0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından

Oğlum 7 de kalkıyor sürekli hareketli dışarı istiyor ev işi yemek çamaşır ütü vs cok yoruluyorum çok fazla uyumuyor gündüz dinleniyorum bile akşam da yemek bulaşık meyve vs Faslı inanın canım çıkıyor eşime diyorum yoruldum diye abartma bı tek sen mi bakiyorsun çocuk diyor ben işte çalışıyorum daha çok yoruluyorum diyor :'(

14 Cevaplar

+2 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşine de ki millet başkasının çocuğuna bakıp para alıyor yani bu bir iş demektir

Başkasının evini temizleyip para alıyor temizlikçi işi

Başkasına yemek yapıp para alıyor aşçı

Bunları kendisi yapsın sn işe git bakam kaç gün dayanacak
(350 puan) tarafından
1 saat zor dayanır valla
(7,768 puan) tarafından
Gtümüzü yere koyamıyoruz ki akşama kadar
-Reklam-
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Tamam gel bir gün sen bak de 
(350 puan) tarafından
Haftasonu evde elinde telefon düşmüyor bile n bakması :(
0 oy
tarafından
Kendi baksın hazır bayram tatili evde at üstüne görsün ebesini 
(350 puan) tarafından
Evde olunca iki seviyo sonra uyut diyo uykusu olmayan çocuğun uykusunu getircekmisim neymiş kendi uzanacakmis
tarafından
İşte alsın uyursun yanın da da uzanır
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yav he tamam sensin de geç s.dik yatıştırmaya bayılıyorlar 
(350 puan) tarafından
Valla ya deli oluyorum
tarafından
++++ aynen
0 oy
(710 puan) tarafından
Anlamazlar bacım anlamazlar bu erkek milleti böyle ben hamileyken diyordu ne var sanki sancım var deyip duruyorsunuz çıkar ver ben taşırım senden daha dirençli olurum hatta diyor ağzımızı egiyirsunjz diyor herşey kolaylaştırma gidiyor nedense 
(350 puan) tarafından
O sanciyi erkekler kaldıramayacağı için rabbim kadınlara vermis
0 oy
(873 puan) tarafından
Eşinin kabalığı canım. Ellerinden bi iş de gelmiyo ama en azından benımki kıyamam fln der öper sanki iki güzel laf söylese ölecek bu adamlar. Boşver üzülme 
(350 puan) tarafından
Aynen öyle ya insan ister istemez üzülüyor haliyle
0 oy
(5,877 puan) tarafından
O zaman bi gün yaptığın hiçbişeyi yapma hiçbişey yemek bile gelsin bi evdeki savaş alanını görsün aç uyusun sonra konuşsun. 
(350 puan) tarafından
Öyle yapacam görsün ne oluyor
0 oy
(291 puan) tarafından
Ah canım anlamıyor bu kas kafalılar.. Bende biraz önce kızıma miray uyuda bende dinleneyim biraz dedim. E bugün uyudun ya dinlenmedin mi diyo. Öğlen kızımla 2 saat uyuduk ve ikimizde hastayız. Uyandıktan sonra alışverişe cıktık eve gel yıkadım çocuğu makineye çamaşır at yok bilmem ne saat 3 ten beri ayaktayım inan oturmadm daha. Ümmünü gerivercen işte 
(350 puan) tarafından
Bizim yorgunluğumuz uyumakla geçmez ki ah ah..
(291 puan) tarafından
Anlamazlar ama adamlar
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla bugun tartışdık dsha o kadar yoruldum ki kızıma sesim yükseldi kaynanamlar vardı geç gitriler haliyle uyumadı geç yatınca 6 da kalkıyo kalktı ağlıyo oyun oyna yok uyu yok video izle yok kızdım bama kalkmış kızıyo bidaha bağrırsam diye iyi yarın evdesin sen yatır doyır evi temizle geç yat sabahda 6 da ağlamasına kalk dedim sesini çıkaramadı bende aynıyım ayriyeten ilgi sevgi saygıda yok 
(350 puan) tarafından
Kolay sanıyorlar ama hiçte kolay değil
(1,750 puan) tarafından
Benim kız 8 buçukta uyur birgün nasıl olursa alışıyo ne guzel uyutrum defalarca uyarmama rağmen eşim zile bastı daha uyumadı şimdi uyursa 6 da kalkar daha mıtfak duruyo çok yoruldum ama gel görki beyefendi anasmda telefon evde şimdi gelir zile basar şeytan diyo alma eve gitsin kaşlsın anasnda ama evde korkuyorum
0 oy
(564 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama eşin tam bir kalasmış yani. Hiçbir halttan anladıkları yok bu erkeklerin. eşimde bana yardım etmez çocuk bakımında ama ne kadar yorulduğumun da farkında en azından. Bazı şeyleri yapmıyorum veya eksik yapıyorum ses etmiyor edemez de zaten ağzının payını veririm anında. Çocuğu versem 1 gün bile bakıp katlanamicağının gayet farkında çok şükür 
(350 puan) tarafından
Ne kusura bakacam kuzum haklısın yani ne bir günü 1 saat katlanamazlar ki
(564 puan) tarafından
İşte keşke senin kocan da bunu bilip anlasa daha çok değer verse sana
0 oy
(802 puan) tarafından
Eşine cocugu 2 saat birak gorsun gununu
(350 puan) tarafından
1 saat bakamaz bile
(802 puan) tarafından
Alt tarafiymis ya baksinda gorsun gununu. Sabahtan bi basliyor maraton aksama kadar indir kaldir indir kaldir aksam olunca belim kopuyor keske daha kolay olsaydi
0 oy
(433 puan) tarafından
Esim banada oyle diordi hafta sonu evde bigun sinirlendim attim cocugu kucagina aldim cuzdanimi cektim kapiyi dışarı ciktim kuaförüme gittim parkta oturdum kendime vakit ayirdim ama sureklide evdeki kameradan izledim neyaptiklarini ahahah adam çileden cikti 1saat sonra eve gittim ozur dilerim nolur bir bardak su iceyim birakmiyor inmiyor kucagimdan dio simdi dur kahvalti hazirlayim diorum yok aşkım ben hazirlarim evi supurcem diorum yok askim ben supureyim sen cocuga bak diyor ahahahha 
(350 puan) tarafından
Bende mi öyle yapsam:))
tarafından
Durdugun kabahat, yap kesinlikle
0 oy
(788 puan) tarafından
Eşim bana diyoki Allah sana yardım etsin işin çok zor ama yardımcı da olmuyor:-/
(350 puan) tarafından
En azından onu diyormuş
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Boswerr hepsi aynı ben 4 çocuk bakyorm hepsi küçük en büyük 5 yaşında banada aynısı derr
(350 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim benim

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 611 göst.
10 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Nesli (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
15 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmanurozdemir429 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

380,293 soru

11,386,202 cevap

34,887 kullanıcı

...