0 oy
796 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Napıyosunuz bayanlar bakalım yemekler hazır evimi temizledim çamaşırlarını topladım  kızımı yıkcam birazdan . Ha çocukla nasl oldu derseniz o örümcekte yarı kucağımda bağırış öığıruş yaptık sizde ne  var ne yok  :D

23 Cevaplar

+1 oy
(73 puan) tarafından
Ben hiç bişey yapamıyorummm her yer her yerde bulaşık çamaşır heryerim düzensizzz kafayı yeme noktasında yımm 2.5 aylıkk
tarafından
Büyür annesi yaparsın saakin ol
(73 puan) tarafından
Sizlerinki kaç aylık maşşallah nasıl yapıyorsunuz iş ben bazen akşama kadar aç dolanıyor m
tarafından
6 buçk aylk ama 2 aylkkende hep kucağımdaydı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Sabah esimle birlikte yaptik temizliği o okula gitti simdi ben de kizi uyutuyorum. Daha ortada yemek yok ama 6 ya kadar yaparim herhalde:D

tarafından
:) :) ben fırsat bu fırsat dedm yaptım :)
tarafından
Iyi yapmışsın canım:)
0 oy
(901 puan) tarafından
Bizde sabahtan beri arkadaşımla kahvaltı ediyoruz 
tarafından
Afiyet olsun :)
(901 puan) tarafından
Sağol   canım
0 oy
(1,456 puan) tarafından

Kaynanamın kışlık temizliğini yapıyorum :blink::sick:

tarafından
Abo berabermi yapıyoz
(1,456 puan) tarafından
Hmmm evet  :) camları sürgülü olan camlardan. Silmesi Çin işkencesi gibi yaa.
(119,062 puan) tarafından
Bugunun hayirli gelini ilan ediyorum seni
(1,456 puan) tarafından
Bak gaza geldim şimdi :) benim gibi gelin bulamaz bu kaynana bulamaz :))
0 oy
tarafından
Off hiç totomu kaldorasıö yok motiviye ye ihtiyacım var :/
tarafından
Akşam misafir gelcekmş gbi düşün :)
tarafından
İşte şey edemiyorum ne yazık ki
0 oy
tarafından
Evi topladm kisliklaari cikarp yazliklri koydum kisliklari dolaba duzdum bi oda dolusu utu cikti kizlarimin elinden yorulup biraktim kucugunu uyuttum buyugu etrafa gir mis yemegi hc blmym uyumaya caliscm blmym velhasil karkarisik bi gunden selamlar
tarafından
Ben kışlıkları yazlıkları gecen hallettim ütüde şuan iki gömlek var
0 oy
tarafından
köyde kaynanama kahvaltiya geldik ben ayri ayri odada çocuk uyutmaya calisiyorum her zananki gibi:)
tarafından
ben artik kafayı yicem bu uyku yüzünden ayni adile nasit gosleri sonuna kadar açıyor oyle duruyo kirpmiyo bile uyutmaya calismasam hep üstümde uykusu var neyin inadı anlamadım sanki gece uyuyormus gibi
tarafından
Benm kızda aynı böyle işte
tarafından
iş falan yapılmıyor ki simdi yurumeye basladi dahada zorlasti camasir ben katliyorum o dagitiyo :) bide dağınık ki sorma hangi ara öbür tarafa tasiyo anlamiyorum hersey yerde duracak :)
tarafından
Ay hayalimdeki çocuk  :D
tarafından
daginik cocuk mi :)
0 oy
(180 puan) tarafından

Bende dün yaptım temizliğimi bugün de çocuklarımı alıp gezmeye gideceğiz :)

tarafından
Bzde gtcez kızla ama hergün yapılıyo temizlik ya
(180 puan) tarafından
Aynen bir yeri toplasam bi yer mutlaka dağınık :)
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Biz daha beklemedeyiz anamın evine geldim yemek sorunum yok
tarafından
Afiyet olsun o zaman
0 oy
tarafından
Eşimin yanına gidicem kızımla yardıma :) 
tarafından
Nerde eşin :) :) :) '))
tarafından
Perde bayiliği var karşi karşi ya Bakiyoruz canım :))) işle ev
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Evi toplayabildim anca:) şimdi oğlumu uyutuyorum yemek yapcam kızımla oynucam çok isim var ama bişey yapasim yok:)
tarafından
Bazen oluyo insana ya bişi yapası gelmşyo :)
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Bu gün tatilim o yüzden anneme geldim :)))))) 
tarafından
Oh ne güzel :) :) :) :)) :) :
0 oy
(320 puan) tarafından

Temizlik yapamıyorum içim ğidiyor suyum yok neysek her yerim toplu ama ne makineye verdim ne toz aldım çamsşır attım sadece makineye o kadar :angel:

tarafından
Olsun yaa olduğu kadar :D
(320 puan) tarafından
Aynen Valla canım
0 oy
(213 puan) tarafından

