0 oy
553 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Önceden her huyunu severdim göze batmazdı ama şimdi ne yapsa batıyor ya arkamdan konuşmalar dedikodular yapıyor felan .sizn neler

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayatımızda olmamasını seviyorum. Canım kaynanam :D
-Reklam-
+3 oy
(190 puan) tarafından
Maşallah hanımlar kaynanaları gömmüşsünüz e  tabi sizin kaynana. Kriterlerinize uymadı demi ama sizin peşinizden koşsa kızım yavrum dese ondan iyisi olmaz vallahi ben böyle insanları anlamıyorum nede olsa el kadını ne beklersiniz yeri geliyor kendi annemizle bile tartışıyoruz  hiç konuşmayanlar hariç kaynanasınla  konuşup buraya gelincede kötülemeleri günah yani 
(14,032 puan) tarafından
Valla peşlerinden de koşsa melekte olsa kaynana kaynanadır insan oğlu da nankördur gommeye devam ederler bence :D
(140 puan) tarafından
Benimki el degil ama kaynanam  cok yakin akrabam ona ne demeli
(190 puan) tarafından
Haklısın canım nede olsa el kadını öz anne değil tabi anlayana
(190 puan) tarafından
Onlarda el benim için
(140 puan) tarafından
O kadar soylentisine sustugum halde  hep iyilikle yaklastim ama sonu hep husran oldu yalanci cikardi herseferinde salaklimi manyaklimi koymadi
+1 oy
(13,030 puan) tarafından

Sevmedigim huyu yok.

Sevdiğim huyu tel kapatırken bize dua ederek kapatması <3

(1,946 puan) tarafından
Maşallah kaynanaya:)
0 oy
tarafından
Hiçbir şeyini sevmiyorum kendiside dahil 
0 oy
tarafından
Komple kendisini sevmiyorum ben haahhaa
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben yıllarca kızlarından daha özenli davrandım o ne yaptı hiçbir şey yapmadığı halde annemin pandemide çalıştığını bile bile doğum temizliğine gelmedi diye annemin yüzüne kapı kapattı geldiğinde sonra arkasını döndü oturdu. En son annem gitti ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi yukarı çıktı ben de kovdum evden. İlişkimiz bitti. 
tarafından
İyi yapmışsn nankörler kendileri yapmaz yapanada saygılari yok
(13,202 puan) tarafından
Kendi düğümüz dahil herşeyi annem babam ve eşim karşıladı bebeği de düzdü evlendikten sonra kardeşimin düğünü olmasına rağmen kurutma istedim babam aldı ütüm bozuldu gitti aldı. Eve erzak cebimize para koydu ona rağmen temizliğe takılmış güya hatun benim yanımda olmayana eyvallahım olmaz bu saatten sonra.
0 oy
tarafından

Komple sevmiyorum bacım :D

0 oy
(980 puan) tarafından

Normal konuşurken arada laf sokması

Yüksek sesle konuşması. 

Konuşup konuşup siz bilirsiniz demesi

Herşeyi anlayıp bilip cahilmiş gibi davranması

Bu böyle uzar gider hangi birini diyeyim :ermm:

tarafından
Benim kaynana kriterleri :))
(980 puan) tarafından
Ah sanki sadece kendileri anne gibi davranmıyorlar mı deli oluyorum.
0 oy
(1,667 puan) tarafından

Kendini aşiri titiz temiz saniyor orda burda da temizim diye geciniyor mutfagi yagdan gecilmez koltuklarin altinda ne ararsan var her gun makina atar ama üstten üstten bize de gelince gözü sürekli daginik kirli bişi aramakta bulamayinca pencerelerin disina bakar benimkiler böyle pis degil tertemiz der .her gün cam mi silcem yani :ermm:.bu huylarindan nefret ederim en sevdigim huyuda buyum eksik diince marketten falan parasini veririm iki eli kanda da olsa cikar getirr:D

(2,722 puan) tarafından
Bian kaynanami anlatiyon zannettim kendini  temiz sanar ama evi berbattt sabahtan aksama kadar  dizi izler ama bende bi kiyafet filan beğendim  desem hemen sen al ben parasini öderim  der hakkını  yiyemem
(1,667 puan) tarafından
Ayni cinsler desene :D
(2,722 puan) tarafından
Aynilarrr☺️
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Kendisini sevmiyorum canım o yüzden de 1 seneye yaklastı görüşmüyoruz :)
0 oy
tarafından

Kendini sevmiyorum ki huyu kalsın 

0 oy
tarafından
Aynı senın gıbı ve 20 gundur kaynanamlara geldım severdım Allah vae bı baktım arkamdan konusuyor kızıyla dedıkodumu yapıyor telefonda tabı kavga kıyamet koptu cunku severdım cok uzuldum cok şaşırdm hıc beklemezdım bunu yapacagını ve şuan yemek yemesı bıle gozume batıyor artık bıttı bendekı sevgısı kendıne de soyledım sayende kızınlada konusmuyorum sana sevgımde kalmadı sende nasılsw kızın yerıne koymuyorsun sen oglun ıcın ıyı ol bende kocam ıcın ıyı olayım sana zaten bu saatten sonra bır daha asla buraya tek basıma gelmem kocamla gelır kocamla dönerım dedım
0 oy
tarafından
Sevmemek denmezde her bize geldiğinde yerinde durmuyo illa bir yeri temizleyip toplayacak.otur derim oturmaz..oğlum var benim hamileyim ya kapıyı yıkayacak mutfaği temizleyecek....normalde basım agriyo gel desem koşar gelir amaa..ne yerse.kizlarina yedirmek bana yedirir..Allah başımdan eksik etmesin....annemden Cook düşünür beni .
0 oy
(924 puan) tarafından

Oglanci olmasıni sevmiyorum

Hiç bişeyimi eksik etmez sağolsun para sakınmaz yedirmeyi icirmeyi çok sever bu huyunuda severim
0 oy
tarafından
Bütünüyle sevmiyorum 
0 oy
(817 puan) tarafından
Sevmediğim huyu yok canım en çok sevdiğim huyu da ne olursa olsun benim arkamda olup oğlunu azarlayacağını biliyorum 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kalbinin kötü olmasını sevmiyorum 
0 oy
tarafından

Birşeyleri deyip deyip sonra siz bilirsiniz ben karışmam deyişini sevmiyorum:angel:

Beni kızı gibi görmesini seviyorum ayırt etmez, başka da kötü huyu yok öyle aman aman kendi halinde işte

0 oy
(14,032 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kaynanam abartıyı çok sever mesela ona bir gömlek aldım köyde ki kardeşi bile biliyor :D bide sürekli yanında olayım kendi evime hiç gitmeyeyim ister bu huylarini sevmem. Ama beni el üstünde tutar Allah için. Hatta bir keresinde benim için 3 kız verdim ancak gelinimi alabildim dediğini bile duydum 
(442 puan) tarafından
Ne anlama geliyor bu dedigi
(14,032 puan) tarafından
Yani diyor ki 3 kızım dan daha değerlisin 3 kişiye tek kişi diyor
(442 puan) tarafından
Oooo ne kadar güzel. Layık olmaya çalış canım. Bulunmaz nimet kayinvaliden
(14,032 puan) tarafından
İyidir ya sağolsun severim kendisini❤
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Bakem sizde ilerde kaynana olacaksanız  sizin geliniz ve ya damatiniz neler diycek arkanızdan işiniz gucunuz  kaynana dedikodusu yapmak :angry:

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 599 göst.
0 oy
57 cevap 596 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 351 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esraaa_temell (448 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 974 göst.
25 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hate8496 (83 puan) tarafından soruldu