0 oy
919 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim olacak pislik ailemi istemiyor bende artık onun ailesini istemiyorum abimler gelirse sıkıntı çıkar diye korktum gelmeyin dedim durumu anlattım iyice üzülüyorum ama yapacak birşey yok 

14 Cevaplar

+3 oy
(17,921 puan) tarafından
Ne zaman kurtulcaksın bu karın ağrısından
tarafından
Hiç bi zaman :D umursamıyorum artık cunku kendısı ıstıyor cekmeyı huyum kurusun bende kendını dusunmeyene asla uzulmem
(17,921 puan) tarafından
Reva kız buna :))))
tarafından
hakkaten öyle böyle evlılık kı olur be
(17,921 puan) tarafından
Bazende iki taraf inatlaşıyo ondan böyle oluyolar
-Reklam-
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Ya çok sabırlısın, ya çok gurursuzsun, ya çok çaresizsin.. çözemedim seni
0 oy
tarafından
Yanlış yapmışsın her ne olursa olsun gelme demekle ayıp etmiş oldun ya neden istemiyor aileni ?
0 oy
(388 puan) tarafından
Ne demek aile istememek. Ben bunların beyin işleyişlerini anlamiyorum ya. 
0 oy
tarafından
Aman sende hergün eşinden şikayet ediyorsun ama hiç bir girişimde bulunmuyorsun.

Tuhafsin
tarafından
Ben evimde duruyorum gitmeyi düşünüyordum vazgeçtim muhattap olmuyorum gerekmedikce konuşmuyorum yemeğini yatağını ayrı koyuyorum kadınlık yapmamı istiyor yapmıyorum biryandan hakaret ediyor biryandan gel sırtıma masaj yap diyor yapmıyorum kendime yapılanları bugüne kadar sineye çektim görmezden geldim ama anneme yaptığı haksızlığı unutamıyorum oyuzden bu şekil devam ediyorum oda böyle gitmez gerekeni yapicam diyor dur bakalım ne yakacakmış göreceğiz
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Keske gelselerdi ne korkuyosunuz bu kadar  ya ne yapabilir sen ondan cekindigini belli ettikce uzerine gelir abimler gelse ne yapabilicek Allah askina
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bu nasıl bir evlilik hergun ayrı bir sorun Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Gelme demeseydin keşke sıkıntı çıkardığında en azından ailen ne durumun ehemmiyetini anlar seni mutsuz ettiğini anlar boşanmanda ve yeni bir hayat kurmanda yardımcı olurlardı belki 
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Gelselerdi ne olacaktı arkanda abilerin olduğunu bilsinler o gitsin dışarı  

Bu işler karşılıklı olmalı sen onun ailesine oda senin ailene saygı duymalisiniz
tarafından
Ben onun ailesine yeterince saygı gösterdim ama o benim aileme göstermiyor bende artık ailesiyle muhattap olmuyorum anneme gelmesin bu eve dedi bir sürüde laf etti bende onun annesine ama uygun bir dille onun gibi çirkefçe değil madem annem gelmiyor sende gelmiyecen dedim şimdi abimler gelse o yüz vermicek sıkıntı çıksın istemiyorum
0 oy
tarafından
Yanı hergun ysadıgın seyler artık sasırmıyorum 
0 oy
tarafından
Ay allah aşkına yeter bune ya sizin hiç mi sorunlarınız bitmez mi
0 oy
tarafından
Eşin sikeni istemiyorsa ailen oraya gelince siktirsin gitsin benim evim benim ailem de 
0 oy
tarafından
Ya senden çok sıkıldım ya adama tekmeyi vuramiyorsun gelmiş burda bide akıl almaya çalışıyorsun yani çok çok tuhafsin 
0 oy
(5,000 puan) tarafından
Ne tuhaf kocalar var ya

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 541 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 775 göst.
31 Aralık 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.