0 oy
1,637 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından

Bebegimi gordum bin sukur rabbime 2 haftalik gec dollenme olmus gebelik haftam 6 bebek haftasi 4 varmi benimle ayni olan 4 haftalik gebe olan arkadas olalim ben daha kalp sesi duymadim sizler duydunuzmu

image

Rabbim herkesin kucagini dolfursun insAllah bu sayfada nice bebek bekleyenler var onlarada bu mujdeli haberi vermek nasip olsun 

18 Cevaplar

+1 oy
(14,019 puan) tarafından
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin insallah ❤
(2,765 puan) tarafından
Amin Allah razi olsun
-Reklam-
+1 oy
(855 puan) tarafından
Sağ salim gelsin inşallah diğeri kaç yaşında 
(855 puan) tarafından
Sağlıkla gelsin :)
(2,765 puan) tarafından
Amin canim cook onceki postumda gebelik testini atmistim varya gelen yorumlar cok kotuydu ***** oldum mahalle karsi oldum akilsiz oldum anne olmadigimi diger yavrumun hayatini elinden aldigimi bile soylediler  kezban oldum sirf hamileyim diye yazdigimda simdi sende oyle dicen diye korktum valla ne yalan diyim
(855 puan) tarafından
Yok kuzum nolacak beraber büyürler terbiyesizler sen boşver :) hani üst üste ya zor oluyor diğeri de küçük oluyor bide sezeryan olduysan sağlıkla gelsin inşallah ne güzel beraber büyürler benim oğlumda 6 aylık :)
(2,765 puan) tarafından
Sendemi ikinciye gebesin canim  brn sezeryan olmadim sukurler olsun normal dogurdum ama dogum masasinda son anlarda sezeryan olcam dedim sonra korktum normal dogurcam dediydim ebelerde dogurtu verdi ama simdi iyikide normal dogurmusum diyorum
(855 puan) tarafından
Yok kuzum ben hamile değilim şu an düşünmüyorum:)
+1 oy
tarafından
RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin cnm çok sevindim senin adına RABBİM kimseye evlat hasreti yaşatmadan nasip etsin kucaklarını doldursun tüm isteyen herkesin❤️
(2,765 puan) tarafından
Amin amin guzel kalplim gizelim benim  insAllah tum isteyenlere yasatsin bu duyguyu Rabbim
tarafından
Amin❤️
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ayyy cokk sevindim senden bu haberi bekliyorum.Insallah sag salim alirsin kucaginaa.Benimde ilk gebeligim gec dollenme ile oldu.Insallah kalp atislarinda duyarsin:))))
(1,438 puan) tarafından
Oyle olunca ultrasonun soylediyi haftayla gidiyorsun bende doktorun soylediyi haftayi proqrama yazdim oyle gitdik.hep oyle devam etdi 39+3de dogurdumm.
(2,765 puan) tarafından
Bende kizimi 39 da dogurdum ama onda gec dollenme yokdu ben oyle bebek cok gec kalsin istemiyorum ya hemen kucagima alayim bi seveyim bi oksiyayim istiyorum
(1,438 puan) tarafından
Yaa canim yakalayada bilir haftasin.benimki bazen yakaladi bazen yakalamadi ama doktorun soyledi tarihde dogdu.oglan bebisleri gec dogar soylemisdiler.yine iy geldi benim oglan
(2,765 puan) tarafından
Benim ablamin oglan 33 haftada  gorumcenin oglan da 36 haftada dogdu onlar gibi olsun istiyorum bende kilosu vok olunca cikarmasi zor olur ☺benim kiz 39 haftada 2750 dogdu ablamin 33 hatada 2600 dogdu benim dogumum digerlerine nazaran cok kolay oldu
(1,438 puan) tarafından
Ben 3 kilo dogurdum canim dogumum iy gecdi acilisim cabuk oldu dogumumda iydi sonunde yirtdilar dikisim bayaydi 2 ay ayaklana bilmedim.doktorumun hatasiydi.
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim almayı nasip etsin inşallah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim benim insAllah
(774 puan) tarafından
İnşaallah seninde böyle postunu görecez büşra♡
(2,765 puan) tarafından
Aaa sende mi bebek brkliyorsun rabbim tum ummeti Muhammedin kucagini bos birakmasin rabbim sana bir degil iki mujdeli haber almani nasip etsin insAllah
tarafından
Inşallah bende açarım bu postu

Yok canım ben hamile değilim ama inşallah bir gün bende hamile kalırım ve acarım o postu
(774 puan) tarafından
İnşaallah canım dualarımız seninle♡
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Esoş hakkında hayırlısı olsun cnm 

Profil resmını bu resmı yap artık :) 
(2,765 puan) tarafından
Evet ama olmuyor malesef niye oyle oldu bilmiyorum ama resim yukleyemiyorum profile
(16,489 puan) tarafından
Yaa olması lazım ya
(2,765 puan) tarafından
Yok  canim olmuyoru eski resim geri yukleniyor
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ☺️
(2,765 puan) tarafından
Amin  canim insAllah
0 oy
(211 puan) tarafından
Sağ salamat qucagina alasan inşallah
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah hayırlı evlat versin İnşaAllah canım Allah istiyen herkese nasip 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasıp etsin inşallah cnm

Benım 3 hafta geç döllenme olmuş bakalım hakkımızda hayırlısı olsun 
(2,765 puan) tarafından
Aaaa cok degisik ya bu gebelik suresi falan benim aklim pek almiyor
tarafından
Aynen öyle benım de öyle
0 oy
tarafından
Hadi gözün aydın canım yeni ev uğurlu geldi görüyormusun ") sağ salim kucağına alırsın  inşallah bende gebeyim ama biz 10+1 olduk "))
(2,765 puan) tarafından
Eski evdeyken testlerle ogrendim ama simdi artik saglik ocagindan ve doktordanda net ogrendim
0 oy
(536 puan) tarafından
Vatana millete hayırlı bir evlat olur umarım kolay bir hamilelik geçirirsin 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah imani tam olsun
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin canim
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(119,153 puan) tarafından
Gozun aydin esros
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hadi hayırlısı darısı kardeşimin başına inşallah ❤️
(2,765 puan) tarafından
InsAllah oda mujdeli haber alor
0 oy
(423 puan) tarafından
Sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah Rabbim isteyen herkese ve bana hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah sende guzel haberler alirsin
(423 puan) tarafından
Amin İnşallah canım
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ne guzel canim rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin ne guzel beraber buyurler artik 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim evet beraber buyucekler bakalim zorlu bi surecmi beni bekliyor yoksa kolaymi gececek
(6,053 puan) tarafından
Istiyordun canim zaten bence sen halledersin Allah in izniyle
(2,765 puan) tarafından
Evet istiyorum ama en korktugum sey migde bulantisi vr bu gebelikde bunu yasiycam galiba kizimda yasamamisdim baska biseyden korkmuyorum
(6,053 puan) tarafından
O duygu nasil bisey hic bilmiyorum ne bulandim ne aserdim ne bi tarafim agridi masAllah bana ☺☺
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşallah canım 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 364 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 533 göst.
0 oy
15 cevap 690 göst.
18 Aralık 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 851 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...