0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (462 puan) tarafından
Mesela diyelim eşiniz çok savunamıyor sizi ama evde bağırıp çağıran biri. Başkalarının yanında kekeliyor resmen. Böyle bir durumda haksızlığa uğradığını da siz kendinzi savunur musunuz

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bırak yaa. Eşimde savunmayacaksa yaptığı kocalık geceleri ellemekden ibaretse s.tsin gitsin
(462 puan) tarafından
Helal kesinlikle kötü kaynana değil sorumsuz eş en doğrusu
(670 puan) tarafından
Benim kaynanam bana kötü diğer eltime mis neden koca var
tarafından
Valla senin sadece kaynanan benim  hem kaynana hem kayınpeder hem kayın hem görümce hepsi kocalık taslıyor kocam olacak rezilde onlarla bir oluyor o iyi olsaydı onlar böyle yapamazdı valla iyi yapmışsın helal olsun bende daha önce çok gitmiştim keşke gelmeseydim
tarafından
Küs gelmedim. Burda küstüm. Annem bile çok kırıldı. Eşin seni almaya gelince konuşacam benim dediklerime tamam demese göndermiycem seni diyor.
Kaynanam annemi aramış diyor ki zeynep sık sık duş alıyor,alma diyince hoşuna gitmiyor . Şikayete bak şikayete.
tarafından
Onamı kalmış senin duşun tövbe estagfirullah ya aynı evdemi birlik mi oturuyorsunuz eşin bisey demiyor mu
-Reklam-
0 oy
(98 puan) tarafından
Benim eşimde öyle asla çıtı çıkmaz ama ben kendimi güzel savunuyorum o huyunu en azından severim kavga bile etsem bana karışmaz sadece izler:D
(670 puan) tarafından
Çok iyimis benimki hemen kıyas yapar sen yaptın bende yaparım bizimkilerin iyi olması hiç umrunda degil
0 oy
(854 puan) tarafından
baskasinin yaninda da eziyorsa savunmam ama baskasinin yaninda savunmaya calisiyorsa savunurum
0 oy
tarafından
Eşim hem beni savunmuyor hemde evde bağırip çağırıyor Bi taraftan vazgeçmesi lazım yoksa kendimi çatır çatır savunur onunda başına kalkarım 
0 oy
tarafından
Hic savundugunu gormedim kimseyi zorlamaz beni zorlar Bana gucu yeter
0 oy
tarafından
Eşimle tartışırım illaki ama birinin yanında beni asla ezdirmez sonuna kadar savunur hatta kendi söyler kendini kimseye ezdirme lafını esirgeme diye 
0 oy
tarafından
Hem eşine hem de başkalarına karşı tabiki kendini savun. Bagirmasina izin verme sana mı erkeklik tasliyor .
(462 puan) tarafından
Babam böyle malesef annem de kendini savunduğu için adı çıkmış kötüye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben kendimi savunurum başkasına gerek yok 
0 oy
tarafından
Ne kendi hakkini savunur disarida ne benim ona ihtiyacim yok ama yinede zoruma gitmiyorda degil evde benimle iyi tartisir utanmaz esim ezik 
0 oy
tarafından
Ben kendimi her daim savunurum canm
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ben kendimi savunurum zaten eşim isterse kardeşi olsun kimseye ezdirmez laf söyletmez
0 oy
tarafından
Karşımdaki kim olursa olsun lafımı esirgemem, sırf o yüzden eşim benimle daha çok tartışır. Kimse kusura bakmasın, herkesin bir sınırı var. Güzel dille anlamiyorsa başka şekilde anlatırım oda olmuyorsa muhattap olmam. Genelde bizim sorunumuz da kaynanamdan kaynaklı oluyor 
0 oy
(13,367 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evde aslan disarda kedi olacak yok öyle evde de dışarda da ben kendimi savunurum 
0 oy
(6,235 puan) tarafından
Dışarı kedi bana aslan o zaman onu evde fareye çeviririm 

Ama kimseye gerek yok ben her daim kendimi savunurum 

Ama.o yandan da sıkıntım olması savunur hek aksi olursa brn daha aksi olurum 
0 oy
tarafından
Benim eşim konuşurken iddia ediyorum kimse onunla sidik yarıştıramaz ne de sinirlendiğinde o yüzden böyle bir konu olduğunda karşısındaki ikinci bir kelimeyi dahi söyleyemez o derece yanı:)
(462 puan) tarafından
Benim babam yıllarca annemi savunamadı. Hala öyle annem kendini savunuyor artık. Bu sefer annemin adı çıkıyor
0 oy
(211 puan) tarafından
Bugun ku kavgamız bna neler syluyo anasına gık demıyo bnde kızdım haliyle kavga ettik. 
0 oy
(670 puan) tarafından
Bana aileme gelince en ayrıntısına kadar görür en kotu aklına gelir ailesinin gelince kaynanam iftira atmış ligi var delilerle her zaman ağzından yalanda eksik olmaz kabul eder ailesini bende artık hiç ortamlarına girmemeye çalışıyorum savunmamda ne yaparlarsa yapsınlar susar otururum
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Esımın benı savunmasını beklemem cocuklarıma yada bana laf edılmısse ben savunurum kendimi. Eger ona bısey demısseler laf edemıyksa ezilip buzulsun banane. O dil sadece bana cemkırmeyecek ozaman
0 oy
(196 puan) tarafından
Benimki beni dövselerde asla savunamaz çünki korkak kendisi ve asla büyüklere karşı saygısızılık diye alqılar.tüm büyüklere karşı saygılı aslında ama beni hiç birzaman savunmadı.her zaman söylüyorum iyi oğul iyi abi ola bilrisin ama iyi eş olamadın.tamam hiçkimeye muhtaç etmedi her istediğimi alır verir gece uyumasam uyumaz bakar bana ama korkak birisi çok korkak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 206 göst.
10 Ekim 2022 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 480 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Demet1 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 196 göst.
0 oy
16 cevap 309 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu