0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (10,976 puan) tarafından
Kızlar neler cektigimi burada bir cok kisi bilir. Okul okudum iş bulamadım. Baska meslek için kurs aldım iş bulamadım. Gebeyken meslegimi yapamıyorum diye ayriyeten o cibiliyetsiz 5 kr para vermiyor diye. Zengin yaşlı bir amcanın evine temizlige gidiyordum. Biz oyle bir aile gibi olduk.hep derdi evlatlarım aramıyor sen bayramda seyranda geliyorsun evlatlarımdan hayır yok bana diyordu. Bosandım annemin yanına geldim. Hep talipteydi iş bulsun mu diye. Cocuklara filan cok yardımı dokundu Allah razı olsun. Yası 80 e yakın. Dün aradı. Bir iş kuruyormuş. O zamanda bu iş mevzsu vardı hep derdi yanımda calısacaksınız diye. Neyse dün aradı işi kurduk dedi. Yanıma güvenecegim gözümü kapattıgımda evladım diyip bu işi guvenerek bırakacagım birine ihtiyacım var. Ben seni evladım bildim dedi. Uzun lafın kısası Allah izin verirse cook güzel bir maasla işe baskayacagım. Allahım cok büyük. Hep dua ettim Allahın alnıöın akıyşa naöusumla cocuklarıma bakmayı nasip et diye. Dualarım karsılık buluyor. İşte okey olursak işten hem ev hem araba verilecek. Yanlız sehir degiştirmem lazım. Ona da tamamım nerde rıskım memleketim orasıdır diyorum. Annem 2 3 seneşegine gelecek yanıma cocuklar için. Maasla bakacak cocuklara. Sonra sı Allah kerim. İnşallah benimde cocuklarım dogalgazlı evde sıcacık uyuyacak. Klımayla dona dona uyımayacaklar. Burada biliyorum ki bana xok dua eden arkadaslarım oldu. Allah hepinizden binlerce  kez razı olsun. 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Helal olsun ayakları üzerinde duran kadınlara.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 373 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,660 göst.
0 oy
7 cevap 302 göst.

381,725 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...