0 oy
2,379 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,615 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi

Hanımlaar bu çamaşırlar neden yumoş yumoş misss gibi kokmuyo yaa milletin çamaşırı iki metre öteden mis gibi kokar bunlar neden kokmuyo delşrcem en sonunda :getlost::getlost: 

Bir öneriniz varsa alırım valla kafayı yicem yakındır.

27 Cevaplar

0 oy
(1,615 puan) tarafından

En İyi Cevap

Hanımlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim hepinizin tavsiyelerini kullanıcam saağolun ❤☺ 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım beniöde çamaşırların hiç yumoş yumoş kokuyordu çamaşır makina mı temizledim yinede olmadı sonra binden bulut aldım ve çamaşırları mın kokusu evi sarıyor :D bim diyip geçme ordan al 

tarafından
mina toprak.ben de çareyi bulut 'da buldum bim mim ama çoğu pahali.yumusaticidan iyi kokuyor :))))
(193 puan) tarafından
Ewet makinayı temizlik makina boşken iki tane atın doksanda çalıştırın bakın nasıl kır cikiyor
(127 puan) tarafından
Ben tek tablet attim 60 derecedeymis dikkat etmedim. Ama yarin 2 tane atayim :))))
(193 puan) tarafından
Doksana ayarla canım
(127 puan) tarafından
Tamma tatlis :)
0 oy
tarafından
Bazı markalar daha doğrusu uygun fiyata olanar kokmuyor 
(1,615 puan) tarafından
Vernel max kullanıyorum ama çok su gibi ondan mı ki
tarafından
Evet cnm su gibi yogun olmuyor kokusu hemen gidiyor o yüzden
(1,615 puan) tarafından
Aynen canım yaa
0 oy
tarafından
Mesela ilk deterjan koyuysn ya. O zaman koyma yumusaticiyi. Yikamanin yarisinda koy ki durulamada sadece yumuşatıcıyi alsin
(1,615 puan) tarafından
Bazen detarjanı alırken de katıyorum 1 kapak kadar ama yine de kokmuyor konsantre falan mı alsam onlar daha yoğun kıvamda oluyo ya işe yarar mı ki
tarafından
Markayı degistir o zaman. Bingoyu sevyrm ben. Bulut da guzel
(1,615 puan) tarafından
Bingonun kuzumun kokusu yoğundu çok güzeldi başka koku olanını alayım dedim gittim vernel aldım işte ☺
tarafından
Vernel kokmuyo zaten hic kiz
(1,615 puan) tarafından
Aynen yaa bir gram kokmuyo hemde anca şişeyi aç kokla ☺☺☺
0 oy
(12,500 puan) tarafından

Yumoş alırsan kokar canım :) Ben yumoşun koyu mavilisini  kullanıyorum 2 hafta somra dahi çamaşırlar kokuyor giyerken :)

(1,615 puan) tarafından
Yumoşun konsantre olanımı peki canım 5 lt olanları çok su gibi oluyo ya çoğunun
(12,500 puan) tarafından
Evde değilim netten bulayım atayım
(1,615 puan) tarafından
Tamam canım bekliyorum
0 oy
(2,592 puan) tarafından

bende A101 de olan peros markasının yasemin kokulusunu kullanıyorum mis gibi kokuyor abc yide seviyorum ama peros daha çok favorim :)

(1,615 puan) tarafından
Onu hiç kullanmadım valöa hepsini tek tek denicem ☺
(2,592 puan) tarafından
bende çok denedimm ilk zamanlar abc kullanıyodum oda baya iyiydi sonra çiçeğim aldım bulut aldım migrosun aldım yumoş aldıma ama yok en son perosu denedim ve bayıldım abc sanki eskisi gibi kalmıyo gibi geldi bana ama isterseniz onuda deneyin :)
(1,615 puan) tarafından
Hepsini tek tek denicem anca tatmin eder beni  kalıcı kokuları çok seviyorum böyle makinadan çıksrtıp sererken milletin mahalleyi sarıyo kokuları delircek gibi oluyom kokmayınca ☺
0 oy
(12,500 puan) tarafından

