0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (210 puan) tarafından
Merhaba iyi akşamlar arkadaşlar ben eşim 4 aylık bebem **** olmuşuz kendimizi geçtim kızım ayakları vücudu çok kötü gece ağlayıp duruyor aranızda geçiren var mı ne yaptınız biran önce bu iletten kurtulmak için lütfen ya doktora gittik losyon verdi 3 gün kullanın 4 gün banyo yapın dedi aynısini uyguladım da fayda etmedim günlük evi sirkeli suyla silerim adan zeye bebeğim tüm üstlerini çarşaflarini yıkayıp ütülüyorm kendi carsaflarimizi da günlük değiştiriyorum ama hiç banamisn demiyor ya

16 Cevaplar

0 oy
(122 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bizde atlattık ama 8 9 ay sürdü geçmek bilmedi kullanmadığımız losyon krem kalmadı kendiniz için u y u z olan yere taze nane yaprağı sürebilirsiniz ya da kekiği sirke ile kaynatıp sabah akşam pansuman şeklinde sürebilirsiniz ama bebek için kullanmayın bebekte alerji yapabilir demişti doktorumuz 
(210 puan) tarafından
Gerçekten lanet birşey yaa iki aya yakın olmuşuz kullanmadığımız şey kalmadı birde sizin dedinizi yapayım
-Reklam-
0 oy
(1,347 puan) tarafından
4 gün banyomu yapın dedi doktor 
(210 puan) tarafından
Evet 4 gün banyo yapın dedi
(1,347 puan) tarafından
4 banyo yapılmıyacak canım o ilacı kullanırken yanlış anlamışsınız yada doktor yanlış anlatmış
(210 puan) tarafından
Doktor da öyle dedi eczanecide nasıl kullanmamız gerekiyordu ki
(1,347 puan) tarafından
Kremin resmi var mı atarmısın valla canım biz 4 gün yıkanmadık ve ev katran kokuyordu hahaha kusacak gibi oluyorduk
(210 puan) tarafından
Resim atamadım da ismi xabion yeşil renkli kutuda
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Öncelikle bu süreçte 5 gün eşiniz işe gitmiyecek siz evden çıkmaıyacaksınız 4 gün ben o ilacı her akşam yatmadan 3 çocugum ve kendime sabırla sürdüm 4 gün aynı kıyafet aynı çarşaf yatak döşek kullandık ama hep aynı odada oturup yattık gündüzleri hergün Bi odayı baştan aşşa sirkeli suyla çamaşır suyuyla sildim kapıları kapı kolları 4 gün boyunca evi tertemiz yaptım 4. Gün akşam çocukları banyo yaptırdım ve çıkardığım kıyafetleri çarşafları havluları hemen çöpe attım günden sonra birdaha kaşıntı olmadı ama dediğim gibi sabır azim temizlik çok önemli 
(210 puan) tarafından
Gerçekten dediniz herşeyi yapıyorum artk yıprandım psikolojikmen cikardiklarimizi beklemeden yüksek derecede yıkılıp ütülüyorm artk evin dip köşe sile sile yiprndm çok illet birşey yaa iki aya yakın artk yenide değil
(1,347 puan) tarafından
Kardeşim 6 ay çekti ve en sonunda vucudlarında iz kaldı
(210 puan) tarafından
Aynn bizimde vücudumuz berbat bir hal almış iğne vuracak bı yer bulunmaz inşallah biran önce atlatırız ya çok kötü bir illet
0 oy
tarafından
Eczanenin hazırladığı özel krem var biz onunla atlattık. 

Her gün Kükürtlü sabun ile hem çocuğu hem kendimizi yıkadık. 

