0 oy
611 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Ilk anneler gunum beklentim oldu ama olsun bi papatya koparsa bile dedim yok bosver 

Dedim bana kiyak yapip brni bugun yormamaya calisir dedim aman bosver dedim

Mesaj attim ben de anneyim mesajini beklerdim dedim

Ne olmus ki diyor 

Bende kızdım

Abartma ya diyor iste bu gibi insanların nesli tukenseydi keske 27 yasindayim daha iste omur verirse Allah 60 a kadar cekecez 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkekler böyle işte üzme kendini benim eşimde öyle 
(417 puan) tarafından
Zaten canima yazik uzuyorum kendimi bunun icin
-Reklam-
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Sadece sende yok o tür merak etme.

(417 puan) tarafından
Kiyamam yaaa
tarafından
Ayy gülesim geldi doğru valla bende de var bitane
(27,353 puan) tarafından
Kıyan kıyıyor cnm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Merak etme canim yalniz değilsin. Benimde moralim bozuk şu an. Benimde ilk anneler gunumdu beklentiyw girdim ama simdiye kadar bi tık yok. Gonullendim dedim bi kuru kuruya kutladi sözde. 
(417 puan) tarafından
Valla omurken gozum doldu icim tuhaf oldu haa bekliyormus insan demekki
(6,978 puan) tarafından
Aksam yemegini kitledim, banane corba pilav var yaninada artik biseyler yapsin. Sirinlik yapmaya calisti geldi sarildi filan ama be adam 1 haftadir duyuruyorum sana, bebeğime ne alacan anneye diyorum. Hicmi anlamadin...
(417 puan) tarafından
En azindan cabalamis yaa
(6,978 puan) tarafından
Bosa cabaklar, yok canim yok bu adamlarda incelik diye bisey yok
0 oy
(119,364 puan) tarafından
Tek degilsin kii uzulme bacim bunlar anadan dogma hödük
(417 puan) tarafından
Cok katiliyorum canim
0 oy
tarafından
Biz kadınlar çok duygusaliz ama maalesef karşımızda ki cins tam tersi . Erkekler hep böyledir cnm çok nadir aralarında çıkar 1 2 tane
0 oy
tarafından
Erkekler bizim kadar duygusal yaklasmiyoar böyle konularda 
(417 puan) tarafından
Duygulari neye var acaba
tarafından
Hödüklük yapmaya var
(417 puan) tarafından
Baska seylere duygulari olur ama beklesin anca
0 oy
tarafından
İnsanlıktan mi anlıyorlar o kdr skldm ki biraz dolastır beni kapının öününde gezelim dedim kızdı sınirlendi bagırdı ne istiyosn benden diye
(417 puan) tarafından
İguana işte
0 oy
tarafından
Kız hepsi öyle inan ki . Benimki ne doğum günü kutladı ne evlilik yildonumu ne sevgililer günü ne anneler günü . Doğum yaptım doğum hediyesi bile almadı.  Kendi annesinij bile kutlamiyor ben bugün zorla kutlattiriyorum inan ki 
0 oy
tarafından
Odunun tescillisi haklısın ama çoğu böyle.. 

Bir bu huyundan dolayı demiyorsundur inşaallah bunu. 
0 oy
tarafından

Aynı numune bendede var boşver çocuklarımız kutlar büyüyünce hem ona bile gerek duymassın çocuklarından başkasını gözün görmez emin ol sadece zaman lazım biraz büyüsünlerde

0 oy
tarafından
Valla banada tek kelime demedi yanımda da degil zaten bi msj bekledim ama bosununa  o dusunce yok ya bazi erkeklerde üzme kendini 
0 oy
tarafından

Erkeklerin hepsi canim oyle oyle be triple vatsapa atti gerci bej ona oyun oynadim ama olsun:D

0 oy
(389 puan) tarafından
banada dıyo cıcek alımmı sana dedım alma dedı zaten daha anne olmadın hamılesın olunca alırım  guldum gectım cok takılma bosver erkekler boyle
0 oy
(887 puan) tarafından
Olsun cnm bisver bos boyle gunler insanin sevmesi icin boyle gublere gerek yok bana cok yapmacik geliyo
0 oy
tarafından
Benim ki annene ne hediye alalım oğlum diyor annen yemeyi sever et alırız diyor. Daha diyecek bişey bulamıyorum. Kalsın mesajı da 
0 oy
tarafından
7 aylik evliyim 5 aylik  hamileyim cevremdekiller yazdi aradi kayinvalidem bile hediye  aldi ki kocis odun yardim et bari bugun anneler gunu dedim pubg oynuyor
0 oy
tarafından

Benim ki de aynı dün gece dedi anneler günün kutlu olsun annaaahh ömrümü yidin dedi :D benim de işk anneler günüm diyor git sana kızın alsın hediye onun annesinin aman dedim :D

0 oy
(664 puan) tarafından
Benim ki de daha kutlamadı bende sitem ettim daha da açmadım ağzımı değmez bunlara arkadaşım boşver 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 420 göst.
8 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 565 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Karagoz2525 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 426 göst.
0 oy
8 cevap 323 göst.
3 Haziran 2023 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu