0 oy
374 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşinize karı koca ilişkisi konusunda yaklaşsaniz sizi geri çevirse kırılır msnz? Uzun zamandır birliktelik. Bunun bir nedeni de yok yorgunum deyip sırtını dönup yatıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
Allah Allah ilk defa erkeğin geri durduğunu duydum 

Demekki ya gerçekten yorgun yada isteksiz 
-Reklam-
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Benimkide öyle kirilmiyorum kendi bilir 

Bu konu hakkında konuştum kafanı karıştıran biri mi var beni mi sevmiyosun ilişki sırasında zevk mi almiyosun vs diye hatta doktora gitmeyi bile teklif ettim zamana bırak seni sevmesem zaten evli kalmam dedi evliliğimiz de her şey yolunda ilişki konusu hariç 
0 oy
(8,333 puan) tarafından
Benim eşiminde cevırdıgı cok zaman oluyor birinde hazırlıksız yakaladım sertlesme sorunu yaşadı belkıde ozguven eksıklıgı var yada hormon eksikliği önceden kırılıyodum sorguluyodum şimdi yapmıyo mu eyvallah diyorum Allah sorsun hesabını ne deyim.
0 oy
tarafından
Canım sen eşini bu zamana kadar hiç geri cevirmedin mi buda aynı durum her zaman aynı istek olamauabilir ereksiyon problemi yaşayabiliyorlar benim eşimde çok yorgunken yaklaşmam mesala ama biz açık açık konuşuyoruz bunun utanılacak bişey olmadığını eşine anlatman lazım problemin senle mi ilgili onlami ilgili bir öğren sende problem olacağını asla düşünmüyorum bu şekilde sorman onu biraz olsun konuşmaya itebilir ama sürekli olarak bu şekildeyse tedaviye ihtiyacı olabilir 
0 oy
tarafından
Gerçektende yorgundur belki
0 oy
tarafından
Bi sorun var belli
0 oy
(13,081 puan) tarafından
Çok kırılırım     
0 oy
(12,859 puan) tarafından
Her an insan hazır olucak diye bı durum yok ki bende çoğu zaman geri çeviriyorum 
0 oy
tarafından
Benim eşim çoğu zaman kendi yaklaşır ama yorgun olduğu zamanlarda ben istesem geri çevirir genelde morali bozuk olunca iş stresi fln yaklaşmaz bende anlayışla karşılarm 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Sürekli oluyorsa bir sorun olduğunu düşünürüm ama nadiren oluyorsa normal karşılarım. Bazen ben de yapmak istemiyorum, o da o an istemeyebilir 
0 oy
tarafından
Canım biz hiç mi geri çevirmiyoruz. Herkes her zaman modunda olmak zorunda değil ki. Nadiren oluyorsa hiç kafana takma bence

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 1,478 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 183 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Neslidysn (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 719 göst.
6 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.