0 oy
67 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (942 puan) tarafından
Kızlar 1.5 aylık bebeğim kaç gündür kabızdi. Doktor duphalac şurup verdi cumadan beridir veriyorum bugün kaka yaptı ama bu 10 kakali bez alışım. Ne yapmam lazım. Acile görürdük acilde de doktorlar bakmiyormus sadece yaralı ağır hastalara bakiyorlarmis. Ne yapmam lazım . Karnı çok ağrıyor gucur gucur ötüyo ve ağlıyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
1.5 aylık bebeği anca doktorlar tedavi edebilir evde birşey yapmayın 
tarafından
Çocuk ishalden zehirlenme yaşasa ALLAH korusun hastaneyi başlarına geçirirdim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu verdin acaba bide bu dubalac şurup bebeklere oluyor mu ki daha çok küçük çünkü

Onun yerine keşke 1 -2 çay kaşığı zeytinyağı verseydin 
(942 puan) tarafından
Yok doktor bir çay kaşığı sabah akşam ver dedi. Bağırsak tembellesmis dedi. Verdim bende bişey olmaz bunu 6 ay kullanan bebeklerim var benim dedi doktor. Zeytinyağini denedim ama yapmadı hiç. Cuma günü doktora götürdum işte zeytinyağı da fayda etmedi 3 günde onu vermiştim
0 oy
(316 puan) tarafından
Buda bebek sonuçta bakarlar belli yada varsa özel hastane oraya götür su kaybı yaşamasın yazık minicik daha kıyamam..
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Evde her zaman reflor toz bulundur canım o hemen kesiyor ishali yeni fark etim bebeğin çok küçük canım sıvı yaşar bebek başka hastaneye götür
(2,790 puan) tarafından
Canım 1 bcukk aylık bebeğe kullanilrmi şüphede kaldım ya Allah korusun bisey olur falan
(942 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum.simdi uyudu zaten bir iki çay kaşığı su verdim bişey olmaz inşallah emiyor sık sık
(2,790 puan) tarafından
Rabbim korusun canım ilacı kes istersen
(942 puan) tarafından
Yok zaten daha hiç vermedim bugün dün verdim en son sabah yaptı kakasını vermedim sonra devam etti işte kakası
(2,790 puan) tarafından
Belki içi boşalır canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 65 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
5 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BebegimiBeklerken07 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nesibe4450 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
28 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,224 soru

11,383,725 cevap

34,881 kullanıcı

...