0 oy
915 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (101 puan) tarafından

Merhabalar. Esim sabah kavga çıkarıp çekip gitti yanına eşya da aldı birdeha da ne aradı ne yazdı bu saate kadar da bekledim sonra görüntülü aradım birde ne göreyim annesinin yanına gitmiş yazlığa denize yemek yiyorlar niye aradın diyor zoruma gitti arkadaşlar ben kendi kardeşlerim bile gidelim dedi de bn sezonu ailemle açarım dedim o bizi bırakıp gününü gün etmiş size yapılsa ne yapardınız :O:ermm:

34 Cevaplar

+1 oy
(17,659 puan) tarafından
Niye arıyosun kız bırak arama şuna bak ben olsam yüzüne bakmam konuşmam özür dileyene kadar fazla kalkmış bi tarafı indir bence 
(101 puan) tarafından
Kafama sicm niye aradım ki şimdi ne konuşuyorlar dur beni
(17,659 puan) tarafından
Neyse boşver takma
(101 puan) tarafından
Bunlar benim imtihanım yeminle ömrümü yediler
(17,659 puan) tarafından
Herkesin bi imtihanı var işte bol sabır
(101 puan) tarafından
Bendeki de peygamber sabrı
-Reklam-
+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Boşanırım net
tarafından
+++++++++++
(15,610 puan) tarafından
Ay yok artık :D
(5,712 puan) tarafından
Cok merak ediyorum eşin dört dörtlük mü. Bi yanlışı oldugu zaman hadi eyvallah diyip boşayabilir misin. Burda hava yapmayın Allah aşkına Bi yuvayı yıkmak bu kadar mı basit?
(4,101 puan) tarafından
Bu kadar kolay mı bosanmak
(1,787 puan) tarafından
Benim bebemle bir başına bırakıp giden tatil yapan bir adamı affetmeyecek kendime saygım var şükür. Sizler eşlerinize de böyle yansıtıyorsanız bir caydırıcığılınız olmaz
0 oy
tarafından
Bende evden cıkar gıderım yanı eger kavgayı sırf sen gelme dıye planlı cıkarmıssa senı ıstemıyor demek zaten
(101 puan) tarafından
Maksadı çocuğumu da alıp gitmek babası istiyor ne deseler yapıyor
0 oy
tarafından
Niye ısrarla aradın ki çekip giden o bırak o arasın belliki seni sinir etmek istiyor
(101 puan) tarafından
Israrla aramadım aramadan önce hem engelledim hemde numarasını sildimdi kaldırdım gittiğini düşünmedim uzak yani kimsem yok burda başımıza bsy glse gelemez ztn
(9,247 puan) tarafından
Nerden nereye gitti
(101 puan) tarafından
Kağıthane _ büyükçekmece
0 oy
(261 puan) tarafından
Kardeslerinin yanina git tatil yap hicte söyleme gittigini. 
(621 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum size bı de resim paylaş o düşünsün
(101 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum bu perşembe izin ayarlouoardi
0 oy
(7,358 puan) tarafından
eve almam ben git annenin yanın derim 
(101 puan) tarafından
Zaten ordan geliyor
(7,358 puan) tarafından
tm tekrar git derim nereden geldiyse tekrar oraya gitsin
(101 puan) tarafından
Gelme dedim de senin için mi geliyorum oğlum için dedi gidiyordu nereye gidiyorsun dedim anamın şeyine dedi bende daha dün gitmedi mi dedim köpürdu gtti son günde yalnız geçti Allah'ından bulsun
(7,358 puan) tarafından
kıyamam sana ya Allah icine merhamet versin eşine
(101 puan) tarafından
Amiinn
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Tabi ki bu durumdan hiç  hoşlanmam eğer sizin gibi aradiysam tekrar aramam ama tavır manasinda değil umursamamak anlamında..Kendini o kadar ciddiye almasına musade etmem özellikle bu bayramda sergilediği tutum ve davranıştan sonra  beklediği kavgayı yapmam ama hiç beklemediği bir anda önceliklerimi değiştirir ona bana yaşattığı değersizlik hissinin nasıl birsey olduğunu öğretirdim şuan o kavgaya açık ve göze alıyor yoksa gidemezdi bence sakinligininizi bozmadan önce ezberini bozun gelsin o zamanda ince bir mesafe ama küslük değil hafif bir dargınlık bekleyin sonra sezonu açma planınızı uygularsiniz beklemediği bir anda.
(101 puan) tarafından
Yok btti onsuz giderim onla gtmem bideha
0 oy
tarafından
Niye aradın mı diyor o anda suratına kapatsaydın  mesaj atmayıp aramasaydın koşma peşinde koşarsan değerin dahada yerler altında kalır bırak o merak etsin seni arasın 
(101 puan) tarafından
Zaten aradığımda iki cümle kurup babasına verdi telefonu sonra aldı bende yüzüne kapadım tekrar aradı açmadım
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Kusra bakmada Bi dha dönmesin otursun anasının yannda o zamn 
(101 puan) tarafından
Oğlu varmış onun için gelmiş
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Artık eski eşim olur. 
(101 puan) tarafından
