0 oy
404 göst.
Aile kategorisinde (5,671 puan) tarafından

Kızlar ya daha önce de burda çok post açtım eşim gerçekten çok sorunlu bir insan çok sinirli beni sevdiğini biliyorum diye bir sans daha verdim neyse herşeyi sil baştan başlıyalım dedim o da annene git bir kac gun kal kafamizi toplayalim dedi neyse ben gittim 4 gün kalıp geldim dün eşimin teelfonuna bakarken uygunsuz video izlediğini fark ettim ben evde yokken izlemiş eşim bunu göründüğümün farkında değil bende böyle bursey beklemediğim için çok şaşırdım birşey de diyemedim ama ıçimde kaldı yine kavga edelim de istmeiyorum ama bunu eşimle nasıl konuşabilirim ne demem lazım bi yandan kızıyorum bi yandan da saçma sapan teselliler veriyorum kendime ihtiyacını gidermek için başka birine gitse daha mı iyiydi diye şimdi tepkimi nasıl koyabilirim siz olsanız ne yapardınız? :angel:

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seni bilmem de ben kziip annemlere gittmstm gldigim de ayni seyle karsilastm ama baya oncesine dayali sinirler zipladi binayi ayagi kaldirdim telefonumu sinirdem firlatt0 ustune basa basa ul ufak ettm hatali oldugunu biliyordu ona rahmen hakli olmaya kalkisti ama anladi cok kzdgmi zannetmem bi daha cesaret etsin ederse de en azindan rahat piskin piskin izlemz bazilari normal de karsiliyor bilemicem
(5,671 puan) tarafından
Evli bi insanın izlemesi hiç normal değil tabiki
tarafından
Bazen aklima geldikce midem bulaniyor ne yal. Soylim otur kons bence gormezden gelme kavga etmeden kirgnligni dile getr
(5,671 puan) tarafından
Herseyi bi kavga haline getirmeyi başarıyor gerçekten korkuyorum oturup konuşmaya da .. Ama bi deniycem aklımı yiyip bitiriyor bu düşünce yoksa ..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hatırlıyorum seni ah be kuzum bu erkekler ne yapacağını iyice şaşırdı şimdi bişey drsen annen doldurmuş seni der olmaz kızsan bağırsan kavga çıkar 

Kibarca sorsan ihtiyacım vardı der sen yoktun der 

Ne biliyim bu erkekleri anlamak zor uçkuru için iyice şaşırdılar valla aklıma hiç bişey gelmiyor :( üzgünüm 

Bence boş ver düzelmesini bekle Bol bol dua et Allaha sığın kocanın düzelmesi için Allah yardımcın olsun 
(5,671 puan) tarafından
Amin saol canım gerçketen sanki benimle yaşamış gibi söyledin annemlerden ne zaman gelsem birşey desem mesela bebeğe bu lazım al desem hemen diyor ki annen aklına soktu bu güne kadar lazım değildi oraya gidince lazım oldu falan kavga çıkarıyor .. Oturup konuşmaya da korkuyorum kavga ederiz diye çünkü isine gelmediği yerde araya başka şeyler katip olayı kavga haline getiriyor  .. of off ne sorunlu kocam var
tarafından
Aranızı iyi tutmaya çalış iyi bi anını kolla o zaman söyle yoksa ailen sen kötü olursun
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Evlendikten sonra karı koca arasındaki ilişkinde bi rutine biniyor ve buna erkekler alışıyor bi süre biseyler yaşamayınca yaşamak zorunda hissediyorlar bence senin evde olmamandan ihtiyaç olarak gördüğü şeyi karisilayamamaktan kaynaklanıyor..  
0 oy
(55 puan) tarafından
Kardeşim beni yargılar misin bilmiyorum ama eşinin dini ve manevi hali nasıl? Sonuçta Rabbimiz bizi her daim.goruyor biliyor şah damarımızdan bize daha yakın. Bunun bilincinde biri değil mi ? Neden harama el uzatıyor? Sonuçta evli olmasını bıraktım bir baba adayı bunlar ilerde evlatlarının yüzüne nasıl bakacaklar. Evladı onu o halde yakalasa hiç mi utanmayacak. Benim başıma da böyle bir şey gelebilir ama en güzeli konuşmak uyarmak bir af dilemek ya da özür dilemek asıl mesele değil yarın öbür gün Allah'tan tövbe dilenmeli. Zinanın her türlüsü haram bir an önce kurtulmasını diliyorum 
(5,671 puan) tarafından
Inşallah canım sadece 1 kez böyle birseyine denk geldim tekrar bu hataya düşmez inşallah
0 oy
(437 puan) tarafından
Biliyorum belki dusuncelerim uymayacak okuyan bazı kişilere ama bence bu konuda bir erkekle çok yüz-göz olmamak lazım.  Sonuçta sana kocalık gorevlerini yerine getiriyorsa ve sevgisinden şüphe etmiyorsan bakmasının bir sakıncası yok tabi bu arasira yapılan bişeyse.  Sebebi belki anlık tatmindir belki erken boşalıyordur vs vs. Kârı kocanın bu konuda konuşması saçma bence söz verse ne olacak tutacak mi sanki . Bence izlemesine fırsat vermeyecek renkli bir özel hayat yaratabilirsin aranız da 
(5,671 puan) tarafından
Evet bunun önüne geçmek için renkli bir özel hayat yaratılabilir ama bu ben yokken olan birşey olduğu için yapacak birseyim yoktu yani normalde de ne kadar sorunlu bi ilişkimiz de olsa o konularda hiç sıkıntımız yoktu bende bu yüzden şaşırdım yaptığına
(437 puan) tarafından
Anlık gözü takılmıştır belki ıyi düşün yine de canım huzurunu kaçırma böyle bi konu için bence

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 284 göst.
15 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 447 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 311 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.