0 oy
659 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Bayram için alışveriş yapmaya gittim. Jean bluz ve tişört aldım, dün akşam misagirlige bitmek için ikisini giydim fakat bluzumda alarm vardı. İnsanlar görmesin diye çok çabaladım. Biri dedi bıçakla ayırmaya valiş, bluzum yırtılır diye korkuyorum. İpekyoldan almıştım. Zarar gelirse baya üzülürüm. Aldığım yerde çok uzak. Gitsem de ya çaldın derlerse, fisimide bulamiyorum. 

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kamera kayıtları var suçlayamazlar sen götür onlar çıkarsın 
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Mağazaya gidip çıkarttırmaktan başka çaren yok 
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Mağaza ya git diyeceğim de hırsız gözü ile bakarlar ama kamera kayitlarindan görülebilir odeme yaptigin. İnternette yk mu acaba alarmi cikarma sekli☺️
tarafından
Mağazaya girer girmez alarm çalmaya başlar zaten
0 oy
tarafından
Çıktığında alarm çalmadı mı

Mağazaya götür anca o şekilde çıkar 
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Youtube de izli posetle filan hallediyorlar 
0 oy
tarafından
MağaZaya git çıkarırlar 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Çekiçle yandan doğru kırılıyor ben öyle yapmıştım 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Fişimi bulamadım şu tarihte bu saatte sizden aldım alarm unutmuşsunuz üstğnde de. İsterseniz kameralarınızı kontrol edin de
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Fisiyle birlikte git bayram yogunlugunda unutmuslardir ama bnm anlamadığım kapıdan geçerken ötmedin mi
tarafından
Hatırlamıyorum. Ama başka bir mağazaya girerken otmustu. Bende yaw daha yeni giriş yapıyoruz bu alarm ne diye soylendim. Kimsede tinlamadi. Alarm çalmasını
0 oy
(408 puan) tarafından
Alarmı kıyafette unutmaları suç ve şikayet ederseniz cezası bile var, kartla aldıysanız dökümlerde vardır zaten. Başka bir mağazada da çıkarttırabilirsiniz. 
tarafından
Nasıl bir cezası var?.  Onları suçlamak isterim yani beni zorda biraktilar
tarafından
Abartmayın ya. Ne zorluğunda bıraktılar acaba.
Bayram yoğunluğu var gözden kaçmış olabilir. Gayet normal bişi.
0 oy
(4,391 puan) tarafından
esimde de oyle oldu baska sehirden almisti. bi mağazaya goturdu çıkardılar 
tarafından
Utanıyorum yaa
(4,391 puan) tarafından
sistem de parasi odendi diye görünür merak etmeyin
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım kendin zarar verirsin mağazaya gitmeye çalış bi şekilde direk hırsızlıkla suçlayamazlar gerekirse aldığın tarihin kamera kayıtlarına bakarlar rahat ol sen ama çıkarmaya çalışma ürüne zarar verirsin paran çöpe gitmesin 
0 oy
(98 puan) tarafından
Benimde başıma gelmişti bende en yakın bir mağazaya gittim fisimle birlikte çıkardılar ama işte fişin yanında olması lazım 
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım fiş kayipsa kameraya bakarlar hem hangi hırsız acamadi diye geri getirir çıkar diye bunu düşünmezler merak etme 
0 oy
(788 puan) tarafından
Onlar varken alarm çalıyor nasıl oldu ki
0 oy
(1,237 puan) tarafından
İnce Bi poşeti iyice dolayın etrafına sarın atıyor kendi 
0 oy
(966 puan) tarafından
Mıknatıs ile çıkarmayı deneyin.
0 oy
tarafından

Hirsiz demezler canim 

Marketde bir iki şeyi vurmamışdılar. Kapıda çıktım alarm ötdü, uzaklaştım kesdi. Geri geldim alarm çalmışdı bende anlayamamıştım. Poşeti yaklaştırıyom alarm ötütor, çekiyom alarm kesiyor. Şok olmuşdum.görevli izliyormuş:D Görevli poşeti aldı gitdi kasiyeri tersledi. Bendende özür diledi.

0 oy
(1,579 puan) tarafından
Kamera kayıtları vardır oradan baktirtabilirsin 
0 oy
(390 puan) tarafından
Canim bende gecen lcw nin internet sitesinden almıştım birseyler bana da bi tanesini alarmla yollamislar esim posetle cikardi youtube de videosu var izle bluz a zarar da vermez 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 102 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 174 göst.
0 oy
25 cevap 398 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Em!ne (94 puan) tarafından soruldu