0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
Eşimle 2 günde bir tartışırız artık rutin haline gelmiştir. Çünkü yaptığı herşey gözüme batar oldu özellikle 5 yaşındaki oğlumun yaptığı herşeye sinirleniyor çok agresif ve değişik bir insan. Nasıl diyeyim örneğin oğlum değişik konuşsun vay efendim niye bu şekilde konusuyorsun deyip boş sinir yapıp hem çocuğu üzüp hemde ortamı geriyor. Önce güzel konuşma denen birşey yok güzel ahlâk yok. Çocuk farklı davrandığı zaman düzgün konuş düzgün davran diye sürekli çocuğa baskı yapıyor kendisi örnek alınacak bir baba değil yani. Beni en çok bu durum üzüyor ilgisiz biri. Benimle zaten hiçbir alakası yok yapma dediğim şeyi yapar. yap dediğim şeyi yapmaz.3 gündür konuşmuyorsun çünkü sürekli üzülüyorum ağlıyorum en iyisi konuşmamak dedim. Onunda pek umrunda olduğunu sanmıyorum. Dogumuma 2 gün kaldı pek hareket edemiyorum. Bugün temizlik günümüzdü ama hiçbir şey yapmıyor oturmuş televizyon izliyor çocuğa da bakmıyor oturduğu yerden seslenip durdu hep. Bende yavaş yavaş yapayım dedim baktım bana da yardımcı olmuyor taki oğlum dışarda çimento torbasiyla oynayana kadar çocuğun suçu yok babası ilgilenseydi böyle olmazdı. Bana da tak etti herşeyi yıkıp döktüm kendimi tuvalete kilitledim uzun süre ağladım. Bana kapıdan tek dediği yeter ağlama artık sus. Uzun süre çıkmadım. Evden gitmiş şuan içim rahat. Lütfen kınamayın. 2 güne doğumum var refakatçi eşim kalacak ne yapıcam bilmiyorum onu hiçbir şekilde etrafımda istemiyorum ama kimsemde yok. Oğlumada görümcem bakacak. Gorumceminde refakatçi olmasını istemiyorum. Kendimi çok yalnız hissediyorum