A101 dem alıyorum oraya her ay 5 gün kadar indirim giriyor 18 lira oluyor ama 1 aydan uzun kullanıyorum her çamaşırıma koyuyorum yarım kapak koysan da koku veriyor :) bu arada iyi reklam yaptım :Dimage

(471 puan) tarafından
Aynen bende öyle bunu kullanıyorum süper :)
(12,500 puan) tarafından
Yok bu küçük değil 60 yıkama:) A101 de BİM’den alıyorum ayda bitiyor kalmıyorsa kokusu boşuna para geliyor bana onlar em azından değsin verdiğine :))
(1,615 puan) tarafından
Öyle yapıcam ya indirimdeyken alcan bi kaç tane koycan kenara en iyisi valla
tarafından
ben de pembesini kullanıyom. sence bu pembeden daha mı güzel kokuyo canım kullandıysan pembeyi?
(12,500 puan) tarafından
Pembe kullanmadım 3 seferdir bunu alıyorum :) bakarım pembemin kokusuna bu ay alacağım :)
0 oy
tarafından
Canm belki kokusu sana gelmiyordur bende sanki fazla kokmuyor biliyordum taki etrafmdaki insanlar ailem hangi yumusatcyi kullanyorsu diyene kadar bu arada abc nin serilerini kullnym
(1,615 puan) tarafından
Yok kız yok benim hiç kokmuyor ☺
0 oy
tarafından

Benim de öyle kokuyor çünkü cunkuuuu söylesem miiiiii bilemedimmmmmm:D:D:D ben son durulardan sonra bırakıyorum harika kokuyor 

(1,615 puan) tarafından
Bende öyle yapıyom ama kokmuyo
tarafından
Bikere kazan temizleme yap bi kuzum nasıl kokarmi sonra
(1,615 puan) tarafından
Yaptım hep yapıyorum da canım
tarafından
Hahahah kuzu makineyi çöpe at ahahhaah
(1,615 puan) tarafından
En sonunda o olacak ☺☺☺
0 oy
tarafından

Vernel kullaniosan kokmaz canm.Yumoş kullan konsantre ozellikle sarı olan hanımelini tavsiye ederim.Hı bide bi taktik verim sana.Makineden cikar cikmaz serme 15 dk falan makine bitince beklet.Benim Dış kapidan duyuluomus kardesim ole diodu;)

(1,615 puan) tarafından
Ayy keşke benimde duyulsa ☺☺ evin içini kokutsa yetçek bana ☺☺☺☺
tarafından
Apartman bide düşün:)Dedigimi yap kokcak canm.
(1,615 puan) tarafından
İnşallah ya şimdi çamaşır yıkıcam öyle yapayım bari varmı başka taktik ☺☺
tarafından
Koku yonunden yok canm.Bide en son perdelerimin tullerini yikarken kabartma tozu koymustum biyerde okumustum.Mis gibi puf pf oldu.Bunuda oneririrm.
(1,615 puan) tarafından
Harika tavsiyeler :)))
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Canim makine durulamaya gectiginde deterjam gozune yumusaticini koy 
(127 puan) tarafından
Bulask makinem icn almistm indirimde idi oyle 2-3 tane almistk bitiremedm daha cogu zaman sirke dokuyorum baska ne kullanabilirm parlatici peki
(1,615 puan) tarafından
Ben denk aldım ama daha kullanmadım bu dediğim bitmedi daha bu bitsin onu kullancam memnun kalırsam sana da söylerim canım onu kullanırsın
(127 puan) tarafından
Denk neymis kiz nerenin? Ama unutma tamam mi :(
(1,615 puan) tarafından
Unutmam unutmam denk özdilek için üretilmiş bir marka canım ama fiyatı falan ucız
(127 puan) tarafından
Oylemi hangi markette canm
0 oy
(557 puan) tarafından
Yumoş mavi ekstra tavsiye ederim yikasanda cikmio kokusu okadar kalıcı ben hamileligimde tiksindim kullanamiorum:)
(1,615 puan) tarafından
Ayy kıyamam sana o kötü oluyo iştee
(557 puan) tarafından
Hemde ne kötü herşeye karşı hassasiyetim geçti bi ona karşı bide tuvalet için aldığım mango oda parfümüne karşı geçmedi nerde kokusunu duysam öğürüorum hala
(1,615 puan) tarafından
evet yaa çok kötü oluyo öyle olunca canım benimde midem bulanıuo bazı şeylerden
0 oy
(15,370 puan) tarafından
Seçilen kokular sayesinde ben peros gül kokulu olanı kullanıyorum miss gibi kokarlar kolay kolay da gitmezler. Ve elbiselerini cok dışardan bırakma koku siner üzerine 
(1,615 puan) tarafından
Anladım canım sağol :))
0 oy
(673 puan) tarafından
Yumoşun portakal çiçeği

