+1 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (448 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Biri leb demeden leblebiyi anlarim. Onun için karşımdaki kişiyle biraz sohbet ettikten sonra nasıl biri olduğunu anladığım için çevremde kimse bırakmadım :)  yaşım çok küçük amaa hayat tecrübelerim fazlasyla var hayata erken atıldıgm için :/

30 Cevaplar

+1 oy
(7,928 puan) tarafından
Benim aşırı heyecan var en ufak şeyde aşırı heyecan yaparım bir gün kapten olecem biliyorum mesela çocuğumu hastaneye götürecem doktor kapısında ellerim titrer kalbim çıkacak gibi olur ya olumsuz bişey derse yada biriyle tartissam aynı şekil ellerim titrer aşırı heyecan yaparım en nefret ettiğim huyum 

Bide aşırı düşünceli bir insanım ince düşünürüm ve hep üzülürüm 
(448 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
canım aşırı heyecan yapmaya ne gerek var sana zarar verir bu, kendine yapma bunu. Bir şekilde kendini sakinleştirmeye calis
Ayrıca ince düşünürsen senin canını daha çok yakarlar
(7,928 puan) tarafından
Canım elimde değil 6 yıl Birlik yaşadim sürekli evde sorunlar kavgalar çıkardı bazen kavga çıkmasın diye susar korkardım galiba o bende travma gibi pskolojimi etkilemiş heyecen kaldı ne yapsam olmuyor kalbim bazen dışardan belli oluyo atışı
Evet aynen öyle ince düşündüğüm için hep aferdersiniz ağzıma sıçıldıı
(448 puan) tarafından
Canım senin içinde korku olmuş valla kolay geçmez bu
(7,928 puan) tarafından
Psikolojik destek alacam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bi kere soğuyunca gıcık oluyorum  geçmiyor  kırkı kayın annemde geçirdik görümcemi kardeşimle aynı severim  soğudum bi hareketinden tabi lohusalık da olunca 
tarafından
Yok canım o kadar değil benim doğumda eşim vardı yanımda sadece 29 cı saatte doğurdum en son görumcemi aldı geldı sağ olsun duş aldırdı beni taburcu olunca da onun odasına yerleştik kırk çıkana kadar.  Çalişiyo kayın anneme hiç yardım etmiyo laf qaytarıyor ordan gıcık kaptım aksı fln ama seviyorum görümcemi
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ayniyiz ☺ keske cok cabuk sinirlenen birisi olmasaydim ☺
(2,104 puan) tarafından
Oyyy ben 4 sene dolcak artk gercekten hic bseye tahammulum kalmadi hemen sinirleniyorum hakliysam asla susmuyorum hakkimi savunmam cok guzel duygu ama keske once sinirlenmeden sakince konusabilsem
(2,104 puan) tarafından
Benm esim benim tam tersim o guzelce konusmaya calsir bagrma der ama benim cinlerm tepeme cikmis olur susarmiyimmm valla Allah sonumuzu hayir etsn o huyumu hic sevmiyorum yani
(448 puan) tarafından
Eşiniin öyle olmaması guzell
Amin canım :))
(2,104 puan) tarafından
Eee ben sinirliyken onun sakin olmasida delirtiyo beni ☺
(448 puan) tarafından
Hahah valla öyle oliyor ya :)
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Herşeyi aşırı önemsemek aşırı kafaya takmak
(448 puan) tarafından
Kahretsin bende öyleyim biri bana birşey dese gözüme uyku girmiyor o gün uykusuz. Kaliyorum
(3,162 puan) tarafından
Saçları bu yolda beyazlatıyoruz kuzum
(448 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Maalesef ki öyle
0 oy
tarafından
Sadece çok ağlamam ve bu kadar güçsüz olmam.
(2,104 puan) tarafından
Kiźimin adi amine benim zeynep canim☺ basta oyle oyle azaliyo sonradan gercekten o duyguyu atiyosun icinden inanki bi sure sonra aglama duygusu kalmiyo cok nadir agliyosun tabi ama oda yogun oluyo baya bi surenin dolmuslugu oluyo ama eskisi gbi her zaman aglayamiyosun
tarafından
Yok mesela eşimden sonra hergece ağlardım hemde hamileydim herdkaika hatta ama şimdi 14 ay oldu görüşlerde vs çok doldugumda ağlıyorum eskisi gibi değilim en azindna
(2,104 puan) tarafından
Cezaevindemi
tarafından
Ewet cnimm
(2,104 puan) tarafından
Yaaaa Rabbim kavustursun insallahhhh
0 oy
(594 puan) tarafından
Bir olay yaşıyorum en ufagindan kimseye söylemicem diyorum pat ağzımdan çıkıyor, çabuk sinirleniyorum kaşlarım hep çatık o yüzden kaşlarımın ortasında yukardan aşağı bi bosluk var :) 
(448 puan) tarafından
Haha kaşlarını biraz serbest birakk :))
Ağzını da sıkı tut kimse kimse için üzülmüyor sana diyin yanında üzülurler arkandan gülerler
(594 puan) tarafından
Evet öyle işte gelse yap :))
(448 puan) tarafından
Bende ilk evlendigim zaman herseyimi komşularına anlatiridim s.alak gibi. Sonradan gözüm acildi aslaa eşimle ilgili birşey demiyorum kmseye
(594 puan) tarafından
Komşular değil de kaynana görümce aynı evdeyiz çok çin gozler aşırı derecede
0 oy
(7,620 puan) tarafından
Keşke telefona bu kadar bağımlı olmasaydım 
(448 puan) tarafından
Ne yazık ki çoğu insan öyle
(7,620 puan) tarafından
Kurtulamıyorum malesef
0 oy
tarafından
Zoruma giden şeyler haksızlık karşısında konuşacağıma dilim lal olur gözlerim dolar boğazıma yumru iner kalırım 

