0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
6 yaşında oğlum var ona yürüteç almamistim 5 ayı bitti kızım var ona alsam mı acaba fikriniz nedir 

9 Cevaplar

+1 oy
(182 puan) tarafından
Yürüteç değilde yürüme arkadaşları daha iyi ve sağlıklı olur
-Reklam-
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Al bence iyi olur 
(1,461 puan) tarafından
Bı köşeli yurutecler var bide yuvarlak hangisi kullanışlı olur
(17,659 puan) tarafından
Farkedermi bilmemki
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Yürüteç önerilmiyor oğluma kullanmadım kızıma da kullanmayacağım. Yürğme arkadaşı tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
5 ayin icindeyiz canim bende alicam bayramdan sonra insallah
0 oy
(58 puan) tarafından
Doktorlar önermiyor
0 oy
(2,795 puan) tarafından
Yürüteç çok lazım oluyor valla olmazsa temizlik iş güç yapamazdım 
0 oy
(811 puan) tarafından

Ay cogu alma etme gelsıımını engeller vs dıycek ama kendı tecrubemı yazcam:)bende 5aylıkken aldm basta gıdemedı beceremedı sadece oyuncaklarıyla muzkle oynadı sonra kesfetmeye basladı ve yurumesını hızlandırdı benım kızım o ladr hreket seyler yaptırdım halde bacaklarında can yoktu ayaklarının uzerıne dıkılemıyordu yurutec o konuda cok yardmcı oldu 9aya kadr kullandım suan emeklemeden yurudu gecıktırmedıde ama 8den sonra az az bındırdım oda sıkılr belı agrır dıye parmak uclarına basma olayına tavsıyemde ben yukseltmedım yürütrc hep bır numarada kaldı oda mecbur kendı ayaklarına tamamen basarak yırudu ayak uclarına basmadı suan kendısi binmek istemiyor artk yurudugu ıcın kendı kesfedıyor:)ben düşermı edermı dıye gözum arkada kalmasn dıye wc ye gıderken yemek yaparken koyuyorm harıcınde kullanmıyo artk

0 oy
(811 puan) tarafından

image

buda aldıgımz yurutec sallamalı özellıkle diş kaşıyıcısını ve muzıgını cok sevdı baya ozellıgı var bız rahat kullandık
0 oy
(2,524 puan) tarafından

Canım yürüme arkadasi çok pahalı yürüteç te yer kaplıyor büyü kızımda yürüteç kullandım ama köşeli alma rahat edemez. Bu araba y. Arkadaşı ile aynı görevi görüyor düşünürsen diye attim

image

(1,461 puan) tarafından
Bunu kullanmam için çok küçük daha 6 ayından sonra bile kullanamaz bı devrilir güç verdiği. Zaman
(2,524 puan) tarafından
Kızım yuruteci sevmeyi ve bunu almıştım 8aylikken bununla yürütmeyw çalıştım bir ay kullandı hergun benim destegimle sonra bıraktı duvarı kanepeyi öyle yurudu sonra desteksiz yürüdu hangisini doğru buluyorsanız onu alın tabi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 407 göst.
+1 oy
20 cevap 482 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde SnurT (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 31 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
13 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu