0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
Eşim dün akşam babam ile muhabbet ederken şakayla karışık onun karısı dolap taşıyo şu nun karısı 5 de tarlaya gidiyo falan dedi ben yapmıyomuşum ses etmedim sonra bunlar konuşurken faranmaz bunlara falan dedi küstüm gece ayrı yattım sabah devam etti sabah da kendimden başkasına güvenmem ben kimseye muhtaç değilim dedi bende bana bu bana muhtaç der gibi hissettim çünkü ben çalışmıyorum onun eline bakıyoruz az önce de ısrarla babama beni ve kayımbabamları köy e götür gezdir bunları diye gönderdi yoldayız şuan ne yapmaya çalışıyo kendi de gelmedi iyice kırıldım 

5 Cevaplar

0 oy
(2,092 puan) tarafından
Aldatma gibi bişey soz konisi olabilir mi 
(339 puan) tarafından
Yapmaz diyemem ama 6 yıllık evliyiz olmadı böyle bişey sever beni de iyiken iyi ama bişey oldu mu hep üzer ağlatır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alıp karşına konuşsaydın
(339 puan) tarafından
Laf anlatacak halim olsa keşke
0 oy
tarafından
Kusura bakma da bence burda babanın hatası Büyük. Nasıl böyle gevşek gevşek konuşuyor babanla. Valla benim babama böyle diyecek babam s.ktir git köyden kız bulsun anan o zaman der. 
(339 puan) tarafından
Ya o durum bambaşka annemle babam ayrılmak üzere oda bizi de suçluyo siz yapmayın demediniz diye oda bi nevi biraz bizi köyülüyo hepsi aynı bunların diye oda buna güvenerek söylüyo zaten
0 oy
tarafından
Eşim babama bunları dese üstüne bide yaranmaz bunlara dese anlini karışlarım neyini gördün diye .Beni de göndermez daha. Bana bunu diyen başkasına senle ilgili ne anlatır kim bilir diye. Babandan da var canım kusura bakma da baban onun uşağı mi babasıyla seni gezdiriyor 
(339 puan) tarafından
Babamdan yüz buluyo biraz babamda annemden dolayı bizi suçluyo ayrılma noktasındalar
(339 puan) tarafından
Babamdan yüz buluyo biraz babamda annemden dolayı bizi suçluyo ayrılma noktasındalar babam zaten bunlar öyle böyle diyo
0 oy
(104 puan) tarafından
Baban da deseymiş benim kızım o kadar iş yapacak olsa evlenmesine gerek kalmazdı diye. Erkek sahipsiz gördü mü hemen ezmeye çalışıyo. Ayrıca siz gittiniz o ne yapıyo tek başına kimse demiyo mu bayram günü senin ne işin var tek başına diye
(339 puan) tarafından
Sahip çıkılmıyıruz da

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Baharyagmuru00 (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu