+1 oy
623 göst.
Aile kategorisinde (4,426 puan) tarafından
Hayırlı bayramlar güzel hanımlar ") aile destek başvurusu onaylanlar ödeme aldınız mı benim ki hala süreç devam ediyor alan varsa azıcık onlara sevinelim "))

13 Cevaplar

0 oy
(683 puan) tarafından
Nereden başvuru yaptiniz seddenmi yoksa sosyal yardımdan mi
(4,426 puan) tarafından
İkisinden de oluyor canım e devlet şifren varsa e devletten sosyal yardim başvuru olarak git yeni başvuru de zaten çıkan form seni yönlendiriyor
(683 puan) tarafından
Tesekkur ederim
(4,426 puan) tarafından
Rica ederim ")
(3,669 puan) tarafından
Sosyal yardım başvurusu kısmından yap üste aile destek paketi yazıyor onu isaretlemen lazim
(11,505 puan) tarafından
Gelip bakıyorlar mi duruma
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Sigortalılara cikiyormu canım şimdi başvuru yapabilirmiyiz
tarafından
Ne yapcam kız boşver sjsj

Cadna bende okudum ama o öyle değil yani mahkum olankn adına başvuru olmuyor
(4,426 puan) tarafından
Oylemiymis bilmiyorum bende tam canım geçen internette okudum bende başvuru şartları vs diye
(3,669 puan) tarafından
Mahkum ailesine de verilmiyor malesef bildiğim kadarıyla sigortası olanada yok ama geçen biri bana çıktı sigortam var yazmıştı hayırlısı artık inşallah ihtiyaç sahibi olan herkese cikar
(5,909 puan) tarafından
Bizim var sigorta ret edildi kızlar
(1,465 puan) tarafından
Maaşınız ne kadardı acaba bizimde sigorta var bnmde merak ettiğim konu buydu
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Baya oldu başvuru yapalı ama çıkmadi
(4,426 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah
0 oy
(1,278 puan) tarafından
13 Haziran da basvurmustum bir ay oldu hala süreç devam ediyor 
(4,426 puan) tarafından
Güya bayramdan önce onaylanacak ödemeler yatacaktı =/
0 oy
(289 puan) tarafından
Hala süreç devam ediyo diyo cıkmaz ümidim yok sigorta var 
tarafından
Sigorta olabilir benim eşim sigortalı iki çocuğum var kirada oturuyorum kira yüksek üzerime hiç bir mal varlığı yok alıyorum yardım genelde üzerine mal varlığı olup olmamasına bakıyorlarms bide evde kaç kişinin yaşadığı da önemliymiş canm
(4,426 puan) tarafından
Üzerime mal varlığı yok esimede yok ") fakfakiriz "))
tarafından
Valla bizde de öyle hiç bişey yok eşim çalışmıyor iş bulamıyor
(11,505 puan) tarafından
Eve gelip bakıyorlar mi canım
tarafından
Hayır canım bakmiyolar
0 oy
tarafından
Benim kabul edildi ama daha öde.me almadim
(4,426 puan) tarafından
Bayram tatilinden dolayı olabilir canım yarın açılıyor herhalde ptt  yada ptt kartın varsa atm den bir bak yatan bir para var mı
tarafından
Bakalım nasip benim eşim asker o yüzden hemen kabul edildi
(4,426 puan) tarafından
Bayram dönüşü yatar hemen canım iyi olmuş çıktığı eline üç beş lira harçlık olur iyi olur
0 oy
tarafından
Bir bilgim yok 
tarafından
Bi şansımı deniyim
(4,426 puan) tarafından
Dene tabi canım denemekten ne çıkar şartlı sağlık i inde başvuru yap nakit desteği icin de syd vakıf dan
tarafından
Ben bizzat sosyal yardımlaşmaya gittim yüzde 50 engelli raporum da var kronik hastalığım var diye ama herhangi bir yardım çıkmaz bundan dedi ordaki adam yinede yaparım dedi yaptı mart ayında sonuç red edildi yazıyor
(4,426 puan) tarafından
Cimer e yaz üç beş gider yapınca hemen istediğini yapıyorlar valla bak ") sıkma canını dişli ol tuttuğunu kopart al
tarafından
3 kere yazdım hahaha sonuç çıkmadı maalesef hatta pandemi de bin tl yardım verdiler yaa 3 kere eşim çalışmıyor olmasına rağmen araba ev yok kiradayız başvuru yaptım bize çıkmadı kaynım o zaman 4 bin alıyordu sigortası var ev var araba var ona 3 kere çıktı çok sansizim ben
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Süreç devam edıyor :Pgari çıkar mı hiç 