Dimi...
0 oy
(4,922 puan) tarafından
Vala bn olsam umugunu sikardim ne demek bnsiz bı yere gidip eğlenmek 
(101 puan) tarafından
Normalde olsa yapardım artık elini de kalkıyor dilide zehirli yaklaşılmiho
0 oy
tarafından
Ben olsam bir daha Seni ne arar ne sorarım sakın keyfini bozma ama sende bu saatten sonra benım keyfimi bozma sen zaten bahane arayıp tatil yapmanın dersindeymişsin neyse size iyi dedikodular hadi by yazardım
(101 puan) tarafından
Öyle dedim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben boşarım net o hareketi bana yapamaz zaten ben böyle birini almazdim zaten çok sert biriyim 
(101 puan) tarafından
Bende öyleydim ama artık dinlemiyor
0 oy
(632 puan) tarafından
Esim diye baslamam mesela soze gerisi de ona gore gelir
(101 puan) tarafından
Gerizekalı işte
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Gitmesi ayrı sorun niye aradın demesi ayrı sorun gittigi yerde kalsın 
(101 puan) tarafından
Gelme diyorum geliyor tasmasiz köpek
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bende sırra kadem basarım bulabilirse bulsun 
(101 puan) tarafından
Ay sen çok yaşa dmcnksxj
(4,426 puan) tarafından
Amin inşallah ")
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yapamaz öyle biseyi
(101 puan) tarafından
Benim oğlum da Metehan  . Yaptı bacım yapmaz deme
(9,626 puan) tarafından
Ay adaşlar ❤❤ gidicen onu oranın kumuna gömüp gelcen,benimki hem yapmaz hemde yapamaz huyumu biliyo en nefret ettiğim şey benden ayrı ve habersiz plan yapması,bana söyledikten sonra istediği yere gidebilir eger bana yeterince evde ve disarda zaman ayırıyosa ama ben hep evdeysem o istediği zaman istediği şeyi yapamaz ben gidemiyosam oda gidemez giderse gittiği yerde kalır gelemez eve
(101 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
 Aslında hata ailesinde tatil yapicagimizi bilerek arife günü yazlığa gttiler ki bizde peşlerinden el öpmeye gidelim gtmedim mı tatil boyu evdesin kocan kılıklı ******** ağzına geleni desin demin Gine kavga ettik anlaşmalı bosanalim bıktım artık senden nankör dedi yazlık varsa gitmek zorundamiyim bn oğlumla doğayı keşfetmek istiyorum belki illa onlarla neden gtmek zorundayim anlamıyorum banada saygı duymaları sormaları gerekmiyormj
0 oy
tarafından
Al bebeğini sende çık gez dolaş eğlen bir sürü resim at wp durumu yap ve sadece esin görsün öyle ayarla ve sakın eşini arayıp mesaj atma 
(101 puan) tarafından
Yaptım ama gittiğinden haberim yoktu bilseydim bende yakınlardaki denize gider günümü öyle gediriirdim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Nereye giderse gitsin ne ararım ne sorarım tavrını belli ederim 
(101 puan) tarafından
Anlayana
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Eve döndüğünde beni bulamaz net
(101 puan) tarafından
Benim de net ama insan dayanamıyor gerçekten haklı iken haksız olduk ya bu dünyanın diğer tarafıda var
(11,166 puan) tarafından
Erkekler suç bastirmasjni iyi beceriyor
(101 puan) tarafından
Evet dün annem ve kardeslerimle adaya gittik eşim ne aradı ne sordu akşam oldj babası arıyor evli barkli kadınsın eşin olmadan çocukla nereye gidiyorsun diyor üstüne bide görüntülü arıyor nasıl bırak bozdular varya engelleyesim geldi resmen
(11,166 puan) tarafından
Cok biliyorlar madem kızın da oğlu götürsün ilgilensin çocuğuyla karısıyla
(101 puan) tarafından
Yok benim istediğim olmuycakmis olmadı da Haziran'da doğum günümde söz verdi denize gidicektik hazırdı herşey bacağını kırdı kurban da gideriz dedik arife günü ailesi yazlığa denize gtti peşinden bizi çağırdı gtmedim üçümüz olalım diye oğlumla evde bırakıp gtti ve bayram boyu onsuz geçti ne digim onumuzde de çocuğun doğum günü var ne yapicam bilmiyorum herşeye ailesi karışıyor bak buraya not ediyorum onu bile bana çok görüp karışıcaklar

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 541 göst.
4 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Bsrdrk (1,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 217 göst.
14 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Cemrenin mamasi (8,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,292 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Caresiz1 (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 461 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...