0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde (10,972 puan) tarafından
Kızlar neler cektigimi burada bir cok kisi bilir. Okul okudum iş bulamadım. Baska meslek için kurs aldım iş bulamadım. Gebeyken meslegimi yapamıyorum diye ayriyeten o cibiliyetsiz 5 kr para vermiyor diye. Zengin yaşlı bir amcanın evine temizlige gidiyordum. Biz oyle bir aile gibi olduk.hep derdi evlatlarım aramıyor sen bayramda seyranda geliyorsun evlatlarımdan hayır yok bana diyordu. Bosandım annemin yanına geldim. Hep talipteydi iş bulsun mu diye. Cocuklara filan cok yardımı dokundu Allah razı olsun. Yası 80 e yakın. Dün aradı. Bir iş kuruyormuş. O zamanda bu iş mevzsu vardı hep derdi yanımda calısacaksınız diye. Neyse dün aradı işi kurduk dedi. Yanıma güvenecegim gözümü kapattıgımda evladım diyip bu işi guvenerek bırakacagım birine ihtiyacım var. Ben seni evladım bildim dedi. Uzun lafın kısası Allah izin verirse cook güzel bir maasla işe baskayacagım. Allahım cok büyük. Hep dua ettim Allahın alnıöın akıyşa naöusumla cocuklarıma bakmayı nasip et diye. Dualarım karsılık buluyor. İşte okey olursak işten hem ev hem araba verilecek. Yanlız sehir degiştirmem lazım. Ona da tamamım nerde rıskım memleketim orasıdır diyorum. Annem 2 3 seneşegine gelecek yanıma cocuklar için. Maasla bakacak cocuklara. Sonra sı Allah kerim. İnşallah benimde cocuklarım dogalgazlı evde sıcacık uyuyacak. Klımayla dona dona uyımayacaklar. Burada biliyorum ki bana xok dua eden arkadaslarım oldu. Allah hepinizden binlerce  kez razı olsun. 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin için çok sevindim şükürler olsun sonunda seninde yüzün gülücek❤️
(10,972 puan) tarafından
Sükür binlerce kez sükür rabbime
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kusum adina sevindim ama ben senin anana guvenmiyom ya degisik biri cunku piskolojik olarak 
tarafından
İyi balım sen nasilsin yagmur bitti gelmesse geri disari cikalim diyoruz aliyle amacesaret edemiyoruzda :))
tarafından
İyiyim aşkım çok şükür Bizde çıkacaktık yağmur başladi çok yağdı da şimdi durdu  e bizimkide uyudu. Artık yemek falan yer öyle çıkarız :)

Çıkın valla evde durup ne yapacan balım ❤️ :)
tarafından
Bakalim gene baslamaz insallah su camasirlari katlimde isimi hallediyim oyle :) sizede iyi gezmeler balim☺️
tarafından
Sağol aşkom ❤️ benim can bacım sizede iyi gezmeler inşallah
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Hadi gozun aydin canm 

