0 oy
628 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Ben hep balık etli biriydim. Doğum yaptıktan sonra daha da kilo aldım tabiki diyete başladım ama bu kiloları vermek uzun zaman alicak ama bu süre içinde ne yapsam yakışmayacak gibi geliyor makyaj yapasim bile gelmiyor beni biraz motive eder misiniz henüz 24 yaşındayım kilolu olduğum halde bakımlı güzel olabilir miyim

34 Cevaplar

+5 oy
(13,202 puan) tarafından
Var ben mesela :D işin şakası cidden kilolu olmak güzellik katıyor insana. Bir dirhem et bin ayıp örter 
(119,326 puan) tarafından
Yerim senii
tarafından
Kendimi avutma yöntemim:)
(13,202 puan) tarafından
Ye beni :) yok ya 52 kilo da olsam balık etli oluyorum ben avutmak değil de aşırı zayıf cidden sevmiyorum yüzünün kemikleri ortada hayalet gibi.
Para harcayanlar da kendileri bilirler valla ben de zayıflamak istiyorum tabi ama sağlık için kemik gibi olmak için değil. Asla öyle bir hedefim yok
(103 puan) tarafından
Öyle bir hedefim yok derken zaten istesenizde olamazsınız bence çünki bazen genetik olabiliyor
(13,202 puan) tarafından
Yani 47 kilo bile olsam balık etli duruyorum sizleri tanımadığım için tarif etmek istedim
-Reklam-
+1 oy
(15,212 puan) tarafından
Bu kilo algisindan kurtulmak lazım. Şuan güzellik için gerekli olan beden 34 36 beden. Eskiden balık etli kadınlar güzel bulunurmus. Hepsi dönemsel moda. Yani şimdi gucci çıkıp kilolu kişileri manken yapsa tanıtımını onlarla yapsa gör bak nasıl moda oluyor. Algı hepsi
tarafından
Artılıyorum. Önceden baseni kalçası olan kadınlar kapatmaya çalışırlardı. Kardashianlardan sonra kalçası olmayan bile yaptırmak için estetisyenlere koşmaya başladı. Dönemsel moda bunlar.
(15,212 puan) tarafından
Aynen öyle. Hatta öyle manyaklar var ki sırf daha ince belli olabilmek için kaburga kemiklerinin alt sırasını aldiriyorlar.
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Inan daha yeni iranlı sanırım  bi tane kuaför  gördüm  instagramda gelinlerin hepsi de balık etli nasil guzeller yani kilolu olmak cirkin olmak degil değil  zamanla verirsin onemli olan kendini her halinle sevmek. Bende suan 66 kiloyum sütüm az oldugu ve bebegim de küçük oldigu icin surekli yiyorum 6 ay solana kadar kendimi kismicam
tarafından
Evet zaten özellikle emziriyorsan beslenmeme dikkat et kilo bir şekilde verilir benim oğlum emmiyor ben o yüzden diyet yapmak istedim
0 oy
(4,229 puan) tarafından
Balik etki olmak bazi bayanlara yakisiyo ama ben kiloyu kimseye yakistiramiyorum, sadece yuz guzel oluyo kilolu olunca, kiyafetler falan yakismiyo acik olmak gerekirse 

Birbirimizi motive edip kilo verelim :D 

Ama kilon var diye cirkin sayilmazsin, sadece biraz fazlaligin var, bi de kilo insani daha yasli gosteriyo, genceciksin hemen verirsin bence saglikli beslenmeyle 

