0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (509 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sünnet olduğu için **** ilaçlarını kullanamıuor aşırı kaşınıyor kasık bölgesi ve tahriş oldu . Kaşıntı damlası zaditen kullanabiliyoruz sadece. Acile götürdüm tahrişi için .sünnetli olduğu için ilaç yazmadı cildiyeye git dedi. Ama bayram tatili götüremiyorum. Sünneti açık deri olduğu için tahriş olan yerlere bişey sürmeye korkuyorum açık derisinede bulaşıcak çünkü bezin içinde . Kantaron yağı geldi aklıma bitek sürsem olur mu. Gördükçe içim acıyor 3-4 günde bu hale geldi. 

Birde **** kaşıntısı için sirkeli su ile vucudunu sileyim dedim ama sirke asidik bişey vucudu zarar görür mü. ( Tabiki kasıklarına sürmücem ) genel vucuduna. Tahriş edermi sirkeli su

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Offf cok uzuldim ya  bilmiyorum canim postun ustte kalsin inşallah bilen birileri cikar
(509 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Rabbim sifa versin canım  ne cektik şu  u.yuz illetinden rabbim düşman başına bile vermesin
0 oy
(833 puan) tarafından
Ah benım yavrum tahriş olmuş annesi zaten kasık bölgesi. Oraya bir pişik kremi sür kalan yere papatya suyu VS iyi gəlirmi acaba
(509 puan) tarafından
Pişik kremi sürüyorum ama fayda etmedi işte daha kötü oldu
0 oy
(509 puan) tarafından
Kantaron süreyim mi açık yaraya kantaron değince bişey olur mu
0 oy
tarafından
Ay yavrum benım kantaron sür zararı olmaz onunü
(509 puan) tarafından
İyileştirir dimi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Aynısı benim oğlumun başına geldi canım hatta sivilce tarzı oldu kaşıntıdan maf oldu bez ile hava almadığı için o bölge böyle oluyor kaç gün oldu ama doktor ne kadar süreden sonra yıkaya bilirisniz dedi sürekli yıka ve hava aldır kantoron yağı mutlaka kullan o geçirdi bizimkinin birde ben sudokrem sürdüm o kızarık yerlerine öyle hafifledi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 144 göst.
0 oy
12 cevap 92 göst.
0 oy
11 cevap 99 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 184 göst.

381,012 soru

11,406,713 cevap