(10,972 puan) tarafından
Dua den herkesten binlerce kez razı olsun Allah
tarafından
Cogu postunu biliyrm canm
Annene guvenyosn sikinti yok
Rabbim hep hayirli kapilar acsn ins
Yavrulrn hatrina
(10,972 puan) tarafından
Maasla oldugu için bakacaktır yavrum. Onda sıkıntı olmayacak
tarafından
Hadi ins
Hersy gonlunce olur :)
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Hamd olsun canım elbet çektüklerinin mükafatını göreceksin Allah eski belanı da senden uzaklaştırsın inşaAllah rabbim ona da öyle eş nasip etsin ki soyup soğana çevirsin senin hakkından gelsin inşaAllah ne işi canım merak ettim
(10,972 puan) tarafından
Bacım bu tanıdıgımız kendisi yüksek ziraatci. Sirketi var zaten su an da devam eden işleride var. Büyük bir ****** entegre süt et tesisi kuruluyor.
(3,020 puan) tarafından
Çok şükür canım çok sevündüm senin adına ❤
(10,972 puan) tarafından
Ah bacım duydugumdan beri ayaklarım yere basmıyor. Allah o kadar büyük ki. O beni asagılayan eski kocam, şirketin arabasınla bana laf sokan eski kocam görecek simdi. Cok cektim cok agladım cok cabaladım. Ama o insanda gördü cabamı ekmek param için ne kadar ugrastıgımı
0 oy
(814 puan) tarafından
Senin adına çok sevdim umarım her şey istediğin gibi olur hep mutlu olun inşallah ♥️
(10,972 puan) tarafından
İnşallah yavrum.tek derdim helal lokma ile namusımla cocukşarı kimseye muhtac etmemek
0 oy
tarafından
Kul sıkışmadan hızır yetizmeşmiş. Sevindim canim 
(10,972 puan) tarafından
Valla oyle bacım
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Oh be sonunda istediin yere geliyosun hatırlıyorm postlarını çok üzülürdm sana 
(10,972 puan) tarafından
Sagol canım evet sonunda. Benimde cocuklarım mutlu olacak
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Rabbım çok büyük. Bizde bir şey bekliyoruz çok dua ediyoruz inşallah nasip olur. Senin adına Cook sevindim. Tanımıyorum ama çok güçlü bir anne olduğunu düşünüyorum. Rabbım sana hayırlı kapılar helal rızik versin inşallah <3

(10,972 puan) tarafından
İnşallah bacım rabbim sizinde yolunuzu acsın. Bereketinizi arttırsın
(3,552 puan) tarafından
Amin cümlemizin kuzum
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Senin adına çok ama çok mutlu oldum Rabb'im bundan sonraki hayatinda hep gülmeyi nasip etsin❤️
(10,972 puan) tarafından
Aminnn cok tesekkurler canım
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Çok sevindim Rabbim bundan sonra evlatlarınla mutlu huzurlu yaşamayı nasip etsin inşallah 
(10,972 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok teşekkür ederim
0 oy
(7,958 puan) tarafından
MaşAllah çok sevindim cnm darısı tüm yardıma muhtaç kadınların başına 
(10,972 puan) tarafından
Amin rabbim herkesin rıskını acsın insallah
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Şükür bundan sonra hep mutlu ol insallah
(10,972 puan) tarafından
Cok tesekkurler canım benim. Sende ol inşallah
(13,825 puan) tarafından
Amin herkes insallah
0 oy
tarafından
Çok sevindim canım hayirli olsun :)
(10,972 puan) tarafından
Cok tesekkurler canım benim
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım inşallah çok güzel günler sizi bekliyor 
(10,972 puan) tarafından
Insallah canım. Bana sevinen sevünximi paylaşan herkese rabbim benden bin kat iyilerini yatsın insallah
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Çok sevindim Rabbim ayaginiza taş degdirmesin canm 
(10,972 puan) tarafından
Amin bacım sizinde inşallah
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım rabbim yolunu açık etsin 
0 oy
tarafından
Nasıl sevindim varya rabbim her daim yârdimcin olsun inşaAllâh ♥️
0 oy
tarafından
Hakkında hayrlısı olsn canm
(11 puan) tarafından
Çok sevindim Rabbim herşeyi gönlünce versin canım bende Allah nasip ederse ise bakacam çalışmam lazım anne baba evinde de olmuyor  maşallah böyle güçlü anneleri mutlu görmek ne güzel herşey gönlünce olsun kardeşim
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çok sevindim senin için. Anne konusunda bi tedirgin oldum ama olsun, parasıyla olduktan sonra başka birini de bulursun yarı yolda bırakmaya kalkarsa. En güzel intikam güçlü ve mutlu olmaktır, inşallah çok mutlu olursun yavrularınla, yaşadıklarını unuttursun Allahım. ♡
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Hay kuşum Allah iş verme amcadan razı olsun sonunda yüzün gülecek çok mutlu oldum inşallah herşey gönlünce olur hayatın düzene girer o pisliğe de hepten kurtulursun çok sevindim 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 366 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,644 göst.
0 oy
7 cevap 301 göst.

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...