0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
Kızlar bı bayan huzurevıne gitmek ıcın başvurmuş boşluk olunca alacaklarmış bilgisi olan var mı ne zmn gider acaba kac ay sürer gitmesi. Bayanı tanımıyorum kirada oturuyo giderse nasıp olursa o evı kıralıcaz ondan soruyorum 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bende sandım kadına yardımcı olmak için soruyorsun:D

(211 puan) tarafından
Bu arada VİCDAN...
tarafından
Bilgi herkes tarafından bilinen bisey üzerinden alınır tırt beyinli falmı bakıp bilecekler kadının ne zaman gideceğini sanki bana Bi semtte ev soruyor ve sana bulaşmam çünkü sen yeterince bulaşıksın üslubundan belli hayırlısı be gülüm :p
(211 puan) tarafından
Aynen knka sana fazla bıle yumuşak konuştum.. mesela sen bilgi sahibi degılsın ama duyar kasmak ıcın yorum yapmışsın aklın sıra. Hanı burda Baya bı insan varya Her telden belkı bu sorumu bılen bırı vardır ıkı uc ay der bı sene der. Belkı yakını giden vardır benım komşum 2 ayda gitti der 1 yılda gitti der flan anladın mı yoksa devam edıyımı senın ıcın
(2,709 puan) tarafından
Bu nasıl bi tartışma valla ilkkez bi tartişmaya gülüyorum bu kadar :D gece gece gidin yatın yarın bayram :D
(211 puan) tarafından
Ya bakıyorum her sorunun altında boyle birileri var delı oluyorm. Cok empati sever ya bacım hayırdır ev nıye arıyon demıyoda benı eleştiriyo napıyım tanımam etmem kadını sankı benım yüzümden gıdıyo tanısam yada yapılacak bısı varsa yaparım zaten onun muhasebesi kimseye dusmez de sacma yorumlara tahammülm yok kardes
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy herkesın derdı farklı ya, Rabbım yardımcısı olsun, hızurevınde bosluk ne zaman olursa yani biri ne zaman ölürse.. 
(211 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Biz bilemeyiz ki Belkide hiç gitmicek Allah yardımcısı olsun 
(211 puan) tarafından
Yani mesela senın bı yakının komşun akraban vs bırı gıtmıstr başvurdu kac ay da yada yılda yada gunde cıktı dıye sordum. Amin ınsallah
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Cnm bu işler belli olmqz ki belki 2 ay sonra yer bosalicak belki bı sene torpil olrsa tandiik aracılığıyla kendilerini acindrrlarsa 
0 oy
(2,062 puan) tarafından

:(

Ah ulan ne çomak sokayım bu dünyanın çarkına...
(211 puan) tarafından
Aynen de neden oyle dedın

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,424 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
10 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

383,530 soru

11,477,188 cevap

35,089 kullanıcı

...