0 oy
234 göst.
Aile kategorisinde (313 puan) tarafından
Geçen yazmıştım kızlar tartışmıştık ardında 2 kere falan gittim küslük olmasın diye hafta sonu eşim olmayacak tek kalacaktım aradı cumartesi ama ben olayı atlatamadım yani çünkü eşimle de sıkıntım vardı sürekli gözlerim doluyor kötü hissediyorum kendimi yemeğe vurdum kafa dağıtamıyorum tabi hanfendi hiç bişey tahmin edemiyor ben hep güleyim onlara iyi davranayım akşam gel dedi işte bende iyi değilim anne bak sizle ilgisi yok çocukla falan çok yoruldum dinlenicem sende bazen yalnız kalmak istiyosun bende aynıyım dedim bugün eşim yeğenini getirecekti onu bile getirtmedim kimseyi kaldıracak hiç halim yok çocukta değil yani benden 1 yaş küçük yeğeni neyse işte anladı gibi tamam dedi yolculuk hazırlığı da yapmam lazımdı akşam biz oğlumla parka gittik 6 gibiydi bi aradı nerdesiniz yine niye gittin oraya kadar ben geldim dedi döndük kapıyı bi açtım içerde bişeyler falan yapıyor ya zaten iyi değildim tuttum kendimi ama keyifsizim yani saklayacak bişey yok oturdu size benden kurtuluş yok başka şehre gitmezseniz diyor bi de sonra suratsızım diye laf etti bende iyi değilim sana söyledim biraz dinlenseydim zaten geçecekti öyle gelecektim yanınıza dedim yinw bana söylendi kalktı gitti şimdi şehir dışındayım mesajıma bakmıyor arıyorum suratıma kapatıyor konuşmadan ne yapayıö ben ya buraya gelmeden de gittim yani yanlarına gönlü olsun diye benim hiç yalnız kalmak istemeyi hakkım yok mu kızlar ya bi gün sadece bıraksaydı zaten ertesi gün toparlanmış olacaktım

3 Cevaplar

0 oy
(381 puan) tarafından
Size rahat yok benden kismini anlamadim canım 

Aramanı istemiyorsa arama bence 
(313 puan) tarafından
Yani canım başka yere gitmezseniz rahat bırakmam demek istedi bildiğin ben tek kalıcam dememe rağmen geldi ya aramam da gidince yine bana aramadın etmedin gitmesem yok herkes anlıyomuş komşular falan niye gelmiyo diyomuş
(381 puan) tarafından
Canım yanlış anlama lütfen beni ama sanki biraz değişik annen. Yani ne bileyim hem rahat vermiyor hem kusuyor. Anne de olsa bazen mesafe iyidir
(313 puan) tarafından
Aşırı alıngan ya bizle mutlu değilsin arkadaşlarınla geziyodun diyor herkes gibi onunda derdi var ve benden çıkarıyor
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bacım cok yuz vermissin. Annende olsa hakkı yok buna. Annenin sana saygısı yok. Sende ısrar etme. 
(313 puan) tarafından
Bıraksa mesafe koyunca arayıp konuşunca kendini acındırıyor yok evde de iyi değilim kimseyle iyi değiliz falan ağlıyor sürekli teyzelerim falan çok kötülük etti babam da aynı huysuz şuan ama ben napim ya üzülüyorum üzülüyor diye
(10,877 puan) tarafından
Bir insanın herkesle kotu olması normal degil.
0 oy
(873 puan) tarafından
Kız akışına bırak açmıyorsa açmasın üsteleme 
(313 puan) tarafından
Bayram işte hepsi tavırlı konuşacak aramiyim mi
(873 puan) tarafından
Ara bayramlarını kutla onlardan önce sen hadi kendınıze iyi bakın de kapat. Düşün düşün nereye kadar ömrüne yazık bazen aile de olsa salacaksın yani senın yaptıgın bir saygısızlık yok ki tavırla mı uğraşcan
(313 puan) tarafından
Çok sağ ol doğru diyorsun

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 523 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mersinli (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 549 göst.
11 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,349 puan) tarafından soruldu