0 oy
446 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,799 puan) tarafından

Kızlar eşim bayram namazına giderken baktım cebinden 2 kutu sigara çıkardı iciyo ama 2paket. Ne demek ya ne yapabilirim birakdirmak için :angry:   

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
20 paket sigarayla eve geldiğini bilirimmm iciyo yani ne fark eder ha tek tek almış haa toplu almış sonuc ayni iciyoooo
(2,799 puan) tarafından
İnslalah bırakır canim 20 pakette cokmus
tarafından
Beni bırakır sigarayı yine birakmaz 25 yıldır şahidim buna
(2,799 puan) tarafından
Allah korusun. Canım yine de ne sigarayı ne de ssni biraksin
-Reklam-
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bayram sabahı bence bunu tartışıp bayrami kus geçirmeyin ,bayram bitsin güzelce konuşur ikna edersiniz
(2,799 puan) tarafından
Kuzum konusuyorum her zaman ama yok herşey dedim yani dedim git herzaman lokantada yemek ye ben sana bişe demem ama yeterki şu sigarayı içme ama yok yine devam smdi şeytan diyo kalk sigaraları sakla tartışacağız yine dediğin gibi kusecegiz. Bayram iyi olmaz
(1,056 puan) tarafından
Benim eşim de içiyordu sevgiliyle her ne kadar yanımda icmesede en nefret ettiği km şey sıgara kokan erkek Nisan yuzuklerimizin takıldığı gün bıraktı çok şükür 2 seneyi bitirdik . Allah'ım kurtulmayı size de nasip etsin
(2,799 puan) tarafından
Aminn canim inşallah
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Eşimi tanıdığımdan beri çabalıyorm ama maalesef yok bırakmıyor. Aldığımız üç kuruş para zaten aylık bin lira sigaraya gidiyor. Neyse bayramdan sonra halledersiniz ağzınızın tadını bozmaya gerek yok
(2,799 puan) tarafından
Ya evlenmeden önce iciyormus o beni ilgilendirmez görücü usulü zaten. Bizim bı kaç sene. Önce askerden geldikten snra birakmis snra nisanlandik. Sigara içmiyorum dedi gerçektende icmiyordu snra düğüne yakın hangi ***** arkadaşı sigara ikram etmişse ondan snradir iciyo
 Az önce de dedi bu sene nasip olmadı kurban kesmek hiç de bayram havası yok dedi yok yani bunu biliyorsun madem içme sigara o sigaraya verdiğin parayı kurbana niyetle at geriye off çok sinirlendim smdi kalp kırmak. İstemiyorum yoksa  diyeceğimi biliyorum da neyse daha
0 oy
(261 puan) tarafından
Günlük tükettigi sigara parasini iste ondan. Sigara icin parani cöpe atabiliyorsun bende ozaman kendime ayni miktari harcarim de
(2,799 puan) tarafından
Öyle yapacağım canim  ama sigarayı kartla aliyo her zaman herzaman nakit para olmayabiliyo cebinde
(261 puan) tarafından
Sende pazartesi günleri bi haftanin parasini pesin al harclik gibi
(2,799 puan) tarafından
Öyle yapım canim☺️
0 oy
(25,223 puan) tarafından

İçen insanın paketle sigarası olması normal değil mi :angel:

(2,799 puan) tarafından
Normal canim da 2 paket ne demek
(25,223 puan) tarafından
Kız zaten biri bitince bidaha alcak adam toplu almış işte:D
(2,799 puan) tarafından
☺️☺️☺️bayramda girdi ya araya ondan dmk
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Benimki de içiyor yılardır bugün brakacam yarın brakcam diye diye. 4 seneyi devirdik artık ben bişi demiyorum ona 
(2,799 puan) tarafından
Rabbim nefret ettirsin inşallah sigaradan
(7,035 puan) tarafından
Amin amin canım hem ceplerine hem canlarına zarar bizimki bide parlamenter başka içmez yılardır parlament kulaniyor
(2,799 puan) tarafından
A
Man canim ben anlamam markası ne diye ama sigaranın hepsi zarar
(7,035 puan) tarafından
Kız markadan markaya fiyat artıyor benimki en pahalı sini kulaniyor paketi 30 TL olmuş galiba onu alacağına parayı köşeye atsa keşke
(2,799 puan) tarafından
Keskle canim öyle yapsalar
0 oy
tarafından
Yani sonucta adam iciyorsa yedek olsun yanimdw bidaha market bakkal ugrasmim die dusunmus olabilir eşimde taşir 2 paket bazen oylede böylede içiyor yani onlarin sagligi icin kiziyoruz ama anlamiyorlar  bunu sorun etme canim bosver
(2,799 puan) tarafından
Valla sorun ediyorum canm zaten kacgundur eev alabilir miyiz diye düşünüyorum evler uçmuş gidiyo
0 oy
tarafından
Ona bı defa bulaşan bı daha birakamaz canım sen kavga falan etme daha çok içmeye başlar 
(2,799 puan) tarafından
Kavga edemiyorum zaten cnm birşey desem. Off tmm Hande diyo
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bak canım benden sana tavsiye. Kendini de paralasan içecek adam her türlü içer. Boşuna ne kendini yıprat ne evliliğini. Üstüne gittikçe sinir olur daha çok içer. Tatlı dille yaklaş evet 2 paket çok fazla mumkun de olduğunca azaltmaya yönlendir. Tam sigara yakacağı zaman yanına git bişey bul güzel şeyler söyle o an sigara içemesjn yani sen onu oyalaya oylaya fark ettirmeden azalttırmış olursun. Tamamen bırakması senin konuşmanla olacak bişey değil. Kızarak bağırarak bir sonuca varamazsın. Bayram geçsin güzelce konuş ben seninle uzun yıllar yaşamak istiyorum sağlığını düşünüyorum üzerime ne düşüyorsa yapmaya hazırım sana desteğim tam gidelim bi uzmandan yardım alalım kurtul bu illetten diye konuş. Bunun dışında yapacağın hiç bir şey sonuç vermez huzurunun bozulmasıyla kalır. Huzur olmadıkça da daha fazla sigaraya yönelir. 
(2,799 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim ☺️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bende iciyorum biz her pazartesi sigarayi birakiriz sözdee icmedigin icin zor birakmak gorumcemin kocasida iciyor yanimizda bi gun sait oldum köpek gibi calisip ictigin sigaranin oarasini getirceksin adamda bir mülayim her pazar kesai yapar ictigi sigarayi cikarsin gorumcemde cakismaz evde benim cok zoruma gitti sende öyle bisi deme yapma esine biraksa daha iyi olir tabi ama icinden gelmedigi sürece o iş zor olsun kız uyusturucumuz yok pavyon hayatimiz yok iyi yönden bak bi sigaramiz varr :))
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bu kadar sıkarsan boğarsın adamı, bende içiyorum, eşimde içiyor, 1 gün içmeyince 2.gün illaki bir tane yakıyorum hiç içmesede içen insana anlatamazsın, bu konu yüzünden ne aileler yıkılıyor
0 oy
(5,346 puan) tarafından
Tatlım eski bir içici olarak söylüyorum içen birine içme diyemezsin milyonlarca kez söyle bişey farketmez  bn kızım doğduğu gün bıraktım tabi 
0 oy
(3,951 puan) tarafından
Oturup güzel güzel konuş benimkide içiyordu bi ara sonra konjstuk bıraktı. Parssi icin degil sagligini düşün  de
0 oy
(873 puan) tarafından
Sigaraya giden paraya yanarım ya. Allahtan eşim içmiyor Bi kere bi içti onda da kanser fln olursan ilerde hastanedee başında falan beklemem ömrümü hastanelerde harcamam senın seçimin dedim :D alla alla dedı ben de öyle dedim şakasına. Ama iyi oldu 
0 oy
(888 puan) tarafından
Benim eşimde içiyor bıraktı bi ara tekrar başladı ne yapayım sürekli tartışma mi çıkarayım 
0 oy
(28,421 puan) tarafından

Ne fark. Ediyor ? İciyormu içiyor beşine onuna bakmayacn o zaman 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 453 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 363 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 574 göst.
0 oy
6 cevap 427 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,807 puan) tarafından soruldu

397,408 soru

11,886,199 cevap

36,006 kullanıcı

...