Hey maşallah kız :))) ben süpürge yaptım bı.  Şimdi öğleni kılcam .kaş bıyık toparlicam :)) sonra yemek yapcam ..bittiii.  Bugünlük bukadr yeter :D

tarafından
Aaa kaş bıyık demiyeydn iyiydi :D
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Valla iş yaptim evi temzledim yeni otrdum oğlum uyudu hallettim o arada
tarafından
Bnm kide uyusa :D
(3,532 puan) tarafından
Insaalh uyur dinlenirsin azcik:))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar Sabah 7:30 da uyandık 3 aylık oğlumla. Kahvaltı hazırladım. Eşim işe gitti. Oğlumla oynadım. Yorulunca uyudu. Mutfağı toparladım, yemek yaptım. Oğlum 12 de uyandı. Eşim 12:30 da geldi öğlen yemeği yedik. Eşim 1 de işe gitti. Oğlumun altına baktım. Emzirdim. Ama uyumadı. Şimdi beraber vakit geçiriyoruz.Hemen hemen hergün aynı şeyleri yapıyoruz. Hamileyken daha karnım büyümeden yanında çalıştığım veteriner hekim çocukla zor olur dedi çalışmama devam etmemi istemedi. 5 aylık hamileyken annemi  de kaybettim. 32.haftada rapor aldım. Rapor bitince işsizlik maaşı alacağım şekilde çıkışım verildi. Şimdi evde oğlumu büyütüyorum. 12 yıl çalışmış biri olarak çok zorlandım. Hele annemin yokluğunun acısı çığ gibi içimde büyüyor ara ara annemi hatırlayıp çok özledim diye gün içinde ağlıyorum. Onun boşluğunu hiç bişey doldurmuyor. 
tarafından
Başın sağolsunrvet dolmaz yeri...
Çalışırken bianda eve kapanmak zor oluyo bnde öyle oldum
(7,935 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizler de sağ olun Evet gerçekten zor oluyor 2 yaşına geldiğinde kreşe verip iş hayatına dönmek istiyorum. Şuan bakması için kimseye güvenemiyorum
0 oy
(81 puan) tarafından

4 aylik asimizi olduk uyuttum onu camasirlar vardi onlari yikadim daha bir ton istim var misaifirm vardi nevresimler yikanacak daha :(

tarafından
Bnm de akşama gelecekmiş
(81 puan) tarafından
Benim yatili misafirdi ya cok sukur gitti :D
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Camasir asacam corba yapacam evi cekecem cocugu simdi uyuttum. Masallah sana kiizz erkencisin :)
tarafından
Ay hep böyleyiz sabahn 7 sinde kalkıyo kız :) :) :) :)
(1,567 puan) tarafından
Benim kizimda kalkiyo ama iki saaat yatakta uyutmaya calisiyorum 9 gibi uyuyor bnde geri uyuyorum sonra 11 12 kalkiyoz isler kaliyo tabi. Nasil dayaniyosunuz kizz :D
0 oy
tarafından
38+5 gunluk olduk son kez dogumdan once camlarimi siliyorum oturma odasini perdelerini yikayip koltuk minderlerini yikiycam butun evi ele aldim temizligimi yeni yapmistim ama annem Ankaradan gelecek bide arkami toplamasin oglum okula gitti kizim simdu geldi aksam yemegine bi ablam davet etti benden bu kadarcıkkkk :)))
tarafından
Maratona devam :D
tarafından
Tabi tabi canim çikana  kadar :)
(1,509 puan) tarafından
Kiz son gunlerin cammi siliyosun maşallah sana nazar degmesin canim bende dogurana kadar yattim
tarafından
Ben doktora gittim sancın az var dedi dedm zahide çabuk cam sildm koltuk çektim halı topladım dip bucak grdm eve gece saat 6 da doğum başladı akşam 6.45 de doğurdum geldim :D
tarafından
Kuzum 2cm acikligim var 2 hftadir. Daha ilerleme yok bende dis agrisindan cok cektim halada cekiyorum valla agri kesiciyle ayakta duruyorum baska turlu imkansiz ayaga kalkmamin bem Tokattayim ablam gelecek istanbuldan annem gelecek ankardan zaten evde iki cocuk var bide temizlik yapmasinlar diye dusunuyorum
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Ben bu gun gec uyandim kaltigimda esim gitmisti simdi uyuttum oglumu kalkip is yapicam ama iki odami topladim birazdan kizlarim gelir okuldan aksam yemegi daha dusunmedim yarinda kismet olursa abim ler ev aldi tasinacaklar onlara gidicem bu gunden isimi bitirimde
tarafından
Kolay gelsin sna :)

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 544 göst.
0 oy
8 cevap 267 göst.
16 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 247 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu
0 oy