0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yarin gelecekmis katalog da var ama bazen internet sitesinden de satis yapabiliyor diye duydum gidip magazadan alan var mi sabah ona gore dikilicem kapiya:D diger adi fritoz

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzu ben Xiaomi aldım .Sonra nihalblog diye bı bloggerda yorumlarda gördüm.Bir şey demişti 

" Ben Kumtel airfryer aldım, diğerlerine çok para beeye gerek yok .Çok güzel pisiriyor " 

Demişti ☺️
tarafından
Aaa degilmis izgarali ama yorumlari cok iyi ne bileyim
(810 puan) tarafından
Aman herkes havasına iyi diyoda bacm ben begenmedım evet kızartmayı fılan tavuk fılan güzel kızartıyo mangal tadı verıyo üstelık yagsız okey ama sebzeler kuruyo kek fılan pişmyo ama diğer ızgaralıde kek börek tavuk eşit pişiyor dgılmıyor.bu döndüğü icin cok ezik büzğk yapıyo yemeği.kek denedım ıcınde dönen aparatı cıkardm yaptım bı taraf pişti diğer taraf kaldı:) bütün tavuk fılan lonmuyo ortası delik oldu ıcın ıyı arastr al benım gözüm ızgaralı sıyahlardaydı eşim süpriz yaomş cebıne uygun gidip almş sagolsun ama memnun değilm onlarla kıyasen cogu seyı bu beceremıyo:)
tarafından
Philps in izgarali sanirim ya ondan alayim o zaman
(810 puan) tarafından
Marka önerisi yapamıycam hanı parana göre onlardada fark yapıyo ama dedğim gibi yuvarlak ortası delikliden alma normal düz ızgaralı al derım fırın gibi.bu benımkı mıkrodalga gibi pişiriyo ne derece saglıklı süphelyım ama sukur kızımın sebzelerını kızartmasını ugrasmadan o halledıyo baska ısıme yaramıyo:)
tarafından
Aa Xiaomi mi işine yaramiyo kuzu ? Benim de o .ama eti , tavuğu çok çabuk ve aşırı iyi pisiriyo.
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından

image

image

benımkı beyazdan ortası aparatlı dönüyo ama benım gözüm bu sıyahlarda idi
tarafından
Yok kuzum bu senin ilk attigin gibi değil
(810 puan) tarafından
He iyi o zaman beybı al gitsn:)
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Bence hepsi aynı. Sonuçta fırından farkı yok. Benim fırınım yok o yüzden schafer aldım memnunum 
tarafından
Alayim ben ya yarin ama gelir mi markete yoksa imternet sitesinden mi yapacaklae satisini
(1,837 puan) tarafından
Gelicektir büyük ihtimalle

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 115 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 342 göst.
0 oy
3 cevap 46 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
17 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pamukoglum (1,741 puan) tarafından soruldu

380,533 soru

11,393,527 cevap

34,904 kullanıcı

...