0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (130 puan) tarafından
Yaa canım acayıp derecede tatlı bsey ıstyor ilk defa bole oldum siz nasıl bastırıyırsunuz esim soyle alım dıyor aama aklıma gelmıyor bsey ıstyorum ama neee öneri lütfen:)))  37+3 üm bu hafta basladı bu da hıc olmazdı

20 Cevaplar

0 oy
(1,542 puan) tarafından
Baklava kafayı künefe bunlar çok iyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Trilece çok severim aklıma direk o geldi
0 oy
(191 puan) tarafından
Yaa bende 33 haftalığım acayip küp şeker yiyorum kıtır kıtır hiç tatlı istemiyordu canım bu güne kadar
(130 puan) tarafından
Ay bende bu haftanın basında basladı bu her gun gelıyor krız cıkolata filan yıyorum ama asla kesmiyor ya ne keser diye dusunmekyen aglayasım gelıyo
(191 puan) tarafından
Pekmezle şerbet falan yapıp iç canım istersen hem sağlıklı hemde keser belki isteğini
0 oy
(565 puan) tarafından
Yas pasta, eklerrr, midye baklavaaa miss misss :D 
(130 puan) tarafından
Ayyy yaş pasta yedım dun hıc kesmedi aglayasım gelıyor ya bu kriz benı kudurtuyor:)))
(565 puan) tarafından
O zaman kremali tatlilar degilde serbetli tatlilardan devam et sen :D
0 oy
(119,224 puan) tarafından
kaymakli fistikli baklava aldir acayip iyo
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Valla bana saralle dayanmıyo :) hamile değilim ama cnm çekiyo tatlı sevmem nrmlde ama saralle bi başka. Çikolta olrk da ülker çikolatalı extra bitter
0 oy
(1,309 puan) tarafından

Soğuk baklava, tartolet, tiramisu, tiriliçe, sütlü nuriye, hayrabolu, lotus kreması, fındık ezmesi, izmir bombası, revani :D

(130 puan) tarafından
Ayyyy eveeettt. Sütlü nuriyeee  agzımın suyu aktı hemen dıyeyım:))
(1,309 puan) tarafından
Hadi afiyet olsun :)
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Kesinlike baklava tel kadayıf falan isterim ben ama alacak durum yoksa kalkip kek çırparım 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evde hep ivir zıvır oluyo canim tatli ya gerek kalmiyo bi cikolata yiyom tamamdir:D
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ahahahaha aklına gelmiyomuuu kız şekerli su yap bari kolayca ne istediğini bilmiyomu bebiş
(130 puan) tarafından
Yok bilmiyor 3 gundur boleydım :)) pasta aldırdım iyi geldı doyurdu, beni :)) son 1 hafta kaldı, daha da istemem sanırım ilk kez bole Bi kriz geldi, :)
0 oy
(1,428 puan) tarafından
3 4 tane ekler alsın yanına 2 dilim baklava 2 dilim soğuk baklava bu şekil rahat keser 
0 oy
tarafından
Çikolata varsa ya da ekmeğe sürülen çikolata o bastırir hemen
0 oy
(795 puan) tarafından
Valla ben hiç yoksa bisey çikolatalı şeker yada kahvaltılık çikolata yerim 
(130 puan) tarafından
Onu yedım kesmedi en son pasta aldırdım kesti cok, sukur daha uzun sure istemem tatlı 1haftam kaldı :). Ben İlk kez bole krıze gırdım yaa:))
0 oy
(683 puan) tarafından
Az tereyağında 1 kaşık unu kavur içine 1 çay bardağı pekmez dök 1 çay bardağı da su pişir muhallebi gbi ceviz dök üstüne. Miss gbi ye 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

İki gün önce ben oleydim yapmaya da üşendim sjsjs kocama yaş pasta aldırdım krizim gelmisti:D

(130 puan) tarafından
Ben de aldırdım ve cok iyi geldi uzun sure tatlı ıstemem gbı :))
(44,603 puan) tarafından
Benim adetim yaklasiyo her ay boleyim fgjjs
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Tatli yiyerek :)
0 oy
tarafından
Ayy tabiki çikolata ☺❤❤
0 oy
tarafından
Annemden anne kurabiyesi tarifi aldim. Portakallı onu yapıyorum. 1 hafta gidiyor. Onu yiyorum birkaç aydir. 
0 oy
tarafından

Damla çikolata alıyorum minik minik olan varya canım isteyince ağzıma atıyorum :D

(130 puan) tarafından
Ben de Nutella fılan yedım, kesmedı, kac gundur var bu istek ddm burda sorayım :) yedım, bsey kesti uzun sure tatlı ıstemem gıbi :))
0 oy
(48,610 puan) tarafından
Leblebi sekeri yiyorum suan☺️
(130 puan) tarafından
Afıyet olsuunn:)

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 700 göst.
23 Haziran 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyitalimm (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
0 oy
45 cevap 1,473 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 373 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,201 cevap

34,809 kullanıcı

...