0 oy
46 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uygulamayı açtım baktım 31+0 yazıyor ay ilk gebeliğim gibi Bi heyecanlandım. Kızz surda kalmış 7 haftamız Bi telaşa düştüm. yarın daha 1 yaşında olan ama küçük Emrah gibi birden büyüyüp abi olan oğlumla gideyimde elbiseler alayım kardeşine :)) Rabbım benim gibi bekleyen herkese sagsalim kavuşmayı nasip etsin inşallah:)) 

2 Cevaplar

0 oy
(6,681 puan) tarafından
Rabbim sag salim kucağiniza almayi nasip etsin insallah ❤️
tarafından
Amin canım benim çok sağol cümlesiyle beraber inşallah  :*
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim sağ salim dogurmanı , bir avazda kurtulmanı nasip etsin canım. Benimde ikinci dogdu daha dün gibi geliyor 7aylık oldu bile dünyam iki oglumla daha güzelleşti
tarafından
Amin canım çok sağol 7 ay geçtiler nasıl geçti :) Allah ikisinide sana bağışlasın çok güzel Bi duygu :*
tarafından
İlk ay cok zordu canım çünkü oglum 34haftalık dogdu küves süreci çıktıktan sonra ama büyük oglum hiç zorlamadı oglum pek kıskanmadı cok sahıplendi ama tabi oglum 3bucuk yasındaydı senin kücükmüş rabbim kolaylık veriyor korkma hiç
tarafından
Evet canım benimki hem küçük hem gurbetteyim kardeşi doğduğunda 14 aylık olacak ama Bi şekilde bakacaz annem gelir ben giderim korktuğum şey  gazlı yada ağlak Bi bebek olursa nasıl olcak diye yoksa bakcaz mecbur :))
tarafından
Rabbim kolaylık veriyor canım, sağlıklı olsunlar yeter:))
tarafından
Aminn canım benim çok sağol aynen öyle sağlıklı olsunlar yeter :))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 107 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
5 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fdmdn (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 442 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 407 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Emine S (16,127 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...