0 oy
86 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar iyi akşamlar. 27 haftalık hamileyim. Bi kaç gündür çok fenayım sol kalçama bir ağrı giriyo sanki bıçak saplanmış gibi. Ayın 20 sine randevum var. Ama 2 dk ayakta dursam bile batıyo ya da ayağımı koltuktan aşağı sarkıtayım yine rahatsız oluyorum

Başına gelen var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hamilelikten kaynaklanıyor cnm çok normal ben de öyleydim ya magnezyum işe yarıyor diyorlar ama bende işe yaramamisti doğuma kadar çektim sonra geçti 
tarafından
Suda eritilen dimi iğrenç tadı var yaaa. Zaten kan ilacı içe içe bi hâl oldum :)
(1,271 puan) tarafından
Bana hap olarak vermişti cnm onu iste olmadı özel ilacti ama
tarafından
Doktora gittiğimde danışırım o ilaç hakkında canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Günde iki tane sade soda iç birde magosist ti galiba.magnezyum hapı işte doaktordam
tarafından
Yaa canım soda konusunda da şöyle bişey duydum bazı markalarda sodyum miktarı çok fazla oldugundan şişkinlik yapıomus o yüzden içimiyodum
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Benim sağ belden kalça bacağa vuruyor ama özelikle uzanırken ama büyük ihtimalle bende fitik oldu ondna annemden biliyorum cunku
tarafından
Bende ondan korktum biraz canım yürütmüyo valla agrı
0 oy
(881 puan) tarafından
Kengi diyolar eşimin sulalesinde yatınca belinde kilitlenir onda bende öyleydi soda iç canım günlük kızılay maden sodası magnezyum.icerikli olandan ilaç da kullanabilirsin magnezyum ilacı ağrı kesici özelliğide var ilaçta 
tarafından
Teşekkür ederim canım başlıcam içmeye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 561 göst.
30 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aseltugce (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 64 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zeynepsoyer (36 puan) tarafından soruldu

383,647 soru

11,479,595 cevap

35,099 kullanıcı

...