Enn nefret ettigim huyum bu
(448 puan) tarafından
Ama öyle olmaman lazım canım biraz kendini gostermelisin ki sana bir daha birşey soylenmesin
tarafından
Keşke keske yine eskiye göre azıcık iyiyim ama işte dilli olamadım
(448 puan) tarafından
Onun için biraz daha birşeylerin birikmesi lazım :) insan bir yerden sonra patlıyor artik
0 oy
tarafından
Kırılacak diye herkese icimden gelen cümleleri söyleyemiyorum herkes rahatlıkla icindekileri söylüyor yok ben çıkaramıyorum hakettikleri cvpbi veremiyorum 

Bide bugunlerde cok stresliyim hemen sinir basıyor biraz sakinlessem iyi olacak :)
(448 puan) tarafından
Kizzz hossgeldiinn aramizaa millete susmaktan iyidir olduğun gibi kall Canim insanlar çok acımasız hak edene hak ettiğini vermelisin
tarafından
Bende susuyorum diyorum kız zaten hak ettiklerini veremiyorum :)
(448 puan) tarafından
Stresli yım dedin ya ona dedim canm
tarafından
Evet stresliyim zavallı kocama patlıyorum :D en cok o haketmiyor stresimi. Baskalari hakediyor ama :D
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Annemin istediği kız profili hemen herşeyi anlayıp usta olup herkesi yönetmeni ister bayılır ne usta ne usta hazır cvp ci olmamizi ister 
(448 puan) tarafından
Ee hazır cevap ta verilmiyor pat diye.
Benim gibi olmak için ancaa çok şeyler yaşaman lazmm :)) kız 21 yaşındayım neler görmedim ki
(2,359 puan) tarafından
Neler gördün ki wlla bende her türlü insani gördüm isyernden neyin ne demek istediğini anlatim fesatlık konusunda ana diğer şeylerde anlamam pek
0 oy
(357 puan) tarafından

Çok utangaç ve çekingen biriyim yeni birileriyle tanışınca sesim bakışım her şeyim değişiyor konuşurken çok heyecanlanırım utanırım sıkılırım hiç hazır cevap ta deiğilim biri bir laf sokuyo anlamıyorum ya gece yatağa girince anlıyorum yada günler sonra dank ediyo aklıma bana kötü bir şey demeleri gelmiyor yani asla kötü düşünmüyorum neyseki eşim huyumu bildiğinden hiç ezdirmez yerime  karşılık verir bazen o karşılık verince de anlıyorum :D

(448 puan) tarafından
Kızlarla konuşsan da öyle heyecanlanıyor musun ? Bence sosyal biri değilsin ondan dir önceden bende öyle çok heyecanlanirdim komuslarimla konuşurken falan
(357 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu kim olursa farketmiyor aslında çevrem geniş baya da arkadaşım var üniversite de gezmediğim şehir katılmadığım gruplat kalmadı bisiklet klübü  girişimcilik klübü ydü bu tür şeylerinde etkinliklerine katılım gösterdim eskiye oranla azalsada geçmedi geçmiyor :(( babam çok erken yaşta vefat etti annemde çok korumacı davrandı üniversiteye kadar her yere annemle giderdik annem hiç yanından ayırmazdı biri bir şey dese bir şey yapsa annem kendimizi savunmaya izin vermez o yapardı  asla büyüdüğümü de kabullenmedi hala bana öyle küçük çocuk muşum gibi davranır evlendim çocuğum olacak hala benden ayrı diye üzülür ağlar 3 yıl oldu alışamadı hep ondan dolayı olduğunu düşünürüm
0 oy
(985 puan) tarafından
Kindar değilim ama unutamıyorum.  Hele ki söz konusu eşim ise. Keşke öyle biri olmasam.
(448 puan) tarafından
Keskeee olmasann amaa huylu huyundan vazgecmiyo maalesef
0 oy
(60 puan) tarafından
Bnde çok çabuk sinirlenen biriyim ama saniyelikte geçiyor hemen küs kalamiyorum mesela kimseyle kimseden asla kendimi üste görmüyorum çok alçak gönüllüyüm herkez benden üstün olsun ne olcak sanki her zaman gülerim güler yüzlüyüm o yüzden çevremde sevilen biriyim bazende fırça yiyorum çevremden bu kadr iyi olma dyorlar aman boşver dyorum bugün varız yarın yokuz 
0 oy
(439 puan) tarafından
Sabırsız olmam, çabuk parlamam,inadım, küsmelerim bu huylarımı sevmiyorum keşke olmasa diyorum bazen de iyiki de böyleyim diyorum))
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Vurdumduymazlık.
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Hayatı hiç ciddiye almam 
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Aşırı kinci ve aşırı sinirliyim pek arkadaşım yok edinmiyorum nasıl biri olduklarını çözdükten sonra mesafeli oluyorum 
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Cenemi biraz tutabilsem diyorum bazen  :D

0 oy
(3,257 puan) tarafından
Sinirlendiğimde boğuluyorum. Atamıyorum içimden. 
0 oy
tarafından
kimseyle uzun uzun sohbet edemem mesafeyi korurum herzaman

fazlasyla agir basliyim 

lisede kendimi cok ezdirdim herkese
(448 puan) tarafından
Kıyamam lise de ezikliyenler var ama hiçbir zaman onlardan olmadım en iyisini yapıyorsun mesafeli olmak her zaman iyidir

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 532 göst.
0 oy
27 cevap 550 göst.
13 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 969 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hate8496 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 798 göst.
25 Nisan 2023 Aile kategorisinde Bayanistanbul (168 puan) tarafından soruldu