0 oy
1,192 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Annemle babamın ben bildim bileli hem şiddetli kavgaları hemde birbirlerine ettikleri bol hakaretleri vardır..

Bugün akşam kızımla onlarda yemekteydik. Annemle saçma sapan birseylerden tartışmaya başladılar. Konu büyüdü babam anneme kalktı Tokat attı bende napıyorsun sen yaaa dedim. Annem sinirlenip bütün yemekleri toplayıp zehir ettin şimdi hepsi çöpe gidecek deyince aldı tabakları camdan atacak gibi yaptı bende iyice sinirlendim ya sen napıyorsun vallahi su halini videoya alır YouTube ye atarım dedim. Babam oldukça iyi biryerde devlet memuru çünkü. Amacım saçmalamayı kessin diyeydi. Ama bana döndü yaparsın sen ahlaksızsın sen diye hakaretler etmeye başladı. Ne diyeceğimi bilemedim sen benim ne ahlaksızlıgımı gördün dedim. Ben değilim sensin dedim bağırdı çağırdı. Onlar annemle eminim yine iyi olur ama kötü ben oldum. Ama o sahnelere nasıl duyarsız kalıp yemek yiyebilirdim. 

Çok üzgünüm ya.. valla çok üzgünüm 

27 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Desin dedi diye öyle olmuyorsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm canım benim ama sinirle öyle söylemiştir konuşursunuz yine 
0 oy
tarafından
Keşke karışmasaydın, evlatta olsan karı koca arasına girilmez. 
(25 puan) tarafından
Ama düşünsene sofradasın, kalkıp Tokat atıyor yemekleri camdan atacak almış eline. Nasıl yemeye devam edebilirdim
tarafından
Kız tokatı atlamışım görmedim .  Ne kadar ayıp ya kaç yaşına gelmiş kadın,  torun sahibi olmuş.  Birde babanla mı uğraşsın çok üzüldüm
0 oy
tarafından
Bende olsaydım duyarsız kalamazdim çünkü şiddet söz konusu. Anlık sinirle YouTube a atarım dediğini düşünüyorum canım sen üzülme o öyle dedi diye ahlaksız olmuyorsun.
(6,669 puan) tarafından
Kendi de babasına demiş sensin diye
(25 puan) tarafından
Hayatım onların kavgalarıyla geçti… annemin yerlerde dayak yemesiyle. İnan ben başka zaman olsa karışmazdım ama annem bugün hep ayaktaydı çok yoruldu. Tek kabahati babama pilavından biraz fazla vermekti. Sen düşün babamın dengesizliğini. O an onu durduracak tek şey bu geldi aklıma. Ama ahlaksız lafı çok zoruma gitti
tarafından
Ay kız şimdi yorumdan sonra döndüm baktım sensin demeseydin keşke o kötü olmuş. Hakliyken haksız olmuşsun ☹️.
Babanın huyu kötü olabilir ama bundan sonra sana bir şey derse karşılık verme. Anneni tabi ki koru
(6,202 puan) tarafından
Tuğba şahsen benim babam böyle ufak bir tartışma yüzünden kalkıp anneme tokat atarsa ve Ben babama her şeyi yaparım o da dönüp bana söylerse Ben de döner ona söylerim Pardon anneme yaparken İyi de ona söyleyince mi kötü Ben senin bu kadar zihniyetinin geride olduğunu hiç bilmiyordum biliyor musun Şu yorumların şahsen beni çok üzdü seni böyle tanımıyordum
0 oy
tarafından
Hiçbirinizin haklı yanı yok. Önünde annene tokat attı o an napiyosun polisi ararım diyemedin de YouTube dedin? Yemin ederim cinnet geçiririm.

Herşeyi geçtim kızın bunlara şahit mi oldu? 
(25 puan) tarafından
Hayır diğer kardeşlerim onu mutfağa götürdü görmedi
tarafından
Daha adım atmam o eve
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Babam bana çok dedi. 
(3,823 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama güldüm yorumuna :)
0 oy
(1,604 puan) tarafından
Bazı insanlar şaka gibi. Tamam anne babaya saygı önemli de sofra başında kızı torunu varken annanneye tokat atmak ne demek. Bir de tepki verince bunu abes karşılayanlar var. Taş olsa duramaz yani orda. Babanız dengesiz sanırım sizlik bir durum yok. Peygamber değil sonuçta baba da olsa bazen dur denmesi lazım. 
0 oy
tarafından
Canm baban zaten böyle muhatap olma uzak dur 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
İyiki polisi ararim dememişsin o zaman da evden mi atacakti aile kavgasinin ortasinda buyudum 11 yaşimda boşandilar iyi bilirim o kavga kiyametleri allah ıslah etsin bu erkekleri
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Yazık annene Allah yardımcısı olsun bende susmazdım hatta o evi yıkardim başına 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Babam bana ****** dedi üstüne evden kovdu boşver :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla öyle olunca ben ikisini de haşlıyorum çocuk gibisiniz 36 senedir didişe didişe bitiremediniz diye. İkisi de susuyor ama annen de ileri gitmiş baban da. Sen de aldırış etme bu seferlik her zaman söylediği birşey değildir muhtemelen 
0 oy
(48,501 puan) tarafından
umarim yanınızda ufak cocuk yoktur bebegin falan
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Hani karışırsın baba bak polisi ararım cocuk var evde kendine gel demek yerine seni çeker youtube koyarım demekte herkesin aklına gelmez 
tarafından
Bence de kendisi de suçlu sonuçta bu adam senin baban arkadaşın mı baban kadar sende suclusun
0 oy
tarafından

Seni cok iyi anlıyorum canim çok haklısın :'(

0 oy
(5,954 puan) tarafından

Ben olsaydim benim babam anneme tokat aticak he of  diyorum yani o tabaklari attiyla kalirdi ne terbiyesizlik memur olmus insan olamamis kusura bakma kadina vurmak acizliktir..  tek üzüldüğüm kişi annen bak sen evine cektin geldin ANNEN onun yaninda daha nekdar tokat yer   abiniz yokmu ben olsam direk alirim annemi abim zaten birakmaz da annenin yardimcisi olsun:(

0 oy
(402 puan) tarafından
Ah ne iyi yapmışsın valla. Senin gibi ahlaksız babadan böyle olabildim yine iyi büyümüşüm bence deseydin keşke. Bilmiyorum ben şuan babamdan nefret ettiğim için belki ama anneni savunmuşsun ayakta alkışlıyorum seni. Keşke bende annem hayattayken boşatsaydım babamdan anneme bir tane vurmuşluğu falan yok ama her erkek gibi oda çok yaptı. Şimdide benden 4 yaş küçük biriyle evlendi. Tuğlalarına kadar annemin koyduğu eve getirdi hemde. Malesef babalıkla annelik arasında dağlar kadar fark var. 
0 oy
(119,149 puan) tarafından
baba o sinir ofke ani soylemis sende soylemissin ikinizde unutun gitsin
0 oy
tarafından
Sinir esnasinda soylenmis birsey takma hic cnm. 
0 oy
(775 puan) tarafından
Kavga anında o nesile söylenebilecek en kotu şeyi soylemissin sende çok takma babadır sonucta

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,923 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 795 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 381 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 908 göst.