0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (250 puan) tarafından
Gorumcemin bu ayin 20sinde düğünü var dün ben kaynanam kayinpederim eşim bana ve kızıma elbise bakmaya gittik kizimla ikimizin elbiselerini kaynanam ve kayinpederim aldı saolsunlar eşime dedim ki dönüşte basbasayken bu elbisenin altına bide tek bant ayakkabı alırım çok güzel olur dedim ayagindakiler olmuyor mu dedi ayağımda da topuklu sandalet vardı kısa topuk saçmalama olmaz tabi ki rengi bile uymuyo ki dedim illa masrafa sokcan yani beni dimi illa bisey sokcan dedi kardeş senin kardeşin alınan elbiseyi de giymem paspal paspal çıkarım o düğüne utanma duygun varsa utanırsın dedim bende tek bu konuda değil herseyi başkasından bekliyo aşırı cimri bıktım artık bu hareketinden 

9 Cevaplar

+1 oy
(8,873 puan) tarafından
Nisanliyken farketmedin mi bu cimriligi sonuçta ev döşeme icin onca alışveriş onca masraf yapılıyordu 
(1,575 puan) tarafından
Bir arkadasım var kaçarak evlendı aılesı Allah var kacmalık bir aileydi ama asla bunu karsı tarafa bellı edipte aılesını ezdırmedı hıc kaçtı gıttı 1 ay sonra arayı buldular bu kactıgı sure zarfında ben kaynana ile falan oturamam ailemi sildim geldım senın aılenle ıclı dıslı yasayamam dedı baştan seti çekti araya kocası da kabul etti el mecbur sonra buyukler araya girdi aılesı ıle barıstı nıkah gıttıgı gun kıyılmıstı aıle ıle barısınca baba evıne geldı dugunu takısı ev tutuldu esyası en pahalısından yaptırdı rakısı vs vardi  herseyi baba evınden gelın cıktı suanda gayet mutlu valla :D aılesı ıle hala sorunları var ama ne aılesını esıne ne esını aılesıne ezdırır konusturur en temizi ınsana kendını farkında olmalı insan once kendıne kıymet verecek
(8,873 puan) tarafından
Noktasına virgülüne kadar katılıyorum olması gereken bu erkeğin eline asla koz verilmemeli
(1,634 puan) tarafından
Cimrilikten den kaçırmış bence masraf olmasın maksat Allah yardımcın olsun öyle adam da zor
(8,873 puan) tarafından
Kadına üzülüyorum böyle Bi adamla ömür geçer mi
(1,575 puan) tarafından
Geçmez o yuzden dumura ugratması lazım beynini yiye yiye kavga ede ede burnundan getırecek ıstedıgı hıcbırseyden ve kendınden asla ödun vermeyecek kadın 1-2 - 3 derken eşşek gıvı alısacak bu duruma
-Reklam-
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Cimri erkekte çekilmez beeee bunee
(250 puan) tarafından
Cekilmiyo zaten gerçekten sevgi saygı bisey kalmadı zaten bende
0 oy
(623 puan) tarafından

Keske benim esimde bilse su cimriligı:ermm:

(250 puan) tarafından
Ay inşallah bilmez çok zor evden bizden herseyden kisiyo buna rağmen hala daha yok yok diyo gerçekten sence de bilsin mi
(623 puan) tarafından
O kadar bilmesin ama biraz bılsn karsına kim cıkarsa cıksın dilenciye bile cuzdanındskı paranın yarısını verir
tarafından
Ki bu benim kocam savuruyor mübarek
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Parası mı yok acaba? Maddi sıkıntı cekmiyorsaniz kimseye bisey aldırma kendi alsın sorumluluklarını bilsin 
(250 puan) tarafından
Bildim bileli parası yok sürekli yok yok der k öpek gibi çalışır eve gelmez evin ekmeğidir odur budur hariç ne bana ne çocuğa masraf eder ama hep yoktur yani ne bi yere gideriz ne dışarıda yeriz ot gibi hayat
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Benim eşimde cimri olsa keşke önüne gelene borç verir beni deli eder 
(250 puan) tarafından
Aman böyle olması da zor valla
0 oy
(7,576 puan) tarafından
Ayyy evlerden ırak cimri adam otomatik olarak soğuma nedeni.
(250 puan) tarafından
Aynen valla
0 oy
tarafından
Bak şimdi eşim yanımda okudum başlığı posta bakmadım nedeni ise benim eşim ve aileside o kadar cimrilerdi ki ben sok olmuştum sonra iste eşime diy diye diye dilimde tüy bitti sonuç artık eşim öyle değil çünkü para yok dediğinde ben direk cimrisin diyordum hep sürekli psikolojik baskı yaptım valla şimdi kocam cimri değil tutumludur dedi hadi ordan seni yontana kadar cnm çıktı dedim 

Şimdi bundan sonra kendim postu okuyup tekrer yorum yaparım 
(250 puan) tarafından
Valla bende sürekli kafasını yiyorum ama benimki hala ayni
0 oy
tarafından
Cimri olması baya kötü 
0 oy
(7,121 puan) tarafından

image

.......................

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 242 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Monilu (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 543 göst.
0 oy
3 cevap 147 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 241 göst.

378,959 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...