(4,426 puan) tarafından
Bekle yavrum bende de süreç devam diyor diyo dakka bası bakıyorum bskjsjshs ")) bakalım haftasonuna kadar beklemeye devam su bayram tatili bi bitsin bakalım
(2,067 puan) tarafından
Hadi inşallah. Geçen gün tv de alt yazıda geçiyordu. Sosyal destek parası öne çekildi diye
0 oy
(4,237 puan) tarafından
144 u aradim kabul edilmis ama odeme olmadi daha bayram sonuna kaldi sanirim birde sigortayla alakasi yok iki cocugum var sigortali esim cikti bize
(4,426 puan) tarafından
Çok sevindim canım güle güle harca hayrını gör inşallah ")
(4,426 puan) tarafından
Şeyi sorucam e devlette başvuru durumun ne gözüküyor peki orada da onaylanmış görünüyor mu
(4,237 puan) tarafından
Sagol canim yardimin durumu kisminda "devam ediyor"yaziyo bu onaylandi demek oluyomus
(4,426 puan) tarafından
Evet canim öyleymiş güle güle harca inşallah ") baa da çıkar inşallah hala süreç devam ediyor diyo =/
0 oy
tarafından
Ne diye yapılıyor ki bu başvuru 
(4,426 puan) tarafından
Aile destek programı olarak başvuru yapıyorsun e devlet sosyal yardim başvurusundan canım
tarafından
Ne diye yapıyorsun ama şimdi onu anlamadim
(4,426 puan) tarafından
12 ay boyunca maddi sıkıntı çeken ailelere 40p tl ile 750 tl arasında belirlenmiş bir ödeme yapılıyor onun için başvuru yapıyoruz
tarafından
Ne yazicaz peki bu açıklamasına
(4,426 puan) tarafından
Durumunu yaz canım maddi durumun neyse neye ihtiyacın varsa işte kendine göre yaz açıklamasını
0 oy
(5,909 puan) tarafından
Benimki kabul edilmedi ya. Tek çalısan eşim bir maaş var yani ev kira, cocuk var ama ret. Şu Allahın cezası suriyelier evde 2 3 çalışanları var onlara herşeyi veriyorlar ama. Sisteme bak
(4,426 puan) tarafından
Onlar çalışsada çalışmasa da vampir gibi kanımızı ilgimizi emdiler bulunduğun ilin syd vakfına nakit yardımı olarak başvuru yap canım ve şartlı sağlık yardımına başvur çocuğun için
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Başvuru yapanlara gelip bakıyorlar mi acaba 
(4,426 puan) tarafından
Yok canım bakan kimse yok
(1,601 puan) tarafından
Ya benimde aradım kabul edilmiş dediler ama inşallah verirler
(4,426 puan) tarafından
Senin e devletin de ne yazıyor başvuru yerinde E D E 0434
(1,601 puan) tarafından
Devam ediyor yazıyor
(1,601 puan) tarafından
Ama kabul edilmiş dediler
0 oy
(365 puan) tarafından
Nereden başvuru yapılıyor ne yazsam çıkar e devletim var Bi kere tek aldım pandemide bidaha alabilrmym
(1,465 puan) tarafından
Sigorta olsa da alabiliyormuyuz bilginiz varmı
(4,426 puan) tarafından
Sigortası olanlara bazısına çıkmış bazısına çıkmamış sigortaya bakıldığını sanmıyorum canım farklı bir araştırma düzenleri var ailede memur varsa kamu personeli varsa başvuru yapan kısının üzerine kayıtlı bir taşınmaz mal varlığı varsa veyahut ailede sabıkalı yada mahkûm kişi varsa başvuru reddediliyor
(1,465 puan) tarafından
Çok şükür hiç biri yok kaynım uzman sadece o da bizimle ilgisi yok hane içinde kast ediliyordur
(365 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim denicem :)
(1,465 puan) tarafından
Rica ederim hayırlısı olsun şimdiden

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
0 oy
2 cevap 107 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.