0 oy
1,923 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Uzun zamandır giremiyorum buraya arkadaşlar bundan iki ay önce ramazan ayında kocam olacak ahlak yoksunu oğlumu alıp sabahtan annesine gitti kahvaltıyı vs. Orada yaptılar bnde giderken akşam erken gelin mantı yapacağız dedim neyse akşam oldu iftara bir saat falan kaldı hala gelmediler arıyorum beş dakikaya geldik beş dakikaya geldik diyor saatler geçti neyse bunlar avmye gitmisler alış veriş yapmışlar falan bnde eşim geldiğinde trip attım domates biber almıştı elinden hızlıca tavırlı aldım falan öğünde bütün evi temizlemistim mis gibi yapmıştım kuaföre gitmiştim güzel bir yemek yapacaktım falan neyse eşimle tartıştık nerde kaldiniz falan dedim sanane falan dedi olay büyüdü bu oglumuda alıp gitti birdaha bu çocuğu göremeyeceksin dedi peşlerine ben çıktım yolun ortasinda evin anahtarını elimden aldı anneme küfürler etti annen k.ahpe .o.rosbu falan bnde çok sinirlendim arabasına taş attım oda indi beni dövmeye başladı polisi aradım o sırada mahallede top oynayan on beş on altı yaşlarında çocuklar eşime saldırdılar baya kavga çıktı polis geldi beni dövdüğü için 

Bu insan azmani bu olayı devamlı başıma kalktı eşime saldıran cocuklari hiç tanımıyorum Allah'ta biliyor bunu neyse bugünde sudan bir sebepten bana satasti zerre kadar bir değer vermiyor her kavgada oros.bu k.ahpe neler diyor eşyasını toplayıp gidiyor falan bugünde eşyasını topladı arabasına binerken mahallede bağırdı arkadaslar surda karı var diye namussuz ahlaksız diye sokak ortasında bana bağırdı hiç bir şey söylemedim korktum bütün evi kırdı döktü eline bıçak alıp eşyaları koltukları bıçaklayan cinlenmis bir pisli.k bu adam polis çağırıp şikayetçi oldum tüm eşyalarımı toplayip evi terke ettim bayramdan sonra gidip bosanacagim

44 Cevaplar

+4 oy
(1,368 puan) tarafından
Surda karı var diyip bağıran bi erkekten kocalikta babalık da bekleme. Bi erkek kendi namusuna bunu diyosa her şeyi beklerim ben ondan. Kurtulmaya bak bi an önce 
-Reklam-
+3 oy
(17,796 puan) tarafından
:(( nolursa olsun insan karısına sokak ortasında karı var dermi bu nasıl adilik aşağılık ya
(2,291 puan) tarafından
Sok oldum ne kadar karektersizlik bu
(17,796 puan) tarafından
Şerefsizliğin hangi seviyesi acaba
tarafından
okurken her ayrı cumle ye ayrı sasırdım şaşırmaktan yoruldum ya bu nedır Allah hıc şeref nasıp etmemiz yazıklar olsun ya
(548 puan) tarafından
******** herlde eşin tövbe tövbe bu nasıl bir iletişim şekli ya biraz saygı sevgi edep hiçbiri yok
(17,796 puan) tarafından
Aynen kızlar baya aşağılık bi adammş
0 oy
(3,950 puan) tarafından
En güzelini yapmissin canimm hakkinda hayırlısı olsun 
0 oy
(374 puan) tarafından
Keşke ilk vurduğu zaman ciksaydin ve hiç barismasaydin bugün yapan yarın yine yapar bu sefer kesin git ve bidaha asla barışma 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sözün bittiği yer..
0 oy
(7,250 puan) tarafından
İnsallah çocuğun seninledir al cocugunu git hepsini geçtim surda kari var nedir ya o kadar mi pçsin
0 oy
tarafından
İlk yaptiginda yapmadigin hata biraz abes olacak ama ilki hata ikincisi aptallik helede annene o laflari saufiginda ayni evde durman coktuhaf
(634 puan) tarafından
Gidecek bir yerim kapım yoktu annemle iki gün önce bayram için baklava yaptık annem memlekete gitti anahtarı bana bıraktı evlere bakar ol baklavanida al diye onun yokluğundan fırsat girdim eve  kovsada gitmem başımın caresine bakacağım artik yeter bıktım çok çok geç kaldım bunu yapmakta
tarafından
Allah islah etsin oyaratigida hakkinda hayirlisi canim
(15,227 puan) tarafından
Annen kovar mi peki.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Lütfen sözünün eri ol ve boşa o adiyi Allah seni kurtarsn ondan
(634 puan) tarafından
Eğer öleceğimi bilsem yine bosanacagim sokaklarda yatar dilenirim gerekiyorsa ama onu hayatımdan tamamen çıkaracağım
(7,768 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Allah'ım daha neler göreceğiz ya insan kendi namusuna çocuğunun anasına şurada karı var dermi şerefsizz gavattt umarım o koltukları parçaladığı bıçağı bir gün birisi götüne takarr da Allah belasını verir adi pislikk . Hemen hemen bırak bacım hiç kendini heba etme bu adamdan ne koca olur ne baba
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Böyle bir insanla yaşanmaz birgün o koltuklar yerine seni bıçaklar allah korusun
0 oy
tarafından
Gün yüzü görmesin
0 oy
tarafından
Hay Allah bin belanı versin senin ya. Ne bicim insan bu. 
0 oy
(606 puan) tarafından
İnşallah kısa zamanda bosanirsin ben aynı şehirde bile durmak isteyen böyle biriyle Allah yardımcın olsun canım kendi ayıbı terbiyesiz 
0 oy
(4,584 puan) tarafından
S.rfsiz ya, iyi yapmışsın Allah yardımcın olsun bu süreçte. 
0 oy
(197 puan) tarafından
Pislik ahlaksız sokak ortasında dediğine bak 
0 oy
tarafından
Burda karı var ne ya ******** gavat
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Allah'ım insan karısı için gösterip öyle derki ya psikolojisi nrmal gorunmuyor
0 oy
tarafından
İşin rast gele bacım