0 oy
560 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (67 puan) tarafından

Gencler veya kendini genc hisseden anneler BASIMMM BELADAAA laaa bu kizceme ben bu hüdaverdi gozlugu nasıl takıcam benim Balli lokmam kizim 19 aylik dun doktora goturdum uzman cok iyi bir hekim olduğu beyan edilmişti herneyse çocuğuma once 5 dakika arayla 3 damla damlatilarak goz bebeğin arkasına bakıldı goz olcumunde bisi cikmaadi fakat goz bebegi buyuyunce isin rengi değişti  tabi benim tazmanyam durur mu kavga dövüş gozlerini kontol etti sag gözünde 5 ml içe kayma var 

Hooobbaaaala yarim yaz geldi benim şartel kapandı dedim hocammm eee yani kızın yakini görmediği icin zorlaniyo yakınlaştırmak isterkende gozleri kayiyo dedi

Peki ya simdi ben bu kul yutmaz yaramazima bu gözlüğü nasil taktiricam 

En sevdigi doru cozgi filmini actim onu izlerke  taktim agladi falan ama eline telefobu verimce sustu normalde pek vermem bazen hic vermem o değilde o gözlüğü takti bende bir sinir bosalmasi bi gul bi gül altima kaçırmam da ayri bi rezalet :) 

Haydi buyrun benim vaziyetimde olan eyyy anne sen ne ettin ben çünkü habire bi sabir güncellenmesi yaşıyorum  yardim et  :)

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından

:Danlatma şeklin güldürdü valla Allahta seni güldürsün canım <3 kıyamam ya inşallah taktırır oyuncagınada gozluk takın sizde boş çerveveli takın heveslenir belki o zaman çıkarmaz gözlüğü olan çizgi film karekterlerini aç birde Allahım sabır kolaylık versin <3

(67 puan) tarafından
Kizzz anasi da kör  yani benimle kizim suan ayni gözlük numarasini kullaniyoruz esim is cikisi getirdi kizima baktikca gülüyorum la bu tip ne Allahim bir insan ancak bu kadar sapsal gorunebilir bak yok gene fotosuna baktim :) hahahahahah ay dur tuvalete gidiyim yoksa gene tovbeeee neneme döndüm oda en son hastaydi tutamamsti asansore mincirmisti rahmet :)
tarafından
:) Anasıda kör deyince dedim baska biri yazmış :)) komik oluyolar tabi gülmekte haklısın valla minnoşlar zaten ayrı bi tatlılığı oluyo gözlükle genetik olduğu için öyle demekki taktırır inşallah ya cok ilerlemez aman sende kaçırma havalar soğuk kıyafetlerde hemen kurumuyo :)))
-Reklam-
+2 oy
(874 puan) tarafından
Sabır isteme bebeğim kolaylik iste sabır arttıkça o Sabri sinayan sıkıntınin zorluğu da artarmis sen iyilik ver  hayırlı olanı ver kolaylık ver de çocuk büyütmek bir sanat sende bir sanatcisin :) öyle düşün 
(67 puan) tarafından
Sahne senin diyosun heee allahım kolaylık versin ne diyim :)
0 oy
(152 puan) tarafından

Anlatış şeklin sinirimi bozdu biraz çok açık  sözlü  oldu ama nyse :D benim oğlumda suan 19 aylık 11 aylıkekn başladık gözlük takmaya çok bozuk bizim gözler 6 numara :'(

(67 puan) tarafından
Bileydim  senin hosuna giden tarzda anlatırdım ama elimizde bu var  :)
Öncelike size de gecmis olsun benim kizimda 6 numara dedi fakat gozu cok cobuk yorar önce azdan ni baslatalim dedi 3 bucuk verdi neden nasil bu kadar yakını goremedigine anlam vermis degikim peki siz hic tekrardan muayneye gittinizmi ne kadar takicaklar acaba ya
(152 puan) tarafından
Evet evet bizdede öle 3 buçukla başladık bizde üç ay snra gttik 6 ya çıkardı işte göz tembelliği içğn hergun yarımsaat bi saat da göz bandı yapıştyrz çok çok faydası var birde göz kayması var bizimde belirgin çekilde geçmezse şaşılık ameliyatı ins geçer ya:( nkdr takıcagımızda şuan da hiç belli dgl
(67 puan) tarafından
Ayy hadi ya sizede cok gecmis olsun doktora dogru duzgun bisey soramadim ki kizim aglarrken kusan bi cocuk cok kastı korktu ordada onunla ilgilenmekten dogru duzgun hicbisey soramadim bizdd de var kayma beyse ya Allaha hamd olsun diyelim napalim vardir herhalde bunda da bi hayir ben cok uzuldum aşırı derece üzüldüm ama sonra soyle bi olay geldi basima ben pozitif ve hiperaktif biriyimdir sadece kucuk yasta takmasi canimi sıktı derken gozluk takmasinin ikinci günü bulaşık makinesini bosaltirken kizim bardak kırdı ve tam gözüne geldi cam parcasi eger gozluk takmasaydi Allah muhafaza diyorum hayal bile edemiyorum sonra durdum düşündüm gözlüğü falan cizildi rabbim dedim bunu verdiysen gaybi sen bilirsin sana hamd ediyorum dedim rabbim evlatlarimiza saglik huzur versin insallah
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sabırla bıkmadan takacaksın. O çıkardıkça takacaksin 
(67 puan) tarafından
Nereyeeeee kadarrrr Allahimmmmm bunada hamd olsun
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bizde iki yaşında sol gözün kaydigini farkettik içe doğru.. şuan beş yaşında tedavi görüyor. Hem hipermetrop hemde göz tembelliği var. Gözünü bantliyoruz
(67 puan) tarafından
Ayyy hadi yaaa rabbim sifa versin gecmis olsun beende kisa sure mi takar acaba diye dusunuyodum ama uzun gidicek gibi benimkide hipermetrop
(5,721 puan) tarafından
Gözlüğü hep takicak canım buyuk ihtimal. Anca operasyon olursa.. o da büyümeden istemem
0 oy
tarafından
Allahım sabah sabah ne güldüm anlatış şekline ya. Geçmiş olsun bu arada illa takması için sende al birlikte takalım falan de oyun haline getir bide süsleyebilirsin 
(67 puan) tarafından
Beb zaten takiyorum arkadasim dedim ya anasi da kor diye ahhh canisi buda imtaihan herhalde Allah beterinden saklasin korusun kollasin
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bnm oglumda 2bucuk yasinda felandi ondada kayma var surekli cikariyordu bir yerlere koyuyordu felan doktor amca bize kizar onu takmassak iyilesemeyiz felan bir haftaya ogrendi simdide hic cikarmaz uyku harici  simdi birinci sinifa gidiyor tabiki
(67 puan) tarafından
Oyyy masallah paşama bunlar boyle bu kadar uzun mu takiliyo ya puuuh bak simdi bende boyle 1 sene yada ne biliyim 1 ay falan takar diye dusundum ama
0 oy
(27,353 puan) tarafından

İşte her ne olursa olsun hayata enerjik ve güzel bakan bir bayan :D

(67 puan) tarafından
Caniımmmmmmm cok tesekkur ediyorummmmm Rabbim sanada boyle insanlar versinki biraz nesen keyfin yerine gelsin hele ki bu pandemide :)
(27,353 puan) tarafından
Amin cnm sağol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 303 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Deryaa.u (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,731 puan) tarafından soruldu