Benimde vermem lazim eski kiyafetlerim olmuyo giyecek biseyim yok ( 4 dilim borek yedi )
tarafından
Ben çok fazla yemiyorum normalde bı ara troidlerime baktırmam gerekiyormus
(4,229 puan) tarafından
Ben yiyorum :( yemek yapmayi yemeyi cok seviyorum, bogazimi tutsam hemen veririmde ,bi de emziriyorum diye az saldim
0 oy
(785 puan) tarafından
Olursun tabi eğer iş ince vücutta bitseydi nice mankenler aldatıldı yani herşey ince vücut değil 
0 oy
(13,067 puan) tarafından
Olursun niye olmayasın vücut tipine uygun giyersin ama bakımlı olmayı bence ihmal etme yedi aylık bebeğim var 90 kiloyum 165 boyum var önce bebek emiyor dedim umursamadım sonra çok kilo almışım çirkin olmuşum dedim saldım şimdi hem yediğime içtiğime dikkat ediyorum hem de kendime bakmaya başladım motivasyon için çok iyi geliyor canım bir ay önce girmediğim bir pantolonuma dün girdiğimi fark ettim o kadar mutlu oldum ki 
tarafından
Çok sevindim darısı başıma :) bu arada bende 90 kiloyum
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Bence güzel insanlar'i kilo cirkinleştiriyor yakıştıramıyorum bende kilo sevmiyorum hep bir verme çabasindayim 70.800 kilom şuan ve 1.63 boyundayim, 1 oğlum var 11 bucuk aylık bogazimi tutsaydım şimdi 60 belkide 55 kiloydum 68 e kadar düştüm ama tekrar aldim şuan tekrar diyetteyim sözde bugün bayram di çikolata filan yedim dayanamayıp 
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Neden olmasın?  Neden güzellik zayıflıkla bağdaştırılırki? Yanlış bi algı yıllardır süregeln. Sen kendini sevdikten sonra aynaya bakarken gülüyosan dünyanın en güzeli sensin unutma
0 oy
(4,426 puan) tarafından
1.172 boyum kilom 90 bende 98 den düştüm bu kiloya evet kilo çok büyük sıkıntı güzellik şöyle dursun sağlık açısından da çok büyük sıkıntı bir şekilde üstüne olan kıyafet buluyorsun makyaj yapıp daha gzuel oluyorsun ama nefes darlığı yorgunluk bel bacak ağrısı insani mahvediyo bebim bide metabolizmam da yavaş yaş ilerledi 
0 oy
(219 puan) tarafından
Allahın yarattığı her şey güzeldir önemli olan hangi gözle baktığın bi kere annesin bir kadına verilen en güzel hediyeye sahipsin tabiki kilo verebilirsin mesela oğlunla daha rahat ilgilenebilmek çabuk yorulmamak sağlıklı olmak için kilo verdiğin zaman ne ksdar rahat edeceğini düşün oğlunla motive et kendini. Önce sen kendini beğen başkası önemli değil evlat sevgisi insana herşeyi yaptırır diye düşünüyorum en büyük motivasyon kaynağın o bence :) 
0 oy
(44,664 puan) tarafından

Bende balık etliyim eşim mesela zayiflamami hiç istemez benimde işime geliyor:D

0 oy
tarafından
Hayır güzel olmuyor 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Yani kendimden örnek vereyim bende balık etliyim uzun boyluyum minyon değilim yani eskiden zayftim tabi ikinciden snra sistim güzellik ayri güzel tabiki olunur ama kendi adıma ben rhtsizim kıyafet açısından kendime yakkistrmyrum emzirme donemin bitsin bende zayflamak istyrum aman Amanda yemiyorum ama sistim ikinciden snra
0 oy
(27,352 puan) tarafından

İki kilo balık et lazım baaana:D

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben kilo sevmiyorum ama bunun nedeni sağlık hareket edememe ama çevremde kilolu olup yüzü çok güzel olan insanlar var bide obez olunmadığı süre içinde vucutda kötü durmuyor hele bide boyun uzunsa hiç sıkıntı yok şuan hamileyim kilo aldım ödemim var bazen aynaya bakasim gelmiyor bazen aman banane diyorum duygularim içine girmiş yani demem o ki eğer saglikliysan kilolu zayıf aman ne önemi vwr ki sağlık olsun geri herşey olur :))
0 oy
(129 puan) tarafından
Azimle istediğin kiloya gelirsin ben 81 kilodan 76 kiloya düştüm dikkat ederek abur, cubur ekmek hamue işi bunları kestim arada yediğim oldu oluyor ama porsiyonları küçük tutuyorum akşam 6 dan sonra yememeye özen gösteriyorum balık etliyim ama vücuduma uygun kıyafet aldığımda çok yakışıyor :)) 

Makyaj yaptığımda bile çok güzel duruyor 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ne diyorduk yemegin salcalisi kadinin kalcalisi kendimle barisigim balik etliyim göbusum var dogum sonrasi veremedim hala var yani kendini sevki herkes seni sevsin :))
0 oy
(144 puan) tarafından
Yani Yannis allamassaniz kilonuz ne kadar ve boyunuz kaç.bazen kiloluyum diye abartiyorlarda
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bnde ayniydim çok bakimliydim hiç kimse bişey diyemiyordu . Sonra zayıfladım aynı bakım devam. Ayrıca Adele diye bı şarkıcı var. Hem kilolu hem fıstık gibiydi. Zayıfladı herkes ciekinlesri dedi düşün 
0 oy
(2,374 puan) tarafından
Kız olmaz mı hiç tabi ki de var bir sürü

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 182 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 271 göst.
0 oy
28 cevap 346 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.
4 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (761 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...