0 oy
2,391 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,615 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Hanımlaar bu çamaşırlar neden yumoş yumoş misss gibi kokmuyo yaa milletin çamaşırı iki metre öteden mis gibi kokar bunlar neden kokmuyo delşrcem en sonunda :getlost::getlost: 

Bir öneriniz varsa alırım valla kafayı yicem yakındır.

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
verneli kullandım bi de bol bol almıştım bitsin diye içicektim nerdeyseee sulu sulu hiç kokutmuyordu. şimdi yumoş extra aldım konsantre yarım kapak koyuyorum. kışlıkları hazırlamıştım yıkadım buram buram kokuyo dolabın içinde tavsiye ederim
(1,615 puan) tarafından
Kesinlikle o extralardan alcam bidonlar hiç bi işe yaramıyo bende şimdi aynı şeyi düşünüyodum koca bi bidon napsam bitmiyo içeyim bari ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından

bimden bulut yumuşatıcı mor olanını aliyorum kullaniyorum misler gibii:angel:

(1,615 puan) tarafından
Ben memnun kalamadım buluttan ama tekrar tekrar denicem hepsini
0 oy
(510 puan) tarafından
Aynen sorun bende de var cnm eltimin nereden kokuyor benim okadar koyuyorum yok annam kauganaya söyledim böyle yap gene aynı sonra vazgeçtim bence yeni model çamaşır makinesi oyle herhal 
(1,615 puan) tarafından
Galiba canım napsam kokmuyo
0 oy
tarafından
Bingo kuzumun kokusu kullaniyorm kalıcı zaten
(1,615 puan) tarafından
Bende kullandım onu ama küçük diye bidon alayım dedim
tarafından
Küçük değil ki bnm ki 30 yıkama harika kokuyo ve bir hafta üzerimizde kokusu siniho
(1,615 puan) tarafından
60 yıkama olanları var bide canım
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Yumuşaticilar sağlıklı değil ki canım, terledigimiz zaman deri yoluyla kimyasallar vücudumuza giriyor.Ben çok az toz deterjan, çamaşır deterjanı koyuyorum sadece makineye 
0 oy
tarafından
Yumoş un mavi konsantre olanı muhteşem kokuyor geçen sene yıkayıp bazanın altına koyuduğum kıyafetler hala mis gibi kokuyor aşırı yoğun kokusu 
(1,615 puan) tarafından
Cidden mş yaa
tarafından
Çok ciddiyim kışlıkları çıkardım işte bazanın altından sanki yeni yıkanmış gibi misss kokuyorlar
0 oy
tarafından
Sjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsjsnsnsjsjsjs

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Heyecanliianneee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 897 göst.
0 oy
3 cevap 86 göst.
2 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 182 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...