9 Cevaplar

0 oy
(202 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim ki annen yokmu o gelip baksa 
(30 puan) tarafından
Annemler memlekette. Bu durumu onlara yansıtmak istemedim. Bir ara aramak istedim ama dükkanları ve malları var gelmeyeceğini biliyorum söylemek istemedim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canim zor durum
(30 puan) tarafından
Amin cnm :(
0 oy
(948 puan) tarafından
Biz de böyleyiz sanki alışkanlık yapmışız artık kendimizi hep kavga hep kaldı artık Ben kaçar oldum sırf kavga çıkmasın diye ama başına konuşuyor sırf kavga büyüsünAllah yardım etsin Rabbim huzur versin inşallah
(30 puan) tarafından
Bende kaciyordum hatta her seferinde konusuyorum yada tartışmak istemiyorum bıktım gürültüden diyorum ama o davranışlarına hâlâ devam ediyor.bilerek yaptığını da zannetmiyorum ama bir insan neden değişmez.
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun cok ama cok zor bol bol dua et dunya dua uzerine kurulu ev huzursuzluklari icin bakara suresi oku insaAlah esinin bu tur dsvranislari gecicidir Rabbim huzur versin İnsaAallah:(
(30 puan) tarafından
İnşallah cnm çok dua ediyorum çok. Mutlu bir aile olmak kim istemezki. Biz severek evlendik evlendikten sonra birşeyler değişti hayatımızda kötü şeyler yaşadık falan derken. Eşim daha da başka bir insan oldu
tarafından
Ne bilim yaa  zor iste evlilik zor olmasa ayri dert cocuk var bizde esimle oyleydik psikolojim bozulmustu hem kendim hem cocuklarim yipraniyordu esim her gece evden kovardi beni bir gun oturdum dedim kendi kendime  evlendin colugun cocugun var ailenden hayir yok oyle yada boyle bu evlilik devam etmeli kafaya takmamak icin kendime kural koydum esim gene evden kovdu beni bu sefer dedim biz 3 kisiyiz hazirlanmamiz uzun surer sen git baska  krsey olunca duymuyorum evdwn vik diyorum simdide pesime donuyo hakkini helal et sana cok cektirdim diye ediyorum bende cunku cok seviyorum zaten sevgi olmasa katlanilmaz
0 oy
tarafından
Boyle bir adamdan neden 2. Cocuk???Madem anlasamiosunz madem iyi degilsiniz neden 2.cocuk???Neden?
tarafından
Ben mantıklı post acan arkadaşların postlarina düzgün cevap yazarım.Kocam cocugumu dovuo hakaret edio ama...diyen anne benim anneligimi sorgulayamaz.Ben cocugumun yaninda tlf bile kullanmiorm gormesin diye.Ben dogdugundan beri kitap okuyorum.Ben kocamla yuksek sesli dahi konusmuorm yaninda.Cicek gibi davraniyoruz cunku bebekler bunu hakeder.Ama anne baba secilmiyor iste bende senin iyi bir anne kocan olacak sorumsuzunda iyi bir baba olmadigini dusunuorm.Durduk yere cocuguna bagiran baba ve buna engel olamayan anne....
(148 puan) tarafından
Pinkye katılıyorum eğer çocuk seviyorsan bile önce sorunlar çözülmeli hiç kimse hak etmez mutsuz bir ortamda büyümeyi bence yorumuda gayet düzgünmüş
(30 puan) tarafından
Benim eşim agresif biri canavar değil çocuğa sürekli bağırıyor yazdım dövüyor yazmadım bunu bu şekilde lanse etmen çok cahilce. 1.cisi Sen benim anneliğimi sorgulayamazsin iki çocuk kaybetmiş biriyim ben. 2.cisi Çocuğuma kizmasina izin vermedigim için ve eşim zamanla değiştiği için tartışma yaşanıyor sen pek konuya hakim olamamissin. Öğretmenim şimdiye kadar görmediğim kadar ben kelimesini görüyorum. Tamam sen sen ol bizim gibi cahil olma ama düşmez kalkmaz bir Allah. Allah kınadığını  yaşatmadan öldürmezmiş. Sana artık cvp vermiyecem. Allah sana akıl sağlığı versin..
(148 puan) tarafından
Buda ağır olmuş ne yani insan düşmanına demez sende yaşa die
tarafından
düzenlendi
Bende bebegimi kaybettim hicbirzaman senin gibi ezik ezik davranıp bunun arkasına sıgınmadım.Sen öğretmensen çocukların vay haline.Seni şeye benzettim.Adam Karısını döver sokakta.Yoldan gecenler ayırıncada siz ne karisiosunuz o benim kocam diyen cahillll kadınlara benzettim seni.Ne olduda kocacı oldun şimdi???Postunda ahlaksız diodun...Senin okumuş bi cahil oldugunu dusunuorm.O kocana hakim ol sonra gel burda edebiyat yap.Rabbimde senin gibi beddua edenlere neler yapacagini bilir.
0 oy
tarafından

Ben kendi eşimi yüce yaraddana havvale etmisim ...

tarafından
Basın sagolsin canım :(

Sen Allah a sığın Rabbini hiç unutma Allah'im beni yanlız birakma , beni üzen haksızlık eden kim varsa ben sana ve yüce adaletine havvale ediyorum de , ve sabret inan Rabbim verir cezalarını
(30 puan) tarafından
Amin cnm  bol dua edicem...
tarafından
Rabbim kabul etsin duani
(30 puan) tarafından
Canımmm yaşadıklarını okudum şimdi Allah sana da sabır versin. Allah seninde yardımcın olsun. Güzel günler görürsün inşallah...
tarafından
Amin inşallah rabbim hepimizin yar ve yardımcısi olsun, dillerim bize bu haksızlığı yapanlsri Rabbim kahhar ismi hürmetine kahretsin inşallah ...
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
(30 puan) tarafından
Amin cnm sağol. Dua ettim şuan iyiyim...
0 oy
(6,833 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ev huzursuzluğu cok zor
(30 puan) tarafından
Aynen kuzum çok zor oluyor... hepimiz sitresliyiz...Bunları da aşarız umarım... çok sağol
0 oy
(129 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm valla ne diyim bol dua etmekten başka elden ne gelir
(30 puan) tarafından
Evet ettim şuan biraz rahatım uzun uzun dualarımı ettim. Kendimi üzmemeye karar verdim . Odamdayım. Eşimle oğlum içeride sanırım yemek yediler sesleride gelmiyor bende istirahat ediyorum. Biraz da temizlik de yapmıştım iyi geldi ☺️
(129 puan) tarafından
iyi yaptın canm Allah kabul etsin inşallah kendini bebislerini üzme Allah geçim versin daha daha iyi olursunuz inşallah
(30 puan) tarafından
Amin çok sağolun hayırlı akşamlar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 665 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 355 göst.
12 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nurss (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 563 göst.
1 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Zeyzeyyy (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,171 göst.
22 Şubat 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,947 kullanıcı

...