Her gün düzenli kıyafet çarşaf değiştirdik 60 derecede yıkayıp hepsini ütüledim Her yeri sirke ile sildim süpürdüm Allah düşmanıma vermesin 
(210 puan) tarafından
Amin yarın yine hastaneye gitcegiz bu sefer karışım verecekmiş kendim için çok önemli değil de küçük kızım çok kötü onu gördükçe çok üzülüyorum sıcak ortamda daha kötü oluyor işin kötüsü bizde Bodrum da yaşıyoruz burası sıcak değil de yanıyor resmen klimayla yatıp kalkiyorz
0 oy
(257 puan) tarafından
İlaç losyon vs bizde işe yaramadı iki hafta boyunca hergün kükürtlü sabunla duş aldık kıyafetleri hergün değiştirdik ve 60 derecede yıkadık ayrıyeten çarşaf ve nevresimleri de hergün değiştirdim ama en önemlisi duştan sonra vücudumuza makyaj pamuğu ile sirke sürdük biz bu şekilde iki haftada kurtulduk çok zor bir şey inşallah tez zamanda sizde kurtulursunuz ben hayattan soğumuştum resmen
(210 puan) tarafından
Yemin ederim sabah uyanır uyanmaz direk makinalar çarşaflar ve gece giydiklerimizi atıp duruyorm iki aya yakın bir gün makinam boş durmadı kızım çok küçük ve ayakları göbeği çok kötü en çok ona üzülüyorum ya ellim kolum bağlı resmen yeni 4 aylık oldu ne yapa bilirim bilemiyorum
(257 puan) tarafından
Kıyamam ya o daha zor atlatır bende hamileyken olmuştum bir de çalışıyordum aşırı zorlandım Allah yardımcınız olsun çok iyi anlıyorum ://
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Ayy bugün kolum ayaklarım çok kasınıyor bizdede olmasın korktum sımdı. Sizede gecmıs olsn cnm
(210 puan) tarafından
Tşk ederim ilk göğüs kafesinden başladı benegiminde ayaklarında sivilce şeklinde başladı çok kötü bir illet inşaallah degilsinz
(4,174 puan) tarafından
Ayy Allah korusun evı yeni pakladim 1 haftadır temizlikle ugrasıyorum, tekrr başa sarmayız ınsaallah değilizdir. Gerçi halı dahil heryerı sildim süpürdüm yıkadım, camasır suyu sirke kullandım ama
0 oy
(7,720 puan) tarafından
Benim postlarımda vardı. Kuru nane ile bir şey yapılıyordu. Onu yapabilirsin
(210 puan) tarafından
Baktım cnm tşk ederim acaba küçük bebeğime kullana bilir miyim ya bir bilginiz var mı
(7,720 puan) tarafından
O konuda bilgim yok canım
0 oy
(270 puan) tarafından
Ne hastaligi bu merak etdim
(997 puan) tarafından
U yuz hastalığı canım
0 oy
(997 puan) tarafından
Ben hamileyken başıma geldi ne yaptıysam geçmedi artık uykular haram olmuştu bana ve biri kükürtlü vazelini önerdi 4 günde geçti . Eczaneye gidin o karışımı yaptırın 3 gün boyunca hiç yıkanmadan her gün sürün parmak uçlarınıza kadar. Ben 4. Gün banyo yapmadan önce evi boya yaptırdım. Halıları yıkamaya verdim. Koltukları yikattirdim . Eve 3 tane temizlikçi çağırdım dip köşe avizelere varana kadar her yeri çamaşır suyu ile temizlettim . Tüm eşyalarımızı çarşafları yastık kılıflarini hepsini 60 derecede yıkadım en son duşa girdim çıktım 2 gün daha kasindim ve tamamen geçti 
0 oy
(4,987 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Nerden bulaştı size nerden geliyor 
(210 puan) tarafından
Tşk ederim bilmiyorum cnm şehir dışına çıktık orada birilerinden bulaştı çok lânet birşey yaa
0 oy
(12,652 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kızım oldu kaynım kaynanamda vardı gitmeme rağmen kızıma geçtı

İlac iki kere kullandı arayla. Ben eşim de yazdırdık kullandık bizde yok kızın hala geçmiş mi değil mi bilemiyorum Dr yok diyor bazen ensesinde belinde kaşıyor kızarıyor en son özelde bi losyon yazdı onu kullanıyorum

Kaynım da daha düzelemedı uç ayı geçti

Çok geçmiş olsun tekrar kullanın evdeki her kes temizlüğe dikkat edin geçer inşallah 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
cnm bizim aile de geçirdi ne fena bise ceken bilir ilaclar losyonlar bos fayda etmiyor en son eczanede ozellikle onun icin bi karışım vardi o cok iyi gelmişti Allah yardimcn olsn
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben hamileyken eşimle birlikte **** olmuştuk hiç bir karışım fayda etmedi en son wilkinson pomad aldık ilk gün banyo yapin iyice keselenin kremi sürün 3 gün boyunca banyo yapmadan kremi tazeleyin 4. Gün banyo yapin kasingilar bir süre daha devam edebilir vücut kuruduğu için ama 1 hafta içinde geçiyor bebek için de doktora sorun wilkinson kullanabilir miyiz diye 
0 oy
(163 puan) tarafından
Valla bizede u.yuz dedi doktor ama ben öyle olduğumuzu düşünüyorum hiç muayene bile etmedi düzgünce eşim de 3 aydır kaşıntı var ama sinek ısırığı gibi her yerine kaç haftadır bende başladı ama esimdeki gibi değil bebeğimde şükür bişe yok bize eczane bir karışım yaptı doktor onu yazdı 3 gün boyunca çene altından başlayıp her yere sürün dedi ve bir hap verdi 4 tane hepsini aynı anda kullan dedi ama eşim böbrek hastası o yüzden almadık bebeğimde şükür daha birşey farketmedim ama okuduğumda göre temizlik ile geciuormus bu illet 90 dereceden aşağı çamaşır yıkama laizmmis 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Evzanede kükürtlü karışım yapiliyor onu deneyin cocuklara bebeklere hamilelere normal yetiskiklere ayrı dozlarda yapılıyor onu iki tür kullandik ge tincok şükür yoks 5 ay ne denedikysek geçmiyordu 3 gün üst üste şurup 1 hafta yıkanmamak gerekiyor biz ikinci haftada bintur sürdük ve geçti şükürler olsun sizede Allah yardım etsin tabi kullandiktan sonra kıyafetleri vakumlarim poşetlere koydum dolaba koydum bı hafta kaldı en az ve herşey yıkandı sirkeyle silindi geçti iyle
0 oy
(360 puan) tarafından
Sulandırılmış lugol iyot iyi geliyor diye duymuştum 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
24 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 46 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
21 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,647 cevap

34,868 kullanıcı

...