Bulutun inci serisi kırmızı oluyo şişesi 

Birde vikingin all star yazanını dene bunlar harika kokuyo 
(1,615 puan) tarafından
Teşekkürler tavsiyen için
0 oy
(441 puan) tarafından
Bingo konsantre kullanıyorum baya etkili kokuyor dolabı açınca yumusatici kokusu geliyor direk 
(1,615 puan) tarafından
Ne güzel yaaa
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Konsantre yumuşatıcı lardan al kuzum onların kokuları kalıcı oluyor.diger su  gibi olanları uçup gidiyor hemen 
(1,615 puan) tarafından
Aynen canım onlarda karar kıldım artık konsantre alcam nolursa olsun ya küçük müçük ne yapayım kokmuyo işte büyükleri
(3,078 puan) tarafından
Ben konsantre ile çamaşırları  diğeri ile perde çarşaf havlu vs şeyleri yıkıyorum  canım tasarruf etme açısından
0 oy
(3,136 puan) tarafından

Benim kıyafetler güzek kokuyor miss gibi :) bir hafta önce misafir odamın perdelerini de yumoşla yıkadım halen odanın kapısını her açtığımda miss gibi kokuyor:)

(3,136 puan) tarafından
Az mı kullanıyorsun acaba
(1,615 puan) tarafından
Çok çok katıyorum hatta bi ara kayınvalidemlerde yaşarken baya şikayetçiydi bu kadar katılmaz katma diyodu ama napayım kokmuyofu ☺
(3,136 puan) tarafından
Hangi marka kullanıyorsun canım
(1,615 puan) tarafından
Bingo bidon vernel bidon
(3,136 puan) tarafından
Benimde vernelin 5 kiloluk bidonu
0 oy
(659 puan) tarafından
Yumusatıcıyı boca edıyolarda ondan ben ılk basta yıkıyorum sonra kısa programda yumusatıcı ıle yıkıyorum  mıs kokuyo konsantre yumusatıcı kullan o daha etkılı kokuda
(1,615 puan) tarafından
Aynen aynen küçük diyip geçmicen büyüklere nazaran mis gibi kokutuyo
0 oy
tarafından
ben artik yunusatici koymuyorum canim bingo cok guzel kokuyor
(1,615 puan) tarafından
Sadece deterjan mı katıyosun canım
tarafından
evet  canim a101 e gelmişti almistik kiziminda arada kaynıyor camasirlari diye koymuyordum baktim sade daha guzel
(1,615 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(663 puan) tarafından

Ben ABCnin yumoşunu kullanıyorum parfümün hangi marka diyorlar bende temizliğin ABCsi diyoom :D :D :D

(1,615 puan) tarafından
Ahahahahah bu çok iyidi ben gülünce kızım bile kahkaha attıı ☺☺☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Heyecanliianneee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 857 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
2 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 181 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,646 soru

11,205,465 cevap

34,507 kullanıcı

...