0 oy
217 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (8,277 puan) tarafından
Kızlar merhaba.Ikı ablam bir abim var ben en küçüğüm 33 yasımdayım kucuk desemde.Ablalarım kusadasındaki abime annem ve babamı alıp tatile gittiler ben şu an kayınvalıdemlerdeyım dönüşte aileme ugrayıp bı kac gun kalacaktım ama anne babamda gittiği için bu planım yattı :(.Kardeşlerime cok bozuluyorum hiç bi zaman planlarına beni dahil etmiyorlar ya da arayıp msj atıp biz gidiyoruz gelmek istermisin vs demiyolar.İstenmediğimi hissetmek beni çok üzüyor.Hrp iki ablam beni dahil etmeden gezip tozuyolar gelirmisin diyen olmuyor.Eşimde dedi istersen burdan sonra oraya gecebılırız felan diye bende cagrılmadıgım yere ne gidecem dedim.Hem mesafede baya uzak olacak Erzurumdan kusadası bir ucu Türkiye'nin.Ya ben boşa mı takıyorum yoksa onlarla olmak istediğim için mi takıyorum anlayamadım.Kimseye derdimi acamıyorum bari buraya yazayım dedim.

6 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben bunu yaşasam tavrımi net koyarım kardeşlerime de anama da babama da. 
(8,277 puan) tarafından
Anne babama bısey demem de o iki bacım Allah ondurmasın onları ne deyim
(6,047 puan) tarafından
Annemlerin de onlardan farkı kalmamış. Onlar seni dusunebilirdi.
(8,277 puan) tarafından
Ya aman canım ne deyim kıme napıyım belkıde hıc bırı ıstemıyo kımbılır
-Reklam-
0 oy
(4,391 puan) tarafından
ben olsam sizin yerinizde direk onlara soylerim.  ne yani uvey evlat misiniz hatta onuda derim. ki benim ailem öyle yaps da sorun etmem acikcasi
(8,277 puan) tarafından
Arlanmazlar bacım soylesem de pıskı. Pıskın gelip anlatırlar ne b.k yediklerini
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Küserdim  öyle  birsey  yaparlarsa 
(8,277 puan) tarafından
Küstüm zaten annemde seslı msj atmıs bana abıne dogru yola cıktık cınardayız yemek yediler gidiyoruz Allaha rmanet ol felan demiş belkı erken donerız demıs bende zahmet etme gelsenızde gelmeyecem evime gidecem dedim keyfınıze bakın dedim.ınstada felan storyleri sona aldım gormemek için
0 oy
(12,800 puan) tarafından
Açık açık söylerdim hayırdır üvey evlat miyim evlatlık mıyım niye beni adam yerine koymuyorsunuz diye sonra da ne ararım ne sorarım el gibi davranırım
(8,277 puan) tarafından
Zaten annem benı dogurmak istememiş zamanında tam aldıracakken kacmıs cataldan annem bana soylerken bizi de ıstemedıler kızlar ama abin ısrar etti anamı babamı da getirin diye anne babama bısry demem ama ablalarım o ıkı seytan benı hep dıslıyolar :(
(12,800 puan) tarafından
Ablaların da abinde hatalı ev sahibi o onun arayıp davet etmesi lazımdı anneninde kardeşini de çağır demesi lazım olur mu öyle şey benim annemde beni doğurmak istememiş kürtaj olmaktan kaçmış o da kıyamadığından değil yani doktor erkekmiş utanmış ama şu an diğerlerinden hiç farkım yok hatta belki beni daha çok seviyor
0 oy
tarafından
Direk yüzlerine söyle beni niye çağırmadınız kırıldım de 
(8,277 puan) tarafından
Bana diyecekleri sen Erzurumdaydın ondan demedik derler.Desemde arlanmazlar utanmazlar
0 oy
tarafından
Kız ne içine atiyon arada söyle 
tarafından
Ayy ne sinir bozucu yaa yinede söyle kuzum bilsinler çekinme hiç al.esini sende gez toz onlara hava at
(8,277 puan) tarafından
Noldu bılıyomusun yıllardır erzuruma gelırım ve tortum selalesıne hep gitmek isterim esim denen goturmez ana babasından cekınır para yok ceker felan gecen yıl bunlar gittiler bana foto atıp bak sen gelemedın biz geldik dediler.gecen buyuk olan ablamla konusuyorum diyokı esin gotursun seni guzel yerler gor felan diye oyle sınır oldumkı yıllsrdır istediğim yer gözümde pul oldu .Cok darlandım ya bı koseye cekılmek ıstıyorum olmuyo yemek aş temızlık burda da var ve mecbur yapmak zorundayım.esım kendı halınde hıc umru degılim darlandım
tarafından
Ablanlarda senin düşmanın gibi davranıyorlar resmen ayy sinir oldum yaa nerden tutsan bo.klu deynek  Allah sabır versin kuzum ne diyim
(8,277 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sıkıntımı paylasmanızda yeter.Napalım benım ımtıhanımda bu rabbım beterinden esırgesın
tarafından
Amin bacım amin

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 916 göst.
0 oy
14 cevap 610 göst.
11 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 462 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Tugbaank (350 puan) tarafından soruldu
0 oy