0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Kayınvalideleriyle görüşmeyenleri buraya alalım.Sebepleri merak ettim nasıl oldu?

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşimin annesi ile babası eşim 8 yaşındayken ayrılmış sonra yıllarca eşimi görmemiş sorumsuz bir anne üvey evlatlarına annelik yapabilmiş ama öz çocuğuna yapamıyor ben evlenmeden önce eşim covid oldu o zaman eşimin telefonundan numarasını alıp bir süre konuşturdum eşimle evlendik daha sonra ben maddi, manevi kötüyüm diyip gene eşimi yarı yolda bıraktı bundan dolayı ne eşim ne ben görüşmüyoruz hayatımızda yok 
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 senedir  ömrümü yedi oğlunu sürekli doldurup başıma sarıyor du arkadaşlarımın numarasını sildirip görüştürmüyordu sürekli oğluna bütün işlerini yaptırır hepsini görmezden geldim de en son annemin evime gelmesini yasakladılar oğlunu dolduruyordu oğlu demişti annen birdaha gelmiyecek  bir sürü de laf demişti annemin arkasından oda mutlu oluyordu 1 aydır görüşmüyorum alt üst oturuyoruz 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
biri ben. esimde gorusmuyor bende  hepsinin nurmarasi silinmis ve engelnmis esimd3de bendede.
0 oy
(462 puan) tarafından
Ailesine küsen erkeklere çok şaşırıyorum. Eşim ve kardeşleri o kadar ana kuzusularki. Ne hata yaparsa yapsın görmüyor. Kızarmıyor bırak küsmeyi
(116 puan) tarafından
Benimki deeeeee ve ailesi onu eşek gibi kullanıp yüzüne bakmıyo
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Bizimki uzun mesele kısacası aşırı ayrımcılık yapıyor beni çocuklarımı  hiçe sayıyor bana etmediği işkence kalmadı  dolaylı yoldan bayramına gitmedim içimden gelmiyor  sonsuza dek konuşmam galiba
0 oy
tarafından
Kaynanam kendini benim kocam saniyor
0 oy
(98 puan) tarafından
Benim eltim görüşmüyor yıllardır hemde bide üstüne çocukları göstermiyor kaynanam torunlarını hala tanımıyor hergun ağlıyor çok üzülüyorum ona 
0 oy
(252 puan) tarafından
Ben 25 gün önce sezaryan doğum yaptım ilk  dogumumdu. doğumda annem babam birde kaynanam geldi. Hastaneden eve geldik ilk gece kaynanamla eşim yanımda yattılar Annem çekindi eşimden odaya girmedi. Kaynanamdan eşim horul horul uyudular bebek üzerimde kaldı gece boyunca narkozun etkisiyle yarı baygın şekilde çocuğu emzirmeye çalıştım dikislerimden dolayı ne kalka bildim nede kımıldayabildim. Sabah 4 buçuk gibi annem odaya beni konrole geldi.Annem bebeği dikişlerimi üzerinde öylece görünce fıttirdi bebeği üzerimden aldı kaç saattir bebek üzerinde dedi bende gece11 den beri dedim .Sonra kaynanam sesimize kaynanam uyandi tiktoktan sesli video izleme başladı eşimde rahatsız oldu annesine kızdı TLF kapat diye .Bu sefer kaynanam bana laf söylemeye başladı.Annemde buna dayanamadi kaynanami  odadan kovdu.sabah 5 kaynanam bas bas bağırıyor beni oğlumun evinden kovuyorlar diye .ben o halimle kalktım annem adına özür dilerim dedim sakinleştirmeye çalıştım.Babam bu olaya şahit olunca tansiyonu  yükseldi Ogün babam sigara içmeye başladı sıkıntı stresten  . 7.gunde toparlandım annemle babama dayanamadım siz gidin dedim burda babama birşey olsa vicdan azabı çekerdim oyüzden gönderdim. Kaynanamda  Annemgilin gideceğini duydu sabah erkenden biletini alıp gitti.sonrada eşime sürekli msj atmış anneme bana hakaret etmiş beddua etmiş . Bende buna dayanamim msj attım oglunuzada attığınız msjlari okudum bundan sonra beni sakın aramayın dedim kalbinizi kırmak istemiyorum dedim  sanane ben ogluma yazdım dedi bende tmm bundan sonra muhatabınız oğlunuz dedim . tahrik edici msj atıyor bende dayanamadım engelledim .Allah'a havele ediyorum doğumda 1 hafta geldi hem bana hem aileme eziyet etti .
(648 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım o nasıl bir insan ya yeni doğum yapmış kadına eziyet etmiş resmen
0 oy
(316 puan) tarafından
Bizim mesele uzun biraz daha doğrusu benle bi sorunları yok ama eşim sevmiyor ailesini ve gitmek istemiyor 2 yıl olacak evliyiz her zaman biz gideriz benim zorumla ama baktım olmuyor bende bu sefer gitmedim hatta kayınım var 20 yaşında o bile bize geldi anne babasının yanına gitmedi ayrı yaşıyor çocuk, bayramda onunla burda zaman geçiricez işte gezip eğlenicez, çok sorumsuz tuhaf insanlar hep mağduru oynuyorlar eşimde sinir oluyor . 
0 oy
tarafından

Keşke benimki de kusse :ermm:

(11 puan) tarafından
Boşanma canım çok zor oluyor gittiği yere kadar sürdür herşeyde vardır Hayir biz boşanıyoruz eşimde bende kaybettik bu imtihanı sabret benim eşim mücadele vermedi ahirette hesablasacaz kızım için üzülüyorum ailenin imkanı olsada zor lafları etraf sigilmiyor kimsenin evine ben şükür biraz daha şanslıyım Allah yardımcımiz olsun
(11 puan) tarafından
En güzel huzur kendi evin anne evine dönmek erkek kadın içinde zor en rahat ailede bile çıkıyor sikintilar
tarafından
Aynen öyle bekarligindaki gibi olmaz boşanıp gitmek benim eşim tamam aşırı ailesine düşkün bi sorun olunca direk onları seciyo ama sonra pişman oluyo dünde kavga ettik bagris cagris 2 saat sonra yatarak çocuğu emziriyodum geldi yattı sarıldı öptü ama yüz vermedim iyi kır kalbimi gel bi sarıl bi özür dile bitti gitti bana haksızlık yapma ben evlendigimizden beri senin ailene yaptığımı kendi aileme yapmadım hiç bi zaman hatırlarını kırmadım bi terbiyesizlik yapmadım dedim akşam yatarken geri sarıldı daha da uzatmadim artık elalem için evimin huzurunu bozmak istemiyorum daha geçen gün bunun yüzünden konuştuk eşimle bizim bi sorunumuz yok neden sürekli 3uncu kişiler için tartışıyoruz diye konuştum onun sonu da husaranla bitti bilmiyorum sanırım eşimin eğitilmesi lazım
(11 puan) tarafından
Zamanla duzelirsiniz boşanma kelimesini ağzına bile alma canım malesef kimi eşiyle kimisi kaynanayla imtihanda oluyor  bol bol dua et canım kızım da üçte geldi hasret gideriyorum  çocuk olmazsa ayrılık çok kolay ama evladın varsa zor oluyor
tarafından
Çok haklısınız yok eşimi de Allah var çok seviyorum oda beni seviyo biliyorum ama bu ailesine düşkünlük gerçekten çok yoruyo insanı biktiriyo Allah yardım etsin hepimize

İlgili bir soru bulunamadı

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı

...