik yapti .suan 4 kilo fazla gozukuyorum valla  bi vc gidebilsen bide odemimi atabilsem rahatlicam. Telefonu bile zor tutuyorum parmaklarim uyusuk sislikten. Neyse  dun sagdim bi gigsumde 160 kusur cc sut cikti dogerinden 120 130 arasinda bisey cikti hala dolmadi yumusak gogsum. Sanirim sut uretimim durdu sukur ilacin etkisini atsa vucudum kaldigim yerdne devam edecem.
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Yamuna almıştım bende çok kaliteli hiç esnemedi bile 
(469 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yorumun için. Peki nerden aldın link atabilir misin sana zahmet olmazsa
(3,663 puan) tarafından
https://ty.gl/g1tts6phm4
Burdan aldım canım
(469 puan) tarafından
Ayy canım ben de bu bele takılan var aynı burdan almıştım ☺️ ben tayt olanı sormuştum
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Yamuna var bende cok memnunum. Bu sutyen askısı gibi olan yerlerin birkaçı attı ama ben çok zorladım kavussun diye. 1 seneden fazla sürekli kullandım hala kullanılmamış gibi . Kilo verince bedeni büyük geliyor artık dolap bekliyor küçüğünü alacağım inşallah 
(2,049 puan) tarafından
Linki varsa bir atarmisin bakayım abla
(2,587 puan) tarafından
Kuzum şimdi baktım yamuna olan paçalı yarım aticam bak. Birçok korse almıştım bir dönem tüm vücut olan baskaymis
(2,587 puan) tarafından
Bak şu an benim 2 sene önce aldığım fiyattan daha hesaplı bende alacağım.  Yüzde 70 indirim var kendi İnternet sitesinde linkleyemedim.  Yamuna orijinal sitesine bak kuzum
(2,049 puan) tarafından
Ama hangisini aldığını bilmiyorum ki
(2,587 puan) tarafından
Canım aşağıya yoruma foto ekledim. Bakabilirsin
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Ayremi aldım evet vücudu topluyor ama giyerken zor giyiliyor sonra rahat oluyor benim yanlarım var çok güzel toparladi 

Yamunayi hiç duymadım 
(1,529 puan) tarafından
Ben tayt aldım canım
(40 puan) tarafından
Ne şekilde kullandin
(1,529 puan) tarafından
Direk giyiyordun  canım hem toparladı hemde zayıflayınca sarkmasin diye
(2,049 puan) tarafından
Yok abla yani demek istediğim taytin göbek kısmı oturup kalkınca toplanma yaptı mı assagi dogru
(1,529 puan) tarafından
Yok canım
0 oy
(2,587 puan) tarafından

image

çok memnunum şu an kendi sitesinde de %70indirime girmiş 
(2,049 puan) tarafından
Abla.tredyolda yok bu
(40 puan) tarafından
Hafif defosu vardır yazıyor sitede güzel mi sizce kararsız kaldım bide bedeni nasıl ayarlayabilirim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 273 göst.
7 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
0 oy
1 cevap 154 göst.
18 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Keremalimm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu

378,303 soru

11,323,021 cevap

34,773 